EUpraca.pl

Poznań

Opinie o EUpraca.pl

rysiu

Ja też byłem w Lehmen jako ślusarz. Mogętylko polecić bo było tak jak uzgodniłem. Do pracy było niecałe 10 km. A okolica piękna. Tak to można pracować, po pracy piwko wypić wspokoju.

semenk

Jade w niedziele tj.8.03.2015 do lehmen do pracy jako ślusarz, czy ktoś jeszcze jedzie w tym terminie.

użytkownik zarejestrowany

Marko

Dyzio a ty gdzie pracowałeś tzn dla jakie firmy bo napisaleś, że tak a nie że tam...

Łukasz

Znalazłem prace dzięki eupraca.pl w swoim zawodzie. Pracuje jako spawacz od ubiegłego roku. Właśnie zjechałem na świąteczny orlop. Jezeli chodzi o zgodność oferty warunków to sie pokrywa. Znalezli mi calkiem fajne mieszkanie u polki. Z moim niemieckim nie jest najlepiej wiec z niom nie mam problemu sie dogadac. Najważniejsze dla mnie to ze pieniądze mam na czas.

Zostaw opinię o EUpraca.pl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUpraca.pl