STANISZEWSCY BETON sp.j.

Opinie o STANISZEWSCY BETON sp.j.

sprzętowa

dwóch, czyli kto?

placowy

ja bym to zamknął i zalał betonem

były

cięzko zrobić zmiany dwie? lepiej ludzi zaorać po 16 cie i więcej godzin dlatego się zwalniają

Elektryk? Który niby?

betoniarz

i tak tam za długo robił kto w tym (usunięte przez administratora) wytrzyma? za inteligentny na ten pgr

zołnierz tez się zwolnił hi hi super spawacz mało takich

@były

dobrym pomysłem by było postawienie koło tego zakładu hotelu dla pracowników po tyle godzin tam pracują ze szkoda by było czasu na powroty do domów a tak hotelik przespali by się i od rana dorabiać szefunia super pomysł, brawo ja.

racja
@wacek

dobry pomysł ja bym jeszcze zrobił specjalny pokoik z lekarzem specjalistą psychiatrą i i drugi dla A.A. wiadomo dla kogo

Czy pracownicy w STANISZEWSCY BETON sp.j. dogadują się między sobą?

takich szefunio lubi dla takich jak(usunięte przez administratora)jest miejsce we firmie, tacy tu są potrzebni

@ja

Ta dyskusja jest trochę nie na miejscu. Znajdujemy się na forum pracowniczym i nie ma tu miejsca na tego typu plotki. Widzę, że znasz dobrze firmę, więc może dodałbyś komentarz o obowiązujących benefitach i premiach. Takie informacje bardzo przydadzą w tym wątku.

wit
@ja

no no(usunięte przez administratora)własnie tacy tu ludzie pracują

Kto się zwalnia? Podobno stała załoga

Mariusz

Skąd słyszałeś o tym, jakoby stała załoga miała się zwolnić? Myślę, że nie byłaby to komfortowa sytuacja dla pracodawcy w momencie, kiedy Twoje informacje potwierdziłyby się w rzeczywistości.

Firma STANISZEWSCY BETON sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekka praca fizyczna przy elementach bet., zakwaterowanie!!!. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Grzesiek

Może źle wybrana praca nie służy niektórym ale generalnie firma spoko , polecam!

kucharz
@Grzesiek

polecić to mozna komus pyszne jedzenie a nie odgrzewane wczorajsze skrzydełka z kfc

@Grzesiek

totalna wiocha, słoma z butów

Barbara
@były

Każdy ma tu prawo do własnego zdania - być może @Grzesiek faktycznie ceni sobie pracę w STANISZEWSCY BETON. Jestem jednak bardzo ciekawa, dlaczego sam masz złe mniemanie o tym pracodawcy. Czy chodzi tu może o zarobki czy niekoniecznie?

Mariusz

Pamiętaj że na forum nikogo nie obrażamy. Jeśli nie zastosujesz się do tego administrator będzie usuwać Twoje opinie. Co było powodem Twojej opinii o firmie?

Zuzanna

@najn Jeśli napiszesz to, co chcesz nam przekazać na temat STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna, w sposób kulturalny, to na pewno nie zostanie to usunięte przez administratora forum. Zrobisz to zatem? Mogłabyś tym samym pomóc wielu osobom, które są potencjalnie zainteresowane tym pracodawcą.

najn
@Zuzanna

to jest tak ci co cos umieją starają się nie chorują przychodza do pracy ba jakos trzeba rodzinę utrzymac sa traktowani z góry jak ludzie nizszej kategori nie pyskują nie stawiają sie robia dobra robotę,jak cos przewiną chociaz nie ze swojej winy a nawet jakby nikt nie jest idealny to zabiera im się pieniądze za to i to nie mało lub nie wypłaca im się za metry wywiezionego betonu tylko godzinówkę,ci co siedzą wyzej tz kierownictwo ma duzo lepiej mozna zamiast jechac np, oglądnąc budowę czy wjedzie sprzet aby się nie utopił ogólnie jakie są warunki itd, jechac sobie na zapiekankę, pozałatwiać tansze części samochodowe dla znajomków, zrobic sobie nawet tatuarz przy dworcu zachodnim zamiast zajmowac się wezłem który ma awarię od tygodnia i firma przez to nie zarabia a co tam,jeszcze teksty mam wyjeb..., im mozna wszystko,szkodz i boli mnie to ze tak sie dzieje i szef na to nie reaguje pewnie dlatego ze juz było duzo kierowników juz nikt tu nie chce przyjsc i zadowala się tym ze jeszcze ma tych bo nie ma wyjscia sam by nie ogarnął za duza firma,ci co niszczą sprzęt wywracają gruszki tz pseudo kierowcy jeszcze mają plecy u władz wyzej nic się z tym nie robi albo ukrywa przed innymi zeby nie wyszło, dopisują sobie godziny do listy ale na drugi dzien bo myslą ze się uda acz się udaje,mają duze stawki za godz,pytam sie za co?ogólnie polecam ta firmę dla tych wszystkich co lubią nie pracowac a szybko się dorobic ale jest jeden warunek wazny, treba owinąc sobie własciciela wokół małego paluszka i będzie chepi, myslę zazanna ze napisalem w miarę kulturalnie, pozdrawiam

