Opinie o Adway Wojciech Czyrski w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Adway Wojciech Czyrski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Adway Wojciech Czyrski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adway Wojciech Czyrski w Olsztyn

Z politowaniem

Firma ma się całkiem dobrze. Jakieś problemy z badaniami lekarskimi? Nie przypominam sobie. Wszystko odbywało się jak należy. Wypłaty są aktualnie na czas i jak na Olsztyn mamy bardzo dobre warunki pracy i stawki. Śmieszni są pracownicy, którzy nie potrafią się dogadać co do opłaty za badania lekarskie (no żart) i nasyłają inspekcję pracy na firmę - ojej nic nie znaleźli, szkoda. Inna sprawa jak ktoś ma zbyt wyidealizowany obraz samego siebie. Aha i tylko dodam, że właściciel się zmienił, więc firma również.

wenflon
@Z politowaniem

Panie Dwójka, Wojteczku, Przedsiębiorco Roku, co to znaczy, że "aktualnie są na czas"? Wypłaciłeś ludziom raz wypłatę w terminie, żeby móc napisać taki komentarz? Wypłaty były opóźnione za moich czasów co miesiąc, przez lata. Był to element komunikacji właściciela(i) z pracownikami, forma represji, mówiąca "powyżej własnej (usunięte przez administratora)nie podskoczysz", a jak podskoczysz, to dostaniesz wypłatę ostatni, na raty, po 3 stówki co kilka dni. A do tego przez miesiąc nie ujrzysz ciekawego projektu. Twój "żart" o nieumiejętności dogadania się w sprawie zaświadczeń to kolejny przykład tego, jak bardzo gardzisz ludźmi, którzy cię utrzymują i utrzymywali swoją pracą. Co do inspekcji pracy - nie nasyłają, tylko jest to normalna procedura w państwie prawa, penie nie kojarzysz, bo nigdy nie byłeś zwolennikiem prawa pracy. I nie "ojej nic nie znaleźli", tylko znaleźli. Nie konfabuluj. Samozatrudnienie pracowników będących na JDG, brak listy obecności, brak wykorzystania należnych urlopów na rok wstecz, brak zgodnych z prawem rozliczeń za nadgodziny, brak w ogóle rozliczeń za niektóre nadgodziny, dwóch pracowników pracujących bez umowy "pierwszy dzień" ;). No i przecież nie tylko inspekcja pracy nic nie znalazła, ale ZUS, policja i prokuratura również, mianowicie 16 miesięcy niepłacenia za pracowników składek społecznych. Jesteś małym, podłym człowiekiem i doskonale o tym wiesz, Wojtku.

Z politowaniem

Nick Cave
@Z politowaniem

Panie Dwójka. Właściciel się zmienił, firma również. Czy na lepsze? ????

komedia
@Nick Cave

Chyba nie, bo już dawno firma nie istnieje ;)

wenflon Nowy wpis
@Z politowaniem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Adway Wojciech Czyrski?

Darek

Tak przez przypadek wpadłem na forum ponieważ szukam pana M. Kolendo i myślę że to forum też dotyczy jego osoby, ponieważ już od roku zalega mi z zapłatą za ploter 3400zł proszę o informację i namiary na niego bo jestem z poza Olsztyna i muszę chyba sam się pofatygować po zaległość. Ostatni telefon jaki miałem to że leży w szpitalu. adres mail darknet@wp.pl.

Pomocne?
@Darek

Pan Kolendo to raczej ta firma: Addway Sp. z o.o.

Adway
@Darek

Jeśli nadal szukasz P. M Kolendo to zapraszam to jego adres 11-010 Barczewo ul. NOWOWIEJSKIEGO 3/2,

Elżbieta Nowy wpis
@Adway

A to można od tak czyjś prywatny adres tak sobie publicznie podawać? :( Co jeśli teraz wszyscy przeglądający forum pójdą go odwiedzić?

