Kan Therm (Kan Sp. Z O. O.)

Opinie o KAN Sp. z o. o.

Ktoś

Dzień dobry. Jakie są zarobki w firmie , np.na produkcji ? Ile dostaje się na początek?

Wokulski
@Ktoś

Bardzo dobre 5tys da się wyciągnąć i robota lekka

XYZ
@Wokulski

Na rękę, tak? Czy brutto? Wliczasz w to już jakieś premie czy to sama podstawa pensji? No i czy umowa na czas nieokreślony jest tu możliwa?

Magazyn

Jak wygląda praca na magazynie, zarobki, zmiany?

Dobre zarobki i mało cudzoziemców. Polecam. Ja pracuję w Kleosinie.

Dziewczyna

potwierdzam. Jest dobrze,chodź nie idealnie. Podoba mi się, że 1 umowa jest od razu z firmą. Nie trzeba pracować przez agencje pracy tymczasowej. W skali 1-5 daję mocne 4.

znany z wyższych pensji niż w większości firm produkcyjnych w Białymstoku i okolicach.

Krzysiek

potwierdzam. Zarobki niczego sobie. I stale rosną-szybciej niż ceny

@Krzysiek

Aż jestem ciekawa widełek płacowych bo może warto się zgłosić skoro tak dobrze to oceniacie? Podasz jakieś liczby? Są same podstawy pensji czy na premie tez można czasem liczyć?

Krzysiek
@Ewelina

premie wydajnościowe, wyższy dodatek (także pozakodeksowy) za pracę w nocy. Dobrze płacą,ale dla niektórych jest ciężko.

Edek

a kiedy znowu będą zatrudniać większą ilość osób?

Dziewczyna
@Edek

obecnie zatrudniają

Aleksandra
@Dziewczyna

A na jakie stanowiska są teraz zatrudnienia? Czytałam w innych opiniach, że czasem wymagają doświadczenia. Zawsze stawiają na ludzi z doświadczeniem czy bez też można próbować? Będzie takie CV brane pod uwagę?

Urocza niewiasta

bez doświadczenia też przyjmują

Jak wygląda sytuacja na stanowisku laborant w kontroli jakości? Chodzi mi głównie o zarobki, ile płacą skoro wołają ludzi z doświadczeniem (a takie doświadczenie mam) i praca w systemie 4 brygadowym? Jaka atmosfera panuje w tym dziale?

Aleksandra
@Zainteresowany

Hej. Gdzie jest ta informacja, że potrzebują ludzi z doświadczeniem? I o jak dużym doświadczeniu mowa, tak w ogóle. Jest to gdzieś wyszczególnione, czego oczekują od kandydata w tej kwestii?

@Aleksandra

W ofercie pracy na stronie KANu jest to napisane w wymaganiach. 2 lata doświadczenia w pracy, tylko nie wiem czy na stanowisku czy ogólnie na produkcji.

@Aleksandra

W ofercie pracy jest napisane, że wymagają min. 2 lata doświadczenia, tylko nie wiem czy na stanowisku czy ogólnie na produkcji.

Urszula
@Dam

Sztywno się trzymają tego 2letniego doświadczenia czy zatrudniają też z trochę mniejszym? Na produkcje jakie jeszcze mają wymagania i czy też jest system 4 brygadowy? Powie ktoś jak to jest z tymi zarobkami bo nie nikt nie napisał? Jakieś benefity i premie są przewidziane na produkcji?

@Urszula

Nie wiem, nie jest rekruterem. Składałem CV na stanowisko kontrolera jakości mając półtora roku doświadczenia na produkcji i nikt się nie odezwał. Wymagań dużych nie ma, po za sprawnością fizyczną ważne żeby przejść badania lekarskie. System pracy zależy od stanowiska. Na produkcji jest system dwuzmianowy czterobrygadowy, na pakowaniu, gdzie zatrudniają kobiety trzyzmianowy, mistrzowie i technolodzy pracują tylko w tygodniu od 7 do 15. Zarobki uzgadnia się na rozmowie z kierownikiem. Premie wydajnościowe się zdarzają. Są benefity typu dofinansowanie do karty multisport czy medicover, bilety do kina 2 razy w roku, bony na święta.

