2 Dodaj opinię
2 31 71 5 1

Opinie o ZMM Maxpol

Krynia
Nazwa działu: Produkcja

Jestem (usunięte przez administratora) zadowolona zarobgi bardzo wysokie ludzie życzliwi szef wspaniałomyślny chojny dobry godziny oracy reeela yjne miżna zarobić niedziela super jak ktoś nie lubi wchodzić di kościoła moze orzyjśc do pracy opieka zdrowotna jest mamy pielęgniarke która nie lubi krwi samobsługa co chcesz to powiesz bo co drugi to głuchy na hali tropiki zapraszam

Tak2Nie2
Tomasz
@Krynia

Piszesz, że jesteś zadowolona z pracy, jak długo tam pracujesz? Twój wpis jest nieco niejasny, może napiszesz prościej co konkretnie pasowało Ci w pracy w ZMM Maxpol a co można ewentualnie poprawić? Każda szczera opinia jest na wagę złota, warto dzielić się swoimi przemyśleniami.

@Krynia

Płacą Ci chociaż cokolwiek za pisanie takich komentarzy?

Tak5Nie
INTERNAUTA Nowy wpis
@Krynia

Czytając taki komentarz, to sama forma pisania już mówi wszystko o autorze a streść nie ma prawa bytu. Kryniu może by tak nauczyć się chociażby polszczyzny. Pewnie każdy z tych "głuchych" jak ich nazwałaś lepiej posługuje sie jeżykiem ojczystym niżeli Ty mimo, że tylko w pisowni mają możliwość jego zastosowania.

operator Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

szukam pracy, gdzie moglbym zlozyc aplikacje odnosnie zatrudnienia w maxpol?czy jest obecnie jakas praca jako operator wtryskarek?

Nowy wpis

@operator

Link do oferty pracy: https://www.gowork.pl/oferta/praser-tworzyw-sztucznych,4egBPUBHgSo3DSkjoYF2E0,rzeszow

Arvena

Czy są jakieś oferty pracy dla kobiet? Posiadam grupę. Jak to jest rozwiązane z osobami niepełnosprawnymi? Pracują tylko na jedną zmianę?

@Arvena

Jesteśmy zakładem pracy chronionej i jesteśmy zainteresowani zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, w tym kobiet.

Arvena
@ZMM Maxpol

A jakie stanowiska są dostępne aktualnie dla kobiet z grupą? I czy oferta pracy jest nadal aktualna?

@Arvena

Dla Pań z orzeczeniem o niepełnosprawności oferujemy stanowisko praser tworzyw sztucznych. Oferta jest aktualna.

Arvena Nowy wpis
@ZMM Maxpol

A jaki jest system pracy, na ile zmian? Praca akordowa czy stawka?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w ZMM Maxpol obstawiają najmłodszymi stażem?

Iza

Za badania do pracy płaci się samodzielnie ?

@Iza

Za badania zleceniobiorcy płacą samodzielnie. Pracownicy zatrudniani na umowę o pracę nie płacą za badania. Zleceniobiorcom, którzy zostają zatrudnieni na umowę o pracę zwracamy koszt badań na podstawie faktury vat.

@@Iza
@ZMM Maxpol

Co za brednia , ale i tak zapłacić za nie musi żeby się przyjąć do pracy ->umiejętność czytania z zrozumieniem

Nazwa działu: Produkcja

Przede wszystkim kto komu każe płacić za badania do pracy , kto komu każe ponosić koszty związane z odzieżą robocza z własnej pracy nie pełno sprawni są tam bardziej ulgowo traktowani niż normalni ludzie po 3 cię ludzie wy chyba nie macie co robić skoro ciagle mówicie do przełożonych jak wam to źle widocznie macie za mało pracy ? Myśle ze pip tam powinien zrobić swoje za nie przestrzeganie bhp przez przełożonych a to się dotyczy tez później pracowników ludzie nie są do uczeni przełożeni uważają się za niewiadomo kogo Omijac to dziwie się wgl kto kolwiek chce tam pracować zanim podejmiesz tam prace zastanów się 10 razy

Niepelnosprawny
@.

Przepraszam, ale to chyba dobrze, że Niepełnosprawni są ulgowo traktowani?