Marcin K. Nowy wpis
@Adway

to zapraszam ... a tak nawiasem mówiąc ploter dawno spłacony a faktycznie podawanie adresów prywatnych to raczej może okazać się karalne

Trzeba mieć książeczkę sanepidowską?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Adway Wojciech Czyrski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Lenon

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Natal

Może wiecie coś o pracy w firmie? Warto teraz starać się?

Wojciech Czyrski - byly własciciel ADWAY

Witam Odnośnie wiarygodnych komentarzy powyżej. Zastanawiałem się, czy pisać, komentować ponieważ skazany zostałem już dawno w tym nieskazitelnie "czystym" internetowym środowisku, spełnię oczekiwania tych, których moja osoba tak skrzywdziła. jak widać wszystko zależy od miejsca siedzenia.... jako były pracodawca w/w osób o których z całą odpowiedzialnością prawną mogę powiedzieć, iż jeśli dana osoba zarabiała - najmniej 2500,- na ręke a najlepiej zarabiający 3.000 i 4.000 i 5.000,-PLN to niech jak wielokrotnie wskazywałem, sama spróbuje otworzyć firmę i sprawdzi stan realny funkcjonowania firmy w naszym kraju. Jeśli chodzi o pracowników, największym błędem jest posiadanie małej firmy, TAK, przestrzegam wszystkim marzycieli, przyszłych właścicieli małych firm, - nie róbcie tego!!!!!!, bo finalnie spadnie na Was fala krytyki bez względu na faktyczny stan rzeczy, poza tym, przestrzegam przed ufaniem, po tych kilkunastu latach, w końcu nauczyłem się przestrzegać tej zasady. Pracownicy, ach, temat rzeka. Notoryczne spóźnienia, wielokrotne próby dojścia do Klientów, sugerowanie, że coś jest u Pana W. za drogie, robienie-udawanie, że się pracuję, a na ekranie własne fotki i domowe zlecenia, ach, no cóż życie, ktoś powie. Tak, takie jest życie. I jeszcze jedno, nie kieruję tych informacji celem wybielenia swojej osoby. Ja wbrew wszystkim "moim" wielbicielom, życzę spełnienia w każdej dziedzinie życia i z niecierpliwością czekam na kolejne "miłe" słowa, choć ich już nie przeczytam, bo prawdę mówiąc, mam to głęboko w 4 literach. Wojciech Czyrski - ten nieuczciwy d..pek, który nic nie zrobił Panu, który przywłaszczył sobie sprzęt fotograficzny za kilka tysięcy PLN i moje prace umieszczał jako swoje, wszystkiego dobrego

Nick Cave
@Wojciech Czyrski - byly własciciel ADWAY

Drogi herbatniku, wszyscy doskonale pamiętamy jak to ty przed klientami przypisywałeś sobie autorstwo naszych projektów. Po co mielibyśmy robić to my, gdy po latach pracy w zespole to ty byłeś najsłabszym ogniwem wśród grafików? Na tyle na ile jest mi znana sprawa ze sprzętem fotograficznym to był to prywatny sprzęt fotografa, który był używany w twoim studio. Gdyby nie używał swojego sprzętu - nie byłoby jak robić sesji, zapewnienie dobrych warunków pracy nie było twoją najmocniejszą stroną (że tak przypomnę comiesięczne odcinanie telefonu stacjonarnego, internetu oraz bazy zdjęć ze względu na nuezapłacone rachunki). Zwracasz się do nas pseudoironicznie per "wielbiciele", a z tyłu głowy swędzi cię myśl, że osoba z twoim charakterem nie może takowych posiadać. Wielokrotnie okradłeś mnie i moich przyjaciół z teamu (przypominam w tym miejscu 14 miesięcy nie placonych składek ZUS-owskich za 5 pracowników i dochodzenie policyjne w tej sprawie), próbowałeś nami manipulować, napuszczać nas na siebie, rozsiewałeś o ludziach ploty rodzące się w twojej nie do końca zdrowej głowie. Nie sposób mi przypomnieć sobie bardziej nieuczciwego poznanego człowieka niż pan. 5000 wypłaty? Dla kogo? (usunięte przez administratora) Kłamiesz Pan za każdym razem gdy otworzysz usta. Szkoda, że nie wspomniałeś o comiesięcznych premiach uznaniowych dla samego siebie w wysokościowe 20 000, w czasach kiedy my pracowaliśmy na taką kwotę rok. I jeszcze jedno - odradzasz zakładania firm. Takie osoby jak ty na pewno się do tego nie nadają i myślę, że wiesz już o tym doskonale. Oby opatrzność chroniła pracowników przed takimi jak ty pracodawcami. Oby każdy mogący być przez ciebie (usunięte przez administratora)człowiek mógł przeczytać tę opinię zanim podejmie się współpracy z tak skrajnie nieuczciwą osobą. Mam nadzieję, że tak jak ktoś już tu napisał życie z tymi wszystkimi kłamstwami w pamięci będzie dla ciebie najlepszą karą.

Dozgonny wielbiciel

Panie Cz. Proponuje nie wypowiadać sie na swój temat bo może sie Pan tylko pogrążać. Co do przywłaszczenia to mozna by wymieniać znacznie wiecej licząc w dziesiątkach tysięcy Pana tzw. Przywłaszczenia ( delikatnie sformułowane ) ..Proponuje poczytać o Pana wyczynach z policją i to chyba wszystko wyjaśnia co do Pana osobowości i szczerości wypowiedzi ... Wszystko co zostało o Panu napisane w powyższych komentarzach to prawda, a bzdury na temat pracy pracownikow ktore Pan wypisuje tylko pokazują jakim jest Pan człowiekiem. Chyba nie sadzi Pan, że nagle wszyscy o Panu zapomną ... I jeszcze jedno .... Bedzie Pan z tym żył do końca życia ....

Meatway

Firma nieuczciwa i nieprofesjonalna. Organizacja pracy fatalna, prymitywne warunki. Nad wszystkim czuwa Pani, która o prowadzeniu zespołu i branży nie ma zielonego pojęcia - w firmie jest z przypadku, albo ze względu na więzi rodzinne. Firma oszczędza na pracownikach jak się da, w praktyce czysty wyzysk. Do tego jest nieuczciwa - obciąża bezprawnie kosztami badań lekarskich.

student

Przykro mi to mówić, ale moje doświadczenia z tą firmą również nie są najlepsze.

były_pracownik

w 100% zgadzam się z przedmówcą. Jeśli lubisz płacić odsetki za opłaty mieszkaniowe, rachunki i kredyty, jeśli masz nadmiar zdrowia i spokojnie możesz pozwolić sobie na kilka godzin stresu dziennie i zastanawianie się co kryją kłamstwa właściciela, jeśli lubisz obietnice i pracę po godzinach za darmo, ma także wieczne mydlenie oczu - to jest posada dla Ciebie !! Niestety nie rozwiniesz się za bardzo jako grafik jeśli szef nie poczuje do Ciebie mięty - po prostu nie da Ci żadnego ciekawego projektu - jedynie te, które go już męczą ;)

pracownik_były

Właściciel to choleryk, niestabilny emocjonalnie. Chroniczny [usunięte przez moderatora]. Nosiciel niestworzonych marzeń i niespełnionych obietnic. Wypłaty wynagrodzeń nieregularne, często bardzo opóźnione. Nie płaci za nadgodziny ponieważ oficjalnie ich nie ma. Zmusza do pracy w soboty. Nakłaniał załogę do kłamstw w czasie kontroli z PIPu. Świetnie manipuluje załogą. Emanuje wiecznym poczyciem krzywdy, którą mu "ludzie" wyrządzają, w czasie gdy sam krzywdzi. Strona finansowa firmy niestabilna - zadłużona pokaźnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Adway Wojciech Czyrski - Olsztyn

Adway Wojciech Czyrski
1.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dębowa 9
    11-042 Olsztyn