wacek

nie ma ludzi niezastąpionych na niego tez czas przyjdzie ale wkurza mie ze takiemu to uchodzi płazem bo co za długo ty juz robi? se trawkę dilują na firmie , walą alkochol i jeszcze swoich ludków puszcza wczesniej do domu a my musimy dłuzej robić za nich zrobi panie szefie z tym wreszcie porządek

Gadugadu
@wacek

Zawsze możesz iść gdzieś indziej, przecież tyle firm czeka właśnie na ciebie. Jesteś mądry tylko w klawiaturze bo już nawet nie w gębie.

@Gadugadu

o tak tak jak wy wszyscy ,pare osób tu tylko jest ok ale to tylko parę, a własciciel to oddał władzę niekompetentnym ludziom i widzę ze ma wszystko gdzieś dlatego robią co chcą.

placowy

w sumie tu są sami ciecie

@placowy

Największym cieciem jest placowy, już jestem w pracy przyjdź i mi to powiedz czekam na ciebie a nie od rana się usmiechasz i co tam u ciebie jesteś cieciem i mocny w internecie

@placowy

ta pseudo elita to tu jest tylko po to zeby się dorobić domki sobie pobudować a tak na prawdę niczego sobą nie reprezentują nawet w normalny sposób nie potrafią rozmawiać z ludżmi ,wszystko dla siebie od siebie nic

były

popracowałem tam krótko niedawno się zwolniłem, stwierdziłem ze to najgorsza robota jaką miałem tam tylko przetrwają lizusy i tz szefoskie dziobaki, nie polecam

Jerzy
@były

Czemu zdecydowałeś się zwolnić z pracy w firmie STANISZEWSCY BETON? Na pewno na podjęcie przez Ciebie takiej decyzji miały wpływ jakieś konkretne czynniki. Nie ukrywam, że chciałbym je poznać.

byly
@Jerzy

komentarze mówią same za siebie 100 procent prawdy o czym tu jeszcze pisać?strata czasu,zdrowia i nerwów na ten zakład

wacek

(usunięte przez administratora) nie ma ludzi niezastąpionych skonczyło by się kumoterstwo (usunięte przez administratora)

fuj

niedługo po tej firemce nawet smród nie zostanie

@fuj

To komentarz zupełnie nie na temat. Nie wiem, czym się motywowałeś w trakcie jego pisania. Jeśli znasz dobrze pracodawcę, jakim jest STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna, to Twoja wypowiedź powinna być bogata w rzetelne informacje o nim. Podpowiedz chociaż, czy po okresie świątecznym planują rekrutację? Na pewno wiele osób interesuje ta kwestia, więc proszę Cię o poważną odpowiedź.

@Zuzanna

tak tak pana doktora znają juz wszyscy,hi hi jaka rekrutacja? na zime po sezonie? jeszcze paru by się najchetniej zwolniło zeby były oszczędnosci na firemce.

@fuj

Chyba wiele obecnych na tym wątku osób będzie miała niemały problem z całkowitym rozszyfrowaniem Twojego wpisu. Nie da się jednak przeoczyć obecnej w nim ironii, która jest tu raczej niepotrzebna. Czy mógłbyś w sposób merytoryczny opowiedzieć Nam o pracy w STANISZEWSCY BETON Spółce Jawnej? Na jakim stanowisku właściwie tam pracujesz?

mosio, pilnuję budy

@fuj

Nie wiem, jaki masz cel, pisząc takie komentarze. W żadnym razie nie posłużą one tym, którzy potrzebują zdobyć informacje o pracodawcy, jakim jest STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna. Po raz kolejny proszę Cię, abyś zaczął dyskutować w sposób normalny. Skoro nie chcesz Nam powiedzieć, czym dokładnie się tam zajmujesz, to może chociaż powiesz, jaka atmosfera panuje w tej firmie? Można uznać ją za przyjazną?

@fuj

mosio był najinteligentniejszy w tej całej firmie

@Zuzanna

o tak wszyscy tam bardzo się kochają, jeden drugiego w łyzce wody by utopił, za plecami cię obrabiają, bardzo rodzinna firma

@fuj

Zupełnie nie wiem, po co ta ironia. Mogłeś przecież w sposób normalny napisać, że Twoim zdaniem atmosfera w STANISZEWSCY BETON Spółce Jawnej jest niezbyt przyjazna. Jak na razie Twoje posty poruszają nie do końca istotne tu tematy. Może w końcu zechciałbyś powiedzieć coś o warunkach pracy w tym przedsiębiorstwie? Ale zacznij od tego, jaką funkcję tam sprawujesz?

@fuj

sprostuję smród był,jest i będzie

taka wielka firma a nawet kamizelek odblaskowych nie noszą na budowach ani kasków ,co niektórym juz zupełnie odbija i pała w pracy wiadomo co a potem za kierownicę i swiat jest wesoły albo gruszki kładą po rowach,nawet księciuniu nie pogardza ale co tam pod kloszem bo to pupilek ,następni wystawiają firmę jeszcze panie stanik się pan nie nauczył po poprzednich

kropek
@ja

che che niektórzy bez tej trawki nie egzystują w tej firmie muszą zajarac i iyle wesoły pompiarz jest ok tylko jak zwali kogos ze stropu to nie będzie mu do śmiechu wszystko jest do czasu, a najleprze ze wszyscy o tym wiedzą i nic z tym się nie robi a co tam

hi hi hi
@kropek

tam bez dzojta nie da rady bo się zwariuje,palic i nie myslec i jest ok

oni tańczą dla mnie
@ja

bezwzględne i ślepe zaufanie do dwu braci chipa i dale, to jest przeznaczenie to jest miłość do człowieka od pierwszego ujrzenia, to są jego rzołnieze bezgranicznie oddani sprawie,takie cyborgi co spełnią kazdy rozkaz swojego furrera. her pajaca, alleluja

Niezłe bzdury wypisujesz, nikt tu nie chce pracować jak wszyscy wracają z powrotem, posmakowali chleba gdzieś indziej i wracają, popytać jak fajnie jest u innych. 9 powrotów Ale Ty dalej że tu nikt nie chce pracować, ale Ty chcesz i nie masz odwagi odejść jak Ci źle.

robię tu

tam wracają tylko niezaradni desperaci którym nie chce sie poszukać normalnej roboty idą na łatwizne bo stanik i tak ic przyjmie dla niego to w to graj aby mu beton wywozili tyle

9 powrotów bucha cha ,ja tu widzę dwóch nowych nie słodż juz tak dla tego pgr u

chepi

nie pracując tam stwierdziłem ze spedzam więcej czasu z rodziną,jestem mniej nerwowy, mam leprze podejście do ludzi, mam czas na swoje chobby, wiecej się usmiecham, nie neguje tej firmy po prostu jak kto lubi dla mnie to była porażka więc jak kto woli wybór nalezy do was.

@robię tu

racja jeszcze w tym (usunięte przez administratora) najlepiej by było zeby ludzie mieli numerki zamiast imion tak jak auta stanika

cichy
@ja

O jakich powrotach piszesz? O (usunięte przez administratora), który lata tu i tam? Jezu. Jak ja się cieszę że już 4 lata mijają jak tam nie ma. Trochę mniejsze pieniądze ale spokój psychiczny bezcenny.

@cichy

wiadomo kto to pisze (usunięte przez administratora)

to

kierowniczek a kto

Znam to...

Najlepsza firma w Olsztynie, zaraz po Michelinie.

@Znam to...

o tak tak te dwie firmy mają dwie wspólne cechy jakie? nikt w nich nie chce się zatrudniać, tyle

be

az ni się myslec nie chce jak se przypomne ze tam kiedys robiłem , tfu

,oj

jezu po co ja tu przyszedłem

Znam to...
@,oj

To idź w świat....

jak najdalej od tego zakładu, nie polecam najgorszemu wrogowi

były

czy w tej firmie robisz miesiąc czy rok czy 10 lat to i tak nikt nie podziękuje ci za twój wkład i twoja pracę , tam takie słowa nie istnieją

były

nie ma sensu pisac o tym pracodawcy po co kazdy wie jaki jest pół olsztyna juz tam pracowało chwalę pana ze juz tam nie robię alleluja

tfu racja

@były

racja ludzie tam siedzą bo się zasiedzieli ,lubią jak się po nich jedzi, zadnych perspektyw, chlew

@były

bucha cha nie mają ludzi do roboty bo nikt tam nie chce sie zatrudniać to werbują starych pracowników, zenada

bardzo prymitywna firma tak prosta jak budowa cepa nic dodać nic ująć

Olsztynianka

Moj maz pracuje w tej firmie. Nie rozumiem tylko jak mozna tak wykorzystywac ludzi. Praca po 12h to dla Nas norma ale po 16h jak to sie czesto zdarza to juz przesada. Brak zrozumienia ze ludzie maja jeszcze zycie rodzinne!

@Olsztynianka

Ja pracuję max 220 godz i wracam do rodziny ale są ciulacze godzin gdyby tylko mogił to by nie wychodzi z firmy więc to że twój mąż tyle pracuję to ma pewnie inne podłoże więc powiedz mu by nie drapał godzin bo na pewno nik go nie zmusza codziennie po tyle godzin robić sam chętnie chce

@Olsztynianka

masz rację kobito to jest chora firma

@Olsztynianka

Dziękujemy za to, że postanowiłaś dołączyć się do tej dyskusji. Jednakże skoro to Twój mąż pracuje w STANISZEWSCY BETON Spółce Jawnej, to może poprosiłabyś go, aby sam się tu wypowiedział. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, iż takie informacje "z pierwszej ręki" są tu szczególnie ważne. Zrobisz to zatem?

Znawca

Pieniądze najlepsze w branży betonowej w Województwie, do tego własny warsztat i w razie czego mechanik jest u ciebie , ale atmosfera......

@Znawca

racja dom pogrzebowy to przy tej firmie discoteka

@Znawca

Świetnie, że STANISZEWSCY BETON Spółka Jawna godnie wynagradzają swoich pracowników. Martwi jedynie fakt, iż - według Ciebie - atmosfera tam nie należy do najlepszych. A czy nowo zatrudnione osoby mają tam jakieś szkolenie, przygotowujące to wykonywania pracy?

@Zuzanna

raczej nie starzy wyzeracze maja brechę z nowych kazdy tam mysli tylko o sobie szkoda gadac

kropka
@Znawca

jako kierowca gruszki mam w olsztynie 14 zł to w normalnych godz zarobię 2800 plus minus jesli dyspozytor nie da mi wolnego bo nie ma roboty,od metra betonu wywiezionego w miesiącu jest dla kazdego kierowcy 10 gr chuba ze na zwolnieniu jestes do figa nie dostaniesz nic ,to jest nie wporzadku moim zdaniem ,choroba nie wybiera, konkurencja ma bardzo podobnie wcale stanik nie płaci najwięcej ,po sezonie jak nie masz urlopu bo wykorzystałes wczesniej a nie ma roboty to nie dostajesz nic stanik nie płaci za przestojowe, takrze zadna tu rewelacja, pozdrawiam

taki tam
@kropka

podobno wywozicie powyżej 12 tyś.m na mieś . więc trochę doleci ...? jesli się mylę to popraw ....???

@kropka

To idź tam gdzieś gdzie ci lepiej zapłacą ja uważam że jest ok i pieniądze na czas a nie kiedyś tam

@taki tam

teraz mniej w sumie gdyby nie centaurus to bu była troche lipa, tez mnie wkurza ze biorą po południu i tyle godzin trza się bujac, wkurza mnie juz ta robota

Zostaw merytoryczną opinię o STANISZEWSCY BETON sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy STANISZEWSCY BETON sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STANISZEWSCY BETON sp.j.?

STANISZEWSCY BETON sp.j.