Home Liberty

Opinie o Home Liberty

Zuzanna

Obecnie Home Liberty poszukuje osób na stanowisko DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI – POŚREDNIK. Firma oferuje między innymi możliwość rozwoju oraz narzędzia pracy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jakim jest ona pracodawcą? Polecacie innym pracę tutaj? Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy w Home Liberty.

3e333

@leoś a gdzie widziales takie oferty pracy od nich bo pwoiem Ci ze ja od dluszsego czasu szukam pracy i nie moge nic znalezc niestety przegladam rozne storny i liczylem ze tu pojawi sie jakies ogloszenie

Zostaw opinię o Home Liberty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Home Liberty