.@
@Niepelnosprawny

Wiesz co to dyskryminacja ? To właśnie to co opisałeś wyobraź sobie taka sytuacje jesteś ulgowo traktowany dostaniesz 2000 zapierniczasz jak zły dostaniesz 2000 uważasz ze to jest sprawiedliwie odpowiedz sobie sam

Nazwa działu: Produkcja

Z tym bym się wstrzymał wyzysk pełna para jak chcesz robić na akord , plus nie mieć możliwości przerwy dodatkowo bhp mieć na kolanie bo nie ma czasu go zrobić to zapraszam na samym początku będą ci pomagać później(usunięte przez administratora) Kupę prostackich zachowań mściwych ludzi by oni mieli tylko lepiej ty się nie liczysz nie długo tylko Ukraince będą tam pracować raczej nie polecam

Pracuś

Pracuje tu już kolejny rok i muszę szczerze powiedzieć, że praca jest rewelacyjna. Wszelkie problemy są rozwiązywane "dla pracownika" a nie "przeciwko", a i z wolnym, w nagłych wypadkach nie ma problemu. Oczywiście praca jest wymagająca i w większości wypadków wymaga myślenia, ale po 3/4 miesiącach już można wszystko złapać i być jak najbardziej samodzielnym. Wiem, że HR prowadzi cały czas rekrutacje do nowej hali - także chętnych zapraszam :)

@Pracuś

W swojej wypowiedzi wspomniałeś o nowych rekrutacjach w ZMM Maxpol. Zachęcam Ciebie, żebyś w związku z tym udzielił kilka wskazówek osobom zainteresowanym pracą w firmie. Jakie wymagania należy spełnić, aby do niej kandydować? Gdzie można zgłosić swoją ewentualną aplikację?

Pracuś
@Pracuś

Słyszałem opinie że na wtryskarkach mogą nawet małpy pracować.

Lapes
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy może ktoś się wypowiedzieć nt. pracy przedstawiciela handlowego? Czy są ustalane plany miesięczne, kwartalne, roczne? Czy jakieś konsekwencje są jak tego nie zrobisz? Czy stosują okres wdrożenia się na nowym terenie gdzie ich wcześniej nie było, po jakim okresie jesteś rozliczany? Czy całą pensję dostaje się na konto czy część prowizyjną do koperty? Czy samochód można użytkować prywatnie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Wiecie czy ZMM Maxpol udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Max
Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Widziałem ofertę na pracuj.pl jakie tam są zarobi takiego operatora wtryskarki? Prawie 9 lat robię w firmie gdzie mamy kilka wtryskarek krauss maffei.

Kari

Marne zarobki rzędu netto 2000zł za pracę na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli 4 brygady śmiech na sali

Damian 32

Witam czy poszukujecie może do pracy ustawiacza/technika maszyn wtryskowych z 6 letnim doświadczeniem na maszynach Krauss, Engel, Demag? Pozdrawiam

@Damian 32

Proszę złożyć CV na adres praca@zmm-maxpol.pl.

Lukasz

Tak firma potrzebuje ustawiaczy

Rzeszów
@Damian 32

Do Polaka za 5000zł mogę przyjść pracować , ale nie najniższą krajową , przy maszynach

@Rzeszów

Proszę złożyć CV na adres praca@zmm-maxpol.pl

@Damian 32

Człowieku czemu nie pojedziesz za granicę w tym (usunięte przez administratora) a nie zakładzie niczego nie osiągniesz z twoim doświadczeniem i umiejętnościami podszlifuj niemiecki i pracę znajdziesz od reki za konkretne pieniądze

RZ

Śpieszmy się kochać PRACOWNIKÓW tak szybko odchodzą!

Tak5Nie1
Marta
@RZ

Widzę, że jeśli chodzi o tworzenie wpisów, jesteś bardzo kreatywny. Ale powiem Ci, iż na tym forum lepiej skupiać się na konkretach. Zapewne chodziło Ci o to, że z firmy ZMM Maxpol odchodzą pracownicy. A powiedz, czym to jest dokładnie spowodowane? Chodzi może o zarobki?

TakNie2
@RZ

Tak jest zarobki marne praca na 3 zmiany 4 brygady.Przełożeni określę jako bandę idiotów , zwłaszcza tych co zarządzają produkcją , zero planowania wszystko na tak zwane hura i do przodu,wszech obecne (usunięte przez administratora) w stosunku do pracowników produkcji,przełożeni to marne wykształciuchy którzy nic w życiu nie osiągnęli i myślą że przez wywyższanie się coś osiągną

dobromir
Nazwa działu: Finanse

A czy ktoś coś wie o tym jak wygląda tam praca w księgowości?

Marta
Nazwa działu: Finanse
@dobromir

Siedzisz przed kompem i nic nie robisz, aż do emerytury

Andrzej
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Jakie jest podejście wobec studentów, którzy chcieliby pogodzić pracę i studia? Często studenci mają 2 lub 3 dni w tygodniu zajęciowe a pozostałe są dyspozycyjni. Istnieje możliwość przyuczenia i pracy w takim trybie?

eS

Tam gość dobrze napisał, że chciałby zarabiać 1500euro, a jak narazie zarabia 500e... hehe Ja jestem zadowolony. Wiedziałem na co się pisze, przyjmując się 3 lata temu. Udało się nabrać doświadczenie, ekipa wspaniała a co najlepsze - wszyscy wyrozumiali (córka w tym roku 3 lata, często musiałem się nią opiekować przez jakieś rotowirusy ze żłobka). Teraz zmieniłem całkiem branże i zarobki - ale gdybym miał wybierać od nowa ścieżkę pracy, to znów zaczynamy od Maxpolu Pozdrawiam S.

Tomasz
@eS

Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że praca w firmie ZMM Maxpol będzie dobrym miejscem dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę zawodową. Mam przez to rozumieć, że firma chętnie zatrudnia osoby młode bez doświadczenia zawodowego? Czy jeżeli tak jest, to pracownicy przed rozpoczęciem wykonywania powierzonych obowiązków mogą liczyć na odpowiednie przeszkolenie ze strony pracodawcy? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

rafauuek

jak wygląda praca jako praser? ciężka praca? jakie zarobki na start?

@rafauuek

Świetnie, że zaintersowałeś się pracą w ZMM Maxpol. Praser tworzyw sztucznych zajmuje się pakowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych wykonanych przez wtryskarkę do tworzyw, porównaniem ich ze wzorem, zgradowaniem ewentualnych nadlanych części. Praca ta może być wykonywana jednocześnie przy jednej maszynie, dwóch lub trzech naraz. System pracy trzyzmianowy, wg harmonogramów od poniedziałku do niedzieli, wynagrodzenie akordowe. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie: http://zmm-maxpol.pl/?news=1443780084596 Postanowisz zatem aplikować?

Sylwanty

To wszystko co tu jest to nie prawda placa minimalna wymagania za wysokie płacą na standardy unijne ani 500 euro no standard unijny to 1500 €

Mark

Polecam, żona pracuję 3 rok i jest bardzo zadowolona. Nie ma problemu z opieką nad dzieckiem itp...

TakNie2
Roki

Zarobki marne ogólnie balagan i nielad

Tak2Nie

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w ZMM Maxpol? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Tak3Nie
Anna Wiktoria

Jak sadze jest to zaklad pracy chronionej, wiec w jakim stopniu chroni sie tam pracownika pytanie dla pani kadrowej.

@Anna Wiktoria

Jak sądzę jest Pani naszym obecnym pracownikiem i nie sprawi Pani problemu odwiedzenie Działu Kadr i przedstawienie swoich zarzutów.

TakNie1

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 1 Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa ZMM Maxpol? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje przedstawiciela handlowego? Jakie wyposażenie dostaje?

Kadry
@Zainteresowany

Poszukujemy przedstawicieli handlowych. Proszę przesłać CV na adres e-mailowy: praca@zmm-maxpol.pl.

nick

Czy ktoś pracuje / pracował w firmie Maxpol mieszczącej się na ul. Okulickiego w Rzeszowie? Jakie są wasze doświadczenia związane z w/w pracodawcą?

Tak24Nie

Pat5ryk
@nick

pracowalem 3 lata w biurze, wlasciciel Andrzej jest fachowiec tam nie ma sciemy trzeba pracowac ale placa ok zawsze w terminie , moim zdaniem bardzo dobra firma dla kogos kto chce sie rozwijac : )

Allelujah

A ile w rzeczywistości tam zarobi na początek ?

Lidia

@Allelujah, zależy od stanowiska, w większości zamieszczonych ofert przez firmę ZMM Maxpol , jest napisane czy poszukują kandydatów z orzeczeniem. Jest np, ogłoszenie na specjalistę ds, pomiarów i tutaj na to stanowisko jest poszukiwana osoba bez orzeczenia. Jesteś zainteresowany?

Tak6Nie

Aktualność
W dniu 01.09.2017r. ZMM MAXPOL Zakład Pracy Chronionej Andrzej Polak zmienił nazwę na ZMM MAXPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Allelujah

Ciekawi mnie czy w rzeczywistośći na produkcji pracują osoby tylko z orzeczeniem o niepełnospraności, czy osoby bez orzeczenia są wyjątkiem ?

TakNie

Zostaw opinię o ZMM Maxpol - Rzeszów

Chcę opublikować: