Opinie o RADPOL Elektroporcelana Ciechów w Ciechów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RADPOL Elektroporcelana Ciechów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RADPOL Elektroporcelana Ciechów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADPOL Elektroporcelana Ciechów w Ciechów

pracownik Nowy wpis

A Mi sie podoba ta praca tylko szkoda ze zaklad pomalu pada :-(

Czy można liczyć w RADPOL Elektroporcelana Ciechów na prywatną opiekę medyczną?

Ona

Nie można

moniq Nowy wpis

od 2018 roku mamy opiekę medyczna dla pracowników.

Eugenia

Przykre jest to, że w Ciechowie jedni pracują a inni zbijają bąki. Produkcja ma wyliczaną wydajność, podnoszone normy. Panowie z działów mechanicznych itp. szwędają się całe dnie. Jeden Pan z piecowni urządza sobie spacery całodniowe. Jego trasa przebiega od szlamowni, przez piecownię po formówkę. Cały dzień tak krąży aż zleci 8 godzin. Gwiżdże śpiewa a wypłata na konto leci. Niestety ma się wielkie wymagania od ludzi którzy naprawdę ciężko pracują a nygusom wszystko uchodzi płazem. Zarządzanie ludźmi w porcelanie siada. Kolejny przykład z formówki. Pracuje tam osoba, która twierdzi że ma pozwolenie od dyrektora na nic nie robienie bo jest stara. Nie musi toczyć i właściwie nic nie musi. Dowozi płoszki. Ot co cała praca tej osoby. Kiedy automat stoi cały dzień to i ta osoba też sobie stoi. Jest to chory system. Z jednej strony nacisk na wydajnosc a z drugiej totalna olewka na to że są wolni ludzie, których można by było spożytkować np. na szlamowni bo tam ciągle brakuje rąk do pracy. Chłopaki dźwigają po kilkanaście ton. Są przemęczeni. Jednak nie ma komu zarządzić. Wszyscy udają że niczego nie widzą. Mistrzowie to już w ogóle jakiś odstrzał. Facet który odpowiada za wyrób masy, nie umie jej wyprodukować. W soboty pracownicy są niedopilnowani. Robią co chcą z masą a później wszystko idzie do kosza.Nie wiem co za biznesmeni prowadzą ten biznes ale się im dziwię jak można być tak ślepym. Dyrektor F. raz na jakiś czas wpadnie na zakład. Przeleci przez hale i tyle. Nigdy nie pogadaz pracownikami. Myśle ze wtedy dowiedzialby sie prawdy o wszystkim. Choć On chyba nie chce jej znać. Nie wiem. Czasami to już się ma dosc. Podejscie ludzi wyzszego szczebla zabija naszą chęć do pracy. Ciągle straszą że zamykają zakład. Nic nie powiedzą konkretnie tylko męczą ludzi psychicznie. Zastanawiam się o jakich plusach napisać :-) Na pewno jakieś są tylko teraz nic nie przychodzi mi do głowy.

Cd Nowy wpis
@Eugenia

Thc przejmuje radpol więc porządek zrobi z leniwcami....

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Jak przebiega i czy ciężko jest sie dostać?

Mycha
@Michał

Tak firma prowadzi rekrutację. Jeżeli masz chęć do pracy(ciezkiej) to spoko. Jeśli ci się nie chce pracować to daj spokój. Kasa niezbyt interesująca ale coz jedna zmiana.

Grażyna Nowy wpis
@Mycha

Właśnie ja też widziałam, że w RADPOL trawa rekrutacja. Muszę też powiedzieć, że można aplikować na wiele ciekawych stanowisk: https://www.radpol.eu/pl/o-spolce/kariera A jaki rodzaj umowy oferują tam na samym początku? Jest to umowa o pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie RADPOL Elektroporcelana Ciechów.
Roberto

Elektroporcelana poszukuje kierownika jakości do nadrobienia zaległości po poprzednim. Czy to jest możliwe? Raczej nie. Zaległości sięgają kilku lat i nie są do wyprostowania. Wszystko trzeba zaczynać odnowa. Współczuję nowej osobie na tym stanowisku, bardzo. Zresztą jakiś kierownik wogole tam jeszcze pracuje? Prawdopodobnie to firma będąca na skraju bankructwa!

nik
@Roberto

Na stronie Radpol jest ogłoszenie o rekrutacji: https://www.radpol.eu/pl/aktualnosci/2020-02-10/szukamy-specjalistow-do-zakladu-elektroporcelana-w-ciechowie Niech wygra najlepszy!!!!!

nik

Elektroporcelana wytwarza niskomarżowe produkty, więc może trzeba zlikwidować. Szkoda, że niektórzy się obijają.

Miszel

Taka praca przy wytwórstwie porcelany to pewnie ciężka sprawa? Bo to delikatny materiał.

