biss

Kolbuszowa

Opinie o biss

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w biss? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Jest jedna sprawa która w tej firmie się nie zmienia i chyba nigdy nie zmieni a mianowicie oferta na "pomocnika drukarza" To jest chore.

Co powiecie o wynagrodzeniu w biss? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

max

Wykorzystuja.... nikomu nie polecam tej formy i pracy w niej!!! ciesze sie,ze juz tam nie pracuje! pozdrawiam....

ziom

Pop, Tin Tin jak tam pracujecie to napiszcie opinie a nie rozkminiacie znajomych znajomych,akurat w tej firmie jest ktoś do kogo przyczepić się nie można , Szefowa babka na 5+,

abcd

Ja z tą firmą nie miałem do czynienia , ale wiem jak została tam potraktowana dwójka moich znajomych.

abcd

Zgadzam się z tymi , którzy mówią , że firma jest beznadziejna ,tak jak beznadziejna jest atmosfera w tej firmie, Same sztywniaki. Wykorzystują ludzi.

greg

Brutto czy netto ? Zechciej łaskawie uściślić.

adam12

Pracuje tam od 3 miesięcy na produkcji i muszę powiedzieć ze jest całkiem nieźle. Zarobki na średnim poziomie.

dociekliwy
@adam12 01.06.2015 13:47

Na średnim poziome ? A może konkretniej ?

bissomaniak

Zgadzam się z przedmówca.

krzyś

firma badziewie,praca max płaca 1/2minimal

Zostaw opinię o biss - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biss