Opinie o Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c. w Warszawa

Zygzak

Firma kompletnie zadłużona, co zostało potwierdzone u komornika sądowego. Ludzie pracując w Impulsie po prostu spłacacie ich długi. Proste.

Zgłoście ich do Prokuratury w Warszawie. Tak będzie najprościej.

Radek z Warszawy
@Tomek

Podaję dla chętnych aders do napisania anonimu na oszustów: Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście Dane teleadresowe: ul. Krucza 38/42 00–512 Warszawa tel. (22) 44-06-627, 44-06-600, 44-06-645 fax. (22) 621-38-57, 625-75-58 Obszar działania: część miasta stołecznego Warszawy w granicach części dzielnicy Śródmieście położonej na południe od osi AL. Jerozolimskich Przyjęcia interesantów: Prokurator Rejonowy: środa godz. 13.00 – 17.00 Prokuratorzy: po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym Sekretariaty: poniedziałek, wtorek godz. 10.00 – 15.00, środa godz. 8.30 – 13.30, czwartek godz. 10.00 – 15.00, piątek godz. 9.00 – 14.00 z wyłączeniem ostatniego roboczego dnia miesiąca wasze dane w anonimach nie będą podane do publicznej wiadomości, więc nikt sie nie dowie , kto ich sypnął.Możecie tez zamieścić ksara swoich umów zleceń i wypowedzeń, jak ktoś ma. Niech ich w końcu namierzą panowie prokuratorzy.

zosia
@Tomek

PiP nie zajmuje sie umowami zlecenia, proste.Tych kontroli w tej firmie było bardzo dużo.

Sylwester

Musicie poinformować Państwową Inspekcję pracy o ich firmie. Podaje adres mailowy: kancelaria@warszawa.pip.gov.pl możecie przesłać swoją sprawę i dodać czy wyrażacie zgodę na ujawnienie swoich danych osobowych. wszystkie te skargi są podstawa kontrli w Impulsie który otrzyma karę finansową . Wasze dane nie zostana ujawnione, więc łęczycki nie dowie się kto na niego napisał. dla niedowiarków podaje tel. do PIP-u: 22/ 425-11-94. Zadzwońcie i dowiedzcie się więcej.

Marek B.

Składajcie swoje pozwy uproszczone do Sądu przy Marzałkowskiej 82 w Warszawie. Można też zgłosić sie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych podaję tel. 22/ 601- 46-96-koncesje- skargi.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
tarabum

ciekawe czy na Kabatach w Warszawie jeszcze stoją, bo rok temu stali.

waldek
@tarabum

Ciekawe czy jeszcze istnieją?

tymon

czcionka normalna czcionka duża Strona główna INFORMACJA DOTYCZĄCA TRYBU SKŁADANIA SKARG I WNIOSKÓW W MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH INFORMACJA DOTYCZĄCA TRYBU SKŁADANIA SKARG I WNIOSKÓW W MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH 1. Skargi i wnioski można składać w następujący sposób: za pośrednictwem formularza kontaktowego za pośrednictwem ePUAP listownie na adres: MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH ul. Stefana Batorego 5 02-591 Warszawa pismem złożonym osobiście na Dziennik Podawczy MSW - w Biurze Przepustek MSW, przy ul. Rakowieckiej 2A: codziennie w godzinach 8:00 - 16:00 faksem - na numer: (22) 60 153 23 ustnie do protokołu - w Punkcie obsługi klienta MSW, przy ul. Rakowieckiej 2A, na I p. Biura Przepustek MSW: w każdy poniedziałek w godzinach 8:15 - 17:30 wtorki, środy, czwartki i piątki - w godzinach od 8:15 - 16:15.

Enigma

Po pomoc można się zgłaszać ul. Rakowiecka 2a ,Zapytania ogólne proszę kierować drogą elektroniczną: waii@msw.gov.pl lub fax-em: 0 22 848-97-81. 22 60-146-96 - koncesje, Wszelkie pytania i wątpliwości można przekazywać również pocztą elektroniczną - adres e-mail: waii@msw.gov.pl, lub faksem: (22) 848-97-81. Przyjęcia interesantów przez Kierownictwo Departamentu i Naczelników Wydziałów odbywają się we wtorki (sprawy związane z działalnością koncesjonowaną) oraz w poniedziałki (sprawy zezwoleń na nabycie nieruchomości, udziałów lub akcji). wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. tel. (22) 60-116-02

Leon

Skargi można też pisać do Komendanta Głównego Policji W-wa. ul. Puławska 148/150 -dotyczy wydawania licencji dla firm.

tymon

A do kogo trzeba sie zgłosić?

@tymon

MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH .......................................................................................................................................... DEPARTAMENT ZEZWOLEŃ I KONCESJI .......................................................................................................................................... 02-591 Warszawa, ul. Stefana Batorego 5 .......................................................................................................................................... Biuro podawcze Ministerstwa - wejście od ul. Rakowieckiej 2a Czynne: Poniedziałek- Piątek 8:00- 16:00 ........................................................................................................................................... Tam się należy zgłaszać ze wszystkimi skargami dot. pracowników i zaległych wynagrodzeń. ............................................................................

BELFGOR

Witam, To co przeczytałem przeraża minie, ale nie wiem co mam sądzić jaka jest prawda bo ja rozpoczołem prace dwa miesiące temu i otrzymuję kasę tak jak wcześniej było ustalone plus minus 2 dni różnicy.

Zbychu

Firma łapie ludzi z ulicy, przez około 1 lub 2 miesiące nie daje umów -zleceń "bo księgowa jest chora albo jej nie ma" co jest nieprawdą bo wszyscy są w biurze terminowo. A potem nie chcą zapłacić. Osoby są zwodzone- że pieniądze zaraz będą i będą..Trzeba napisać wypowiedzenie zlecenia i w treści dodać, że przyczyną jest brak wypłaty, brak pieniędzy. Inaczej nawet w sądzie firma kombinuje i chce ludziom wcisnąć że to oni sami tę pracę porzucili albo sięnie stawili .Ich pseudo prawnik tworzy umowy przeciwko pracownikim. Syndykaliści z Targowej 20 często zwracają się do niego, np. na jakie nazwisko ma przygotować pieniądze do wypłaty.I ten prawnik zgłąsza to szefostwu bo oni sami nie odbierają telefonów. Często strajkują przed firmami i to pomaga. Mój dziadek wywalczył z nimi zaległą wypłątę. Pozdrowienia we wspłólnej walce.

Kornel

Mi zalegają już około 600 złotych z odsetkami i kosztami postępowania. Po uproszczonym postępowaniu otrzymałem wyrok, ale nie zapłacili. Mam już klauzulę wykonalności, pozostaje mi odwiedzić komornika. I mam pytanie: czy jest tu ktoś, kto wyciągnął z nich pieniądze z pomocą komornika?

Miron

Chciałbym dodać , że wypłaty są w każdy wtorek i czwartek 10.00-14.00 - na zapisy na jakiejś pseudo liście gdzie czeka się w dłuuuuugiej kolejce i nic nie dostaje.Najlepiej strajkować przed siedzibą firmy lub zgłosić sprawę do Sądu rejonowego Pragi Północ.A potem w najgorszym razie komornik.

kowal

(usunięte przez administratora) Tylko że ten Pan miło rozmawia przez telefon a póżniej nie oddzwania...taka ściema. To ten sam tłustawy blondyn z filmu "Akcja sierpien 80" zamieszczony na Youtube.

NO4IMPULS

IMPULS NIE PŁACI!SĄ MI I NIE TYLKO MI ZA KWIECIEN I MAJ!MOJEMU ZMIENNIKOWI ZA 2013 TEŻ NIKOMU NIE POLECAM A WRECZ ODRADZAM!

Jakub

wszyscy poszkodowani mogą zgłaszać się po porady- na Wilczą 30 W środy oraz na Targową 20 (również środy do 18-tej). Można też złożyć pozew uproszczony na SĄD PRAGA PÓŁNOC-ul. TERESPOLSKA 15 A . Z pozdrowieniami

kasztelan

Radzę firmę iMPULS omijać łukiem, nie płaca wynagrodzeń i zamykaja się w siedzibie na klucz

oszukany

mi sa winni pieniadze za kwiecien i maj i niecha oddać nie radze nikomu tam pracowac chcesz wiedziec wiecej to zadzwon do mnie(usunięte przez administratora)

redaktor.

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu „Sprawa dla reportera”, - zgłoś temat i zadzwoń: +48 (0-22) 547 44 50

Zenek
@redaktor.

Ja dzwoniłem żeby był program musi nas zadzwonić więcej osób. Dzwońcie.

york

.....teks jest skopiowany oczywiscie ...bo @zenek posiada tylko iloraz inteligencji na kopiuj i wklej a przepraszam i wysilil sie na koniec dodal cos od siebie ..o postawie obroncy ...ile bierzesz od tych ludzi pasozycie 10% 20% .....jezeli ktos kogos reprezentuje , to nie powinien wstydzic sie swojego nazwiska

york

Tak na YouTube jest film ktory wrzucil przewodniczacy ZSP niejaki Żaczek ...oczywiscie fikcyjne nazwisko ...trzeba by bylo sie zastanowic dlaczego wstydzi sie swojego nazwiska ...pewnie ma jakies zle doswiadcaenia z dziecinstwa ....walczy o prawa pracownicze a sam pracuje w Niemczech ...pewnie w kraju jest nie wiele firm ktore chca go zatrudnic ...i stad pewnie nazwisko Żaczek ...to typowy troll /pasozyt ktory znalazl sobie sposob na dodatkowe dochody ...w imie walki o prawa pracownicze ...... ZSP co to za instytucja , gdzie zarejstrowana ? Gdzie siedziba ? Jaki ma status ? Oprocz robienia zadym w roznych instytucjach i firmach

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c.?

Kandydaci do pracy w Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Ochrony Mienia Impuls s.c.