ZMM Maxpol

Opinie o ZMM Maxpol

nick

Czy ktoś pracuje / pracował w firmie Maxpol mieszczącej się na ul. Okulickiego w Rzeszowie? Jakie są wasze doświadczenia związane z w/w pracodawcą?

Pat5ryk
@nick

pracowalem 3 lata w biurze, wlasciciel Andrzej jest fachowiec tam nie ma sciemy trzeba pracowac ale placa ok zawsze w terminie , moim zdaniem bardzo dobra firma dla kogos kto chce sie rozwijac : )

Allelujah

A ile w rzeczywistości tam zarobi na początek ?

Lidia

@Allelujah, zależy od stanowiska, w większości zamieszczonych ofert przez firmę ZMM Maxpol , jest napisane czy poszukują kandydatów z orzeczeniem. Jest np, ogłoszenie na specjalistę ds, pomiarów i tutaj na to stanowisko jest poszukiwana osoba bez orzeczenia. Jesteś zainteresowany?

Aktualność
W dniu 01.09.2017r. ZMM MAXPOL Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak zmienił nazwę na ZMM MAXPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Czy kandydat na stanowisko ROZDZIELCA - PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI w firmie ZMM Maxpol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Allelujah

Ciekawi mnie czy w rzeczywistośći na produkcji pracują osoby tylko z orzeczeniem o niepełnospraności, czy osoby bez orzeczenia są wyjątkiem ?

Zmiana co 3-4 dni.

sdfg

@Leszek no to moze na sam poczatek takie zarobki kiedy nie masz zbyt duzoego doswiadczenia tak mi sie przynjamniej wydaje..potem pewnie jest wyzsze to wyangrodzenie no i moze tez jest szansa ze dodaja premie przynajmniej takie uznaniowe ktos cos napsize na ten temat?

Leszek

@tomsek, z tego co piszesz, warunki całkiem dobre, wiadomo jeśli ktoś wcześniej nie pracował w systemie 4 brygadowym musi do tego przywyknąć. Ja mam już kilka lat doświadczenia w tej branży i myślę, że spokojnie zarobisz 1800 netto.

trezor
@Leszek

z tego co mi się wydaje to całkiem dobre warunki .

tomsek

Byłem dzisiaj na rozmowie w tej firmie na stanowisko praser tworzyw sztucznych. Jestem świeżo po studiach inżynierskich i poszukuje pracy, więc się zdecydowałem tam iść. Wszystko ładnie pięknie, do końca lutego chcą mi dać umowę zlecenie żebym zobaczył co i jak a od 1 marca umowa o prace. Tylko powiedzieli mi że praca toczy się w trybie 4 brygadowym, nie wiedziałem o tym wcześniej i to jak dla mnie minus... Nie wiem co zrobić jutro mam dać odpowiedź telefonicznie. Jeszcze mi powiedzieli że jako jestem po studiach to jest szansa gdy się wykaże na produkcji będzie możliwość awansu wyżej, ciekawe czy faktycznie. Na jakie zarobki tam mogę liczyć bo nikt mi nie udzielił takiej informacji, najniższa plus jakiś dodatek jest szansa wyciągnąć w 1 miesiącu pracy przynajmniej 1800 netto?

Pablo

Strach pomyśleć Ale tu zostają same pozytywne opinie. Dziwne. Dokładnie jak w PiS. Macie Maciara?

1800 na rękę system 4-zmianowy. (usunięte przez administratora) Często po trzy maszyny na raz się obsługuję.

Ciekawski

Ciekawi mnie w jakich godzinach jest 4 zmiana?

@Ciekawski

Doba po 24 godz po 8 godzin np Poniedziałek 1-grupa rano 2-grupa poludnie 3-grupa noc 4-grupa wolne Wtorek 1-grupa wskakuje na 2 zmiane 2-grupa wskakuje na 3 zmiane 3-grupa wolne 4-grupa wskakuje na 1 zmiane Sroda 1-grupa wskakuje na 3 zmiane 2-grupa wolne 3-grupa wskakuje na 1 zmiane 2-grupa wskakuje na 2 zmiane Czwartek 1-grupa wolne 2-grupa wskakuje na 1 zmiane 3-grupa wskakuje na 2 zmiane 4-grupa wskakuje na 3 zmiane Itd...

Engel

Większego kitu to na tym forum nie znalazłem.

HUMMER

@MISIEK CHODZI O ROZWÓJ POD KAŻDYM WZGLĘDM. ORGANIZOWANE SZKOLENIA, OD OSÓB STARSZYCH STAŻEM, A TAKŻE PRZY ODROBINIE CHĘCI MOŻNA SAMEMU SIĘ WIELE NAUCZYĆ.

Hummer

Witam wszystkich (usunięte przez administratora) Firma ogólnie jest w porządku - można się rozwijać i zdobyć ciekawe doświadczenia. Na większość (nie wszystkie) zarzutów muszę jednak przytaknąć. "Punkt Widzenia zależy od Punktu Siedzenia" - w tym przypadku też odnosi się to do stanowiska jakie kto zajmuje. Patrząc z boku na działy, które zostały wymienione, mogę powiedzieć tylko tyle - bałagan. Czym jest spowodowany trudno powiedzieć jednoznacznie czy to wina zarządzania firmą czy może osób niekompetentnych zasiadających na stanowiskach kierowniczych. Życzę powodzenia

????

a moze ktos sie wypowie na temat innych pracowników a nie tylko kierownicy i dyrektorzy. np technologia to tam jest dwie kumate osoby(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZMM Maxpol - Rzeszów

• Jak się pracuje w ZMM Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy ZMM Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMM Maxpol?

ZMM Maxpol