@Dam

Mówisz ze premie wydajnościowe się zdarzają, a często? Czy to od wyniku zależy? Jeśli tak to czy normy są na spokojnie do wyrobienia czy raczej jest ciężej?

Engi

Jakie są zasady czasu pracy w biurze? Chodzi mi o czas przyjscia i wyjscia, jakies czytniki/karty, przerwy sa godzinowo ustalone czy kazdy korzysta jak chce? I jak aatmosfera, da sie pogadac czy pilnowanie na kazdym kroku aby gonic z robota? Z gory dzięki za odp.

Element
@Engi

Pracujesz 8 godzin i 15 minut, bo masz w regulaminie niby 30tominutową przerwę, ale nikt przecież nie siedzi pół godziny na stołówce i gapi w sufit tylko zje i wraca do komputera. Z tej niby przerwy możesz skorzystać kiedy chcesz, ale nie możesz z niej zrezygnować więc czy ci się to podoba czy nie (usunięte przez administratora). Więc wcześniej niż o 16:15 nie możesz wyjść. (usunięte przez administratora) Czytniki do kart są wszędzie tylko nie wiadomo czy działają i jak się na nich odbijać. Ogólnie to chyba nawet ja idziesz zadzwonić prywatny to powinieneś to kartę odbić w czytnikach jako przerwę. Elastyczność polega na tym, że firma pozwala ci decydować czy chesz zostać dłużej w pracy te 15 minut czy więcej. (usunięte przez administratora)

Engi
@Element

Oho, czyli pilnowanie jednak i myślą ze to poprawi efektywność pracy? A jak wlasnie sprawa wyglada z prywatnymi telefonami albo naglymi wyjsciami w trakcie lub wczesniej, np. Dziecko z przedszkola bo cos sie stalo, albo lekarz itp. Dogadanie i odrobienie godzin czy problemy robią z tym?

Elżbieta
@Element

To jak się nie wykorzysta w ciągu dnia 30 minut przerwy to ona przepada i i tak trzeba odsiedzieć do 16.15? A są jakieś nadgodziny, płatne oczywiście?

Cappuccino

Jak wygląda praca i płaca inżyniera produktu w firmie KAN? Czy jest to pracownik biurowy czy mający kontakt z produkcją, jak go postrzegacie w firmie i ilu takich inżynierów obecnie pracuje w firmie? To pewna posada czy warunki i wymagania jednak sprzyjają rotacji na tym stanowisku? Od jakiegoś czasu obserwuję podobne oferty pracy kilku firm i zastanawia mnie to stanowisko w Waszej firmie.

Czy w Kan Therm (Kan Sp. Z O. O.) są ściśle ustalone godziny pracy?

Noname

Pytasz o biuro czy produkcję?

@Noname

Biuro ale chyba nie zaszkodzi podać tu i tu już na zapas. Ogólnie to w biurze istnieje możliwość, żeby jakoś elastycznie się ugadać czy raczej aż tak na rękę to nie idą?

Pracownik przyszły

Witam jak wyglada praca biurowa ? Jak atmosfera ? zarobki ?

Dorota

mnie by interesowało co w logistyce się tu dzieje na dzień dzisiejszy. można prosić o szczegóły? wiadomo coś na temat przyjęć? bo widzę, że szukają ale nie tam gdzie bym chciała

Franek
@Dorota

Nie idź tam. Ludzi zwalniają na potęgę. Jak i na magazynka tak i na produkcji. Szczycą się że budują nowa halę produkcyjną a ludzi na bruk wyrzucają. Biurowych tak samo. Omijaj to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.pozdrawiam

@Franek

a skąd takie podejście miałoby się brać? tutaj tylu kandydatów stale jest, że mogliby w ten sposób działać? to ile osób chętnych na jedno stanowisko przypadka, nie brakuje nigdy?

