PBI

Stare Babice

Opinie o PBI

Grupa spółek PBI ze Starych Babic też uważam za pomyłkę jeżeli poszukujjesz stałą, stabilną pracę to omijaj tą firmę, zero profesjonalizmu, nie mają pomysłu na prowadzenie firmy, kierownicy dopiero uczą się jak kierować pracownikami, a sam prezes to przerost formy nad treścią żenada i jakaś kpina

Omijajcie te spółki tj, PBI Administracja, budownictwo, architekci, usługi itp. jak naj dalej ta firma to jakaś pomyłka zatrudniają na najniższą krajową, niekompetentni kierownicy, pracownicy się zmieniają jak rekawiczki, ta grupa spółek jest jedną wielką pomyłką,

Zostaw opinię o PBI - Stare Babice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBI