ZMM Maxpol

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZMM Maxpol

Pojawiła się oferta pracy na Specjalista ds. Eksportu w firmie ZMM Maxpol. Warto aplikować?

Warto Nowy wpis
@Administrator

Jak już, to aplikować odrazu na kierownicze stanowisko. Zrobisz to samo, a więcej zarobisz.

Wiktoria Nowy wpis
@Warto

A jest szansa tak się od razu dostać na kierownicze stanowisko :)) ?

Administrator Nowy wpis

W Rzeszów ZMM Maxpol szuka pracownika na stanowisko Koordynator Produkcji. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Ola

Ciągle usuwają negatywne komentarze (usunięte przez administratora)

Tematyka Nowy wpis
@Ola

Nie usuwają. Tylko wybierają tematykę: przygodową lub horror.

Firma ZMM Maxpol poszukiwała osób na stanowisko Kontroler ds. Jakości. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Tajemnica
@Administrator

Kontroler przychodzi bez zapowiedzi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko INŻYNIER PROCESU - WTRYSK w firmie ZMM Maxpol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Bogdan
Kandydat

Widzę jest ogłoszenie na mechanika do form wtryskowych ,takie pytanie praca na jedną zmianę czy na dwie,a czy w soboty też ,ciekawi mnie czy za 2 zmianę jest dodatek 15 procent bez podatku i czy sobota 100 procent dodatek bez podatku, a i najważniejsze czy zarobi przynajmniej 6000 na rękę netto oczywiście

@Bogdan

Dzień dobry na stanowisku Mechanik pracujemy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia zawodowego kandydata. Zachęcamy do przesłania CV na adres hr@zmm-maxpol.pl. Pana aplikacja zostanie włączona do procesu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol Sp. z o.o.

Michał
@Bogdan

Ciezko odpowiedzieć jak, tam jest bo oni decydują który komentarz zostaje Żałosne

Adaś
@Bogdan

Praca elegancja, żadnych sobót, praca jedna lub dwu zmianowa jak ci pasuje i oczywiście jest dodatek ale 70%... Zarobisz nie 6000 a 10000 na rękę i to bez problemu... W tej firmie zarobisz... Tak mówię...

Fakt
@Michał

Wszystkie komentarze zostają. Wątki są porozrzucane. Po prostu trzeba czytać wszystkie opinie od początku do końca.

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Technik - Serwisant w ZMM Maxpol? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w ZMM Maxpol? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Hmm
Kandydat

Byłem tam ostatnio na rozmowie, totalna wieś. Szkoda czasu, mieli dać odpowiedź i cisza. Jak trzeba było przyjść na rozmowę, to umieli wysłać maila. Nie polecam.

@Hmm

HMM przepraszamy, tak mogło się stać. Prowadzimy jednocześnie kilka procesów rekrutacyjnych i przyznajemy, że z natłoku tematów ta odpowiedź mogła nie zostać wysłana. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z nami. Jeżeli przedłuża się czas oczekiwania na odpowiedź, wówczas prosimy o telefon lub wiadomość e-mail z pytaniem o status rekrutacji :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ZMM Maxpol Sp. z o.o.

@Hmm

Dlaczego "totalna wieś"? Pracownicy w kadrach są godni pochwały. Rekrutują bardzo ambitnych i mądrych ludzi. Moderują również forum na bieżąco, bo prawdziwe komentarze znikają w dziwny sposób.

Ktos1
@Były pracownik

Zgadza sie

Beata
@Były pracownik

O co chodzi z tymi prawdziwymi komentarzami? Bo chyba nie wiem, jak mam je rozróżnić. Widzę, że znasz firmę od podszewki, to może opowiesz o niej ze swojej perspektywy? To by się mogło komuś przydać.

SZEJK

ZWRÓĆ GOŚCIU UWAGĘ ŻE NIEWYGODNE ALE PRAWDZIWE OPINIE SĄ SYSTEMATYCZNIE USUWANE.

Mezor

To zobaczymy czy opinia SZEJKA zostanie usunięta (a już raz została usunięta) skoro jak to ująłeś jest wulgarna bądź w inny sposób narusza regulamin. Moim zdaniem to piszesz głupoty i stosujesz kryptoreklamę.

Arabski
@SZEJK

To prawda jest, wiadomo kogo interes reprezentuje (usunięte przez administratora).

Arabski
@SZEJK

Zabiegom Państwa z tego portalu powinien przyjrzeć się jakiś spec od prawa cywilnego, bo to, co się tu wyrabia, przekracza dozwolone normy cwaniactwa i perfidii. Próbują wymusić na Tobie kupno superdupermegaextra pakietu, dzięki któremu pousuwasz sobie nieprzychylne opinie na temat Twojej firmy. Propozycje tego typu same w sobie stanowią wątpliwie moralną działalność, ale to, co dzieje się, gdy nie zdecydujesz się za zakup takiego pakieciku, definitywnie stanowi pogwałcenie prawa - otóż pod wątkiem na temat Twojej firmy pojawiają się różnej maści "zachęty" do dyskusji na jej temat. A tu administracja pyta "jak się pracuje w firmie", tydzień później pada zaś nowe pytanie o to "kto może wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej wewnątrz firmy". Bezczelne podjudzanie. Nie dawać się im i grać ostro - albo blokują wątek albo sprawa trafia gdzie trzeba. Mnie udało wymusić się, aby wątek został zablokowany. Ktoś powinien dobrać Wam się do tych cwaniackich dupsk, wredne Chamyczki:), https://pl.revieweuro.com/masovian/gowork-691405

@SZEJK

Niewygodne opinie są usuwane na bieżąco! Tu się wystawia tylko pozytywne opinie.

Iza
@Pracownik

tak, ciekawe kto jest usuwa... z tego co wiem, usuwane są tylko obraźliwe komentarze, ale to dobrze bo nikt nie wchodzi na forum żeby czytać przekleństwa.

Planuję aplikować na stanowisko Mechanik do firmy ZMM Maxpol. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Aplikant
@Administrator

Szkoda czasu, jak Pan pozna kierownika działu, to Pan zwątpi. Nie polecam.

@Administrator

Witamy, rekrutacja składa się zazwyczaj z 3 etapów. W ostatnim etapie rekrutacji podejmowana jest decyzja o wyborze Kandydata. Rekrutacja zazwyczaj trwa do 2 tygodni. Zachęcamy do przesłania aplikacji na adres hr@zmm-maxpo.pl. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol Sp. z o.o.

Rekrutacja
@Administrator

Rekrutacja trwa 3 miesiące. Składa się z trzech etapów. Pierwszy rozmowa z kadrami, drugi rozmowa z prezesem, trzeci to zależy kogo masz za zwierzchnika i jak mocną głowę masz. Prezesa i kadry już to nie interesuje.

Praca
@Aplikant

A i owszem, biesiadowanie kierownictwa z pracownikami, nigdy nie wróży sukcesu w żadnym biznesie.

O pracę w mieście Rzeszów nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie ZMM Maxpol?

Opinia
@Administrator

W firmie pełno kierowników, dyrektorów. Każdy chce zarządzać, tylko niewiadomo czym i kim. Stracili cennego przedstawiciela handlowego. W ostatnim czasie odeszło również kilka osób z działu eksportu. Dział w totalnej stagnacji. Szukają cudotwórcy. Nie liczą się z opinią innych ludzi. O pieniądzach nie wspomnę. Mikrozagadnień szkoda poruszać.

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie ZMM Maxpol? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

@Administrator

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu, jeżeli interesuje Cię jedna z naszych ofert pracy. Przedstawimy szczegóły dotyczące stanowiska i podejmowanej współpracy. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol Sp. z o.o.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy ZMM Maxpol. Poszukiwani są Elektronik - Automatyk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

@Administrator

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Elektryk / Automatyk została zakończona. Jeżeli poszukujesz pracy i podobne oferty pracy są dla Ciebie interesujące, zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez hr@zmm-maxpol.pl. Zapraszamy również do śledzenia naszych ogłoszeń na https://zmm-maxpol.pl/kariera. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol Sp. z o.o.

były pracownik

po przepracowaniu okresu próbnego moja opinia jest neutralna. Z jednej strony atmosfera w pracy była bardzo na tak, ludzie pomocni, kierownik bardzo w porzadku. Na kokosy tutaj nie ma jednak co liczyć bo nie zaczniesz od stawki wiekszej niż najniższa poźniej z tego co wiem nie jest wiele lepiej. Wypłata jest lepsza gdy chodzisz soboty. Dodatowo po przepracowaniu okresu próbnego trzeba sobie odjąć od ostatniej wypłaty 200zł gdyż tyle jest naliczane za zużytą odzież. pozdro ludzie

@były pracownik

Ja na okresie próbnym odzienia nie zużyłam, mało siedziałam, bo biegałam za kierownikiem (obecnym dyrektorem). Wyraźnie był zainteresowany inną panią. Miał bardzo duże powodzenie u kobiet w firmie.

Dudek
Kandydat

Jak szukacie poważnej pracy to strata czasu

@Dudek

Witamy, pracujemy jak najbardziej poważnie, jednak czasami lubimy bawić się (integrować :)) w swoim towarzystwie i tak będzie w najbliższym czasie ! ! Jeżeli są osoby chcące rozwijać swoje umiejętności w danej dziedzinie / zdobyć nową wiedzę / rozpocząć karierę w konkretnym obszarze w firmie produkcyjnej, a przy tym pracować w swobodnej atmosferze, zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol

@Dudek

Pracownicy są: sumienni, pracowici, bardzo serdeczni, pomocni. Szczerze zachęcam do pracy z takimi ludźmi. Trzeba jednak wziąść pod uwagę to, że trud pracy ludzi, często bardzo ciężko doświadczonych przez los, spija w formie śmietanki Najwyższy, który nie dba o podstawowe potrzeby pracowników. Nie jest to firma, w której można zarobić i coś odłożyć. Jest to praca dla ludzi heroicznych, która pozwoli przetrwać na jakiś czas.

@ZMM Maxpol

Potwierdzam. Niektórzy bawią się świetnie. Uważać na pracowników wyższego szczebla! Oczy szeroko otwarte - to podstawa!!!!!!!!!!

@Dudek

Tak, to prawda. Szkoda czasu i nerwów. Ludzie, szanujcie się. To jest firma rodzinna i atmosfera bardzo rodzinna. A z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach.

Wtajemniczony
@Dudek

Na układy, szczególnie damsko-męskie nie ma rady :) Panowie, pamiętajcie jednak : " Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj na krok, bo przepadłeś z kretesem, nim zrozumiesz swój błąd".

Mariusz lentniewski

Pracowałem jako pomocnik magazyniera bardzo dobrze odbieram okres który pracowałem.Niezla atmosfera, niezłe pieniądze

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma ZMM Maxpol rekrutuje na stanowisko Pracownik Techniczny. Może ktoś planuje aplikować?

Szukam pracy w mieście Rzeszów. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5500 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie ZMM Maxpol?

@Administrator

Panie, co zarobisz, to odrazu wydasz na lekarza. Przez zapach brudnej wykładziny i psa właścicielki możesz stracić węch, przez panujący chłód w firmie jest dużo ryzyko, że się przeziębisz, przez stare krzesła możesz połamać sobie kości. I grupa inwalidzka gotowa.

Lolomaster

Jak dla mnie praca tam była całkiem ok. Kasa jak i w innych miejscach, może nie była szalona ale zawsze na koniec miesiąca byla no a teraz to chyba pozytyw spory. Ludzie jak ludzie, jeden będzie ok drugi do bani. Byłem po drodze w dwoch innych firmach, jak szukasz to wałka jakiegoś znajdziesz wszedzie tyle że musisz chcieć go znaleźć.

Paweł
@Lolomaster

Skoro wynagrodzenie jak w innych miejscach to proszę poprosić o średnią płacę dla Rzeszowa, która wg GUSu brutto w sektorze przedsiębiorstw w styczniu 2021 wyniosła 5233,76 zł co daje kwotę około 3 779 zł na rękę. Ludzie ludźmi ale jak przełożoni lubią się bawić i wymuszać "integracje" z podwładnymi to już przestaje być zabawne. Merytoryczne kwestie w pracy często są na drugim miejscu a liczą się układy przez co jest dużo nerwów. Praca szczególnie dla ludzi najlepiej posiadających jakąś grupę inwalidzką, chcących wykazać się heroizmem.

Lolomaster
@Paweł

Podawanie statystyk, zwłaszcza naszego wspaniałego GUS, jest mega głupie. GUS bierze pod uwagę i do jednego wora wrzuca wszystkich i tych zarabiających miliony i tych zarabiających grosze. Ta średnia jest zupełnie do (usunięte przez administratora) i całkowicie nie pokazująca nic co jest w prawdziwym życiu. Średnia płaca dla rzeszowa jest w rzeczywistości dużo niższa - tutaj te statystyki podwyższa ta garstka ludzi która zarabia bardzo duże pieniądze. A więc o tych NIEprawdziwych i NIEmiarodajnych statystykach nie ma co mówić. Kolejna rzecz - - jak to ktoś cie zmuszał do imprezy? jak nie chcesz isc to nie idziesz, zmyślasz historię zeby sie nie pojawiac i masz z głowy. Głupio gadasz, byle tylko coś powiedziec i wylać żale z siebie skoro zakład pracy chronionej, to chyba normalne za zatrudnia osoby z grupą. No i jak pisałem, zarobki nie były powalające, czasami trzeba przebić jakis mur, ale - no bardzo proszę - pokaz mi firmę gdzie masz tak milutko, cieplutko i zarabiasz takie kokosy że tobie nic zupełnie nie przeszkadza.

CV send YES/NO
Kandydat

ile zarabiq ph jaki system premiowy

@CV send YES/NO

Dzień dobry, Zapraszamy do aplikowania! W trakcie rozmowy rekrutacyjnej będziemy mogli przedstawić szczegóły dotyczące wynagrodzenia i jego składowych. Pozdrawiamy, Zespół ZMM Maxpol

Zostaw merytoryczną opinię o ZMM Maxpol - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ZMM Maxpol?

Zobacz opinie na temat firmy ZMM Maxpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMM Maxpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ZMM Maxpol?

Liczba opinii klientów firmy ZMM Maxpol, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZMM Maxpol