Tobelrone
@Franek

Atmosfera jest Ok, można swobodnie pracować. Jak masz z kimś problem to masz kilka instancji odwolawczych. Atmosfera bardziej służbowa niż luźna, ale to zależy od działu. Na minus praca nie 8h a 8h 15min

Agata

A w weekendy można pracować ? I jak się wtedy zarabia ?

@Agata

można pracować w sobotę. Czasami są one pracujące (oczywiście dla chętnych). Płacą-tak jak wynika z Kodeksu Pracy. Czyli więcej niż za poprzednie dni :)

szkoda że nie dodał Ci że jesienią przed podwyżkami zarabiał więcej jak obecnie po podwyżce i że Polacy są już mniejszością na tym dziale co świadczy o tym jaki to pracodawca

Nagradzani

Nie no, to złapał Pana Boga za nogi, 3200 na rękę, brawo! Dalej tak sobie wmawiajcie, to można będzie zapomnieć o podwyżkach. Za ile on wcześniej pracował? 2500 na smieciówie? Przy obecnej inflacji i sytuacji gospodarczej w kraju, te 3200 to pieniądze na skromne życie, jeśli nie wegetację. Ciężko polecić pracę w firmie, w której trochę czasu się spędziło, różne rzeczy słyszało i słyszy. Teraz nowość na 4 zmianówce, jeden idzie na przerwę, pozostali pilnują maszyn i zamianka. Nie wiem, czy góra ma pracowników za (usunięte przez administratora), czy jak.. Hala pracuje w hałasie, nie ważne czy 3 czy 4 zmianówka. Jedni mają go mniej, drudzy więcej. Człowiek się męczy nie dość że fizycznie to jeszcze psychicznie. I nagle ktoś siedzący za biurkiem (wśród ekip chodzą domysły kto mógłby to być lub maczać w tym palce) wpadł na pomysł, że duże maszyny mają nie stawać, a przecież operator może iść sam na przerwę. Już tak od tej zachłanności poprzestawiało się tam w głowach, że zdrowie psychiczne pracownika leży komuś odłogiem, czy przeszkadza fakt, że ludzie chcą na przerwie porozmawiać, a może posiedzieć w ciszy? Ktoś może powiedzieć że praca to nie kącik towarzyski. Słusznie. Przerwa jednak jest czasem na tą przysłowiową kanapkę i chwilę regeneracji. Ciężko się zregenerować myśląc tylko o tym, że w ciągu 20 minut ktoś inny musi zasuwać na Twojej maszynie. Człowiek czuje się winny, że wyszedł na przerwę, która zgodnie z kodeksem pracy mu się należy. To jest nagroda za fakt, że ktoś pracuje na te 4 zmiany. Pozdrawiam serdecznie

@Nagradzani

3200 na rękę to MAŁO,ale więcej niż w większości firemek produkcyjnych....

ElDresso

No ja nie mogę. Ktoś z HR pisze takie komentarze i sam sobie na nie odpowiada?

kan-don
@1234

faktycznie po podwyżkach w styczniu , zarabia sie mniej bo zabrali premie wydajnosciowa , wmawiaja ze nie wykonujemy planu , a jakos w tamtym roku wykonywalismy , zastanawiajace ??

@kan-don

to co napisałeś w żaden sposób nie podważa faktu, że pensje w tej firmie są niskie,ale WYŻSZE niż większości firm produkcyjnych w Białymstoku i okolicach.

@Prawda

O to fajnie. A nadgodziny w tygodniu się zdarzają?

@Agata

rzadko. Oczywiście dobrowolne i wynagradzane zgodnie z KP. Pracując normalnie od poniedziałku do piątku na rękę zarabia się ponad 3000 złotych. Chociaż praca lekka nie jest.

You
@Prawda

Po odjęciu dodatków za system zmianowy i dodatku za nocki wcale nie są wyższe jak w firmach co nie pracuje się w nocy

@You

nie prawda! W wielu firmach pracując na 3 zmiany zarabia się dużo mniej niż w KANie. Nawet w 4 brygadówce płacą mniej niż w KANie, w normalnym systemie! Tak! 3 niedziele pracujące, a zarobki niższe! Poza tym w tych firmach 1 umowa nie jest na ogół zawierania z firmą na którą się pracuje. Najczęściej najpierw pracuje się przez agencję pracy tymczasowej. A jeśli chodzi o firmy, w których nie pracuje się nocami... nie jest tak łatwo znaleźć taką firmę... na ogół na produkcji są zmiany 3..... i tam zarobki są oczywiście duuuużo niższe.

MAŁO!

mało

kiers
@kan-don

Za 9 miesiąc roku dopiero udało się ją uzyskać . Brawo brawo teraz będzie tylko lepiej , ale czy oby nie za późno. Słyszy się że wiele osób chce odejść. Zapomnijmy że coś dodatkowego dostaliśmy bo będziemy w kolejnych miesiącach rozgoryczeni

@kiers

Co wchodzi w socjal KAN Sp. z o. o.?

Xyz

Zapytaj tych z biurowca.kartonik na swieta jakis bonik z kasa i nie masz co narzekac

@Xyz

No być może nie, zależy w sumie jaka kasa w środku. Zdradzisz?

Kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko biurowe. Mimo info od Pani przeprowadzającej rozmowę, że dadzą feedback, żadnej informacji zwrotnej się nie doczekałam. (usunięte przez administratora)

A co powiecie na temat montażu ? Na jaką zmienię możne iść a jakiej unikać ?

@Gość

A to da się wybrac sobie zmiane?

@Ewelina

raczej nie. Wszędzie ponad 3000 zł na rękę.

@Prawda

A są jakieś premie do tego?

@Ewelina

dodatek za pracę w nowy- kodeksowy i pozakodeksowy.

@Prawda

Hmm to ile mniej więcej tego dodatku można uzyskać?

są premie.

@Prawda

Ale jakie? Dasz więcej informacji na ten temat? Ile procent do podstawy można z tego dorobić?

Czy w KAN Sp. z o. o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Dorota

Czy z tego wynika, że (usunięte przez administratora) Bo o to chodziło z tą wzmianką na temat zarobków tak?

Ewelina

I jest to umowa o pracę czy zlecenie?

FAKT!!!

o pracę!

Prawda

nie są może DOBRE,ale na pewno są WYŻSZE niż w większości firm produkcyjnych w Białymstoku i okolicach.

Ciekawy

Co spawaja w kanie i jakie pieniadze? Da sie zarobic 5 tys netto na spawalni?

Spawacz
@Ciekawy

Jak bedziesz robil weekendy i nadgodziny to napewno

Robert
@Spawacz

Trochę kiepsko tak robić cały tydzień i jeszcze w nadgodzinach żeby dobić do 5tysi. To praktycznie nie ma wolnego. A są jakieś benefity z socja? Dają coś pracownikom za free?

????

Pracujesz na wtrysku,jak tam jest.

Agata

Napisz coś od siebie jeszcze jak tam jest? Tak gdybyś mial powiedzieć coś komuś kto myśli o pracy tutaj

tutek

dlaczego już nie pracujesz, skoro tak Ci się podobało? Nie podołałeś?

Spawacz.ciekawski

Jakie stawki mają spawacze teraz ???

Zostaw merytoryczną opinię o KAN Sp. z o. o. - Białystok

• Jak się pracuje w KAN Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KAN Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAN Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAN Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w KAN Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAN Sp. z o. o.