Staniszewscy Beton

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staniszewscy Beton

Aktualność
Witamy!

Cieszymy się, że wykorzystujecie platformę komunikacji GO WORK. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Ciekawią nas opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. Cenimy sobie wolność wypowiedzi, dlatego też z uwagą czytamy treści pojawiające się na GoWork, analizujemy je i podejmujemy odpowiednie działania. Wspólnie z naszymi pracownikami budujemy wizerunek naszej firmy.

Prosimy jednak mieć na uwadze, że swoboda wypowiedzi ma swoje ograniczenia. Razem z GoWork i po zasięgnięciu opinii naszej kancelarii prawnej przypominamy, że wolność wypowiedzi nie jest równoznaczna z prawem do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię lub wizerunek. Kodeks cywilny i karny przewidują odpowiedzialność za bezprawne działania. Firma także ma prawo do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia. Dlatego też prosimy o rozwagę i powściągliwość w wypowiedziach. Informujemy też, że zgodnie z Regulaminem GoWork komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści i są sprzeczne z prawem.

Zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w firmie STANISZEWSCY BETON Sp. J.. Wierzymy, że otwarta i rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Pozdrawiamy

STANISZEWSCY BETON Sp. J.
Nowy wpis

Aktualność
Witamy!

Pozdrawiamy

STANISZEWSCY BETON Sp. J.
Pit

Szkoda, że nie ma wcześniejszych opinii o tej tzw. "dobrej firmie". Chociaż nie miałem okazji popracować jako laborant betonu to byłem na tzw. rozmowie kwalifikacyjnej. Szczególnie wygadana była jakaś kobieta - z- ca k-ka laboratorium, często używająca mydlanej nowomowy(jej ulubione słówko "spin") tzn. sprężanie się w pracy. Ale jakoś nie zaczynała pracy równo o 7 rano, a zajmowanie komuś czasu na próżno banalnym gadaniem jej nie przeszkadzało. Może jestem niedostosowany ale mam odczucie, że poprzednie wpisy i szukanie regularnie co ok. 3 lub 4 m-ce kogoś na lab. betonu o czymś świadczy.

Z.n.a.n.y Nowy wpis
@Pit

Aktualnie jest nowa władza , czy lepsza ?,czas zweryfikuje

Jasiek Nowy wpis

A wystarczy dobrze robić swoją prace, a zadowolenie z pracy w firmie gwarantowane.

Jan

Zapraszam was do pisania nowych opinii w temacie firmy Staniszewscy Beton. Chętnie dowiemy się informacji dotyczących aktualnego rozwoju tej firmy oraz czy w ostatnim czasie zwiększyło się zatrudnienie? Wiadomości związane z benefitami również będą mile widziane w tym wątku, zachęcam was do pisania nowych komentarzy!

Stary Nowy wpis
@Jan

Nie zachęcaj, bo nic się nie zmieniło. Będziesz musiał usuwać i po co to.

Zostaw merytoryczną opinię o Staniszewscy Beton - Olsztyn

Staniszewscy Beton