Alternatywa

Takie głupoty piszecie, że głowa pęka Tak wam źle w tym zakładzie to się zwolnijcie Idźcie na strefę to tam zobaczycie bajzel na kółkach Praca na jedną zmianę, zarobki średnie, atmosfera różna ale do zniesienia W innych pracach ludzie też narzekają. Idealny zakład nie istnieje

Super coś

NIE POLECAM PRACY W PORCELANIE. EUGENIA MA RACJE. ALE CO TO DA JAK NIC SIE NIE ZMIENIa. Po TYM TWOIM POSCIE GWIZDAK I SPIEWAK ZMIENIL TRASE CHODZENIA A TEN WIELCE STARY JESZCZE GORZEJ SIE ROZLENIWIŁ. NUEDLUGO ZAKLAD PÓJDXIE W KOSZTY I NIE BEDZIEMY MIEC PREMII BO BEDĄ MYSIELI ZAKUPIC MU WÓZEK ELEKTRYCZNY Do JEŻDŻENIA Z SIEDZISKIEM, MIKROFALÓWKĄ I KROPLÓWKI DOŻYLNE. szKODA BYLO TWOJEGO PISANIA. TAKIE COS EUGENIA NAPISZ DO CZŁUChowa DO DYREKCJI I MOZE WTEDY BEDZIE JAKIS PORZĄDEK. JAK SAM SIE WKU... RZE TO SAM NAPISZE. POLECE NAZWISKAMI. MI NIE ZALEZY. ALE ZNAJĄC JAK TUTAJ JEST TO MISZCZE SIE WSZYSTKIEGO WYPRĄ. JA MAM JESZCZE SPORO INNYCH INFORMACJI I PRZYKŁADÓW OD NAS Z DZIAŁU. TAK W SUMIE. MICHAL PYTA CZY TU REKRUTACJA. NIE MA REKRUTACJI Z TEGO CO SLYSZALEM TO JUZ NIEDLUGO POTRWA. A TACY CO NIC NIE ROBIĄ TO DOBIJAJĄ TEN ZAKŁAD. SZKODA NA NICH PLACIC WYPLAT. POZDRO MOJA OPINIA JEST NEGATYWNA. EUGENIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA ŚWIETA. PIĄCHA DLA CIEBIE

Zbigniew

Spokój i cisza na forum to dobry znak w przypadku RADPOL-u?

Eryk

Wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie wymagania stawiają przed kandydatem?

Przemysław

@Antonina, wydaje się że masz ugruntowane zdanie na temat firmy RADPOL. Możesz przekazać jakieś konkrety? Twój wpis jest bardzo ogólny i nie wiem co masz firmie do zarzucenia, jeśli napiszesz dokładniej na pewno innym użytkownikom będzie łatwiej Cię zrozumieć. Czy jest ktoś jeszcze obecnie pracujący w RADPOL-u? Ostatnio niewiele osób wypowiadało się na temat firmy, większość komentarzy pochodzi z 2016 roku. Czy coś się zmieniło?

Wrózka
@Przemysław

Materiały z porcelany to już przeszłość, teraz to liczy się kompozyt. Ciekawe czy zakład się odnajdzie, proszę komentować.

Elwira

Jeśli komuś nie chce się pracować to pisze takie bzdury? A może konkurencja inspiruje niektórych?

Antonina
@Elwira

Ekwirka przyjdź na produkcję i pokaż jaka jesteś zainspirowana i co potrafisz. Siedzieć za biurkiem i pisać bzdury to każdy może

Pracownik najemny

Po co ktoś szuka pracownika za tak niskie wynagrodzenie bo nie rozumiem. Tak słabo płacić a wymagania że wow. NIE POLECAM I NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. KICHA TU NIE ZAROBISZ I NIE POROBISZ.

Kole

W tym momencie nie wiem czy do elektroporcelany jest potrzebne dużo osób, mam nadzieję, że jakieś się pojawią i będzie mozna chociaż spróbować się z nimi dogadać

coca cola

Hahaha możecie sobie pisać i tak wszyscy mają was w d.... :) Krawcowe będą nadal spacerować tak jak spacerowały :) Technolodzy nic robić nie będą bo nie potrafią a wami dalej będą tyrać jak tyrają teraz za grosze :) I tyle z tego wszystkiego :) Pozdrawiam .

Patryk

Zarobki 1400 zł, dostałam 7 umowę na miesiąc. Dzwigam dziennie kilka ton, i na dodatek płakałam kilka razy przez kierownika R.K który myśli że jest królem i nie przyznaje mi żadnej premi bo nie zasługuje pomimo iż dziennie wykonuje 160% normy. Nie polecam. Jedyny plus 1 zmiana.

Obserwator

Na początek to trzeba wywalić pana dyrektora Ka.... Potem w kolejności zmienić cały dział technologiczny który stwarza pozory ciężkiej pracy czyli 2 siostry z czego jedna ,, krawcowa" - bez komentarza, później dział jakości czyli św krowy oraz pan Tę... który zamiast badać izolatory to wypisuje polisy ubezpieczeniowe a pan dyrektor K udaje że nie widzi ha.ha.ha. No jak tam ma być dobrze. Był kierownik produkcji co chciał zrobić wiele sprowadził nawet ceramika , chciał modernizacji pieca ( no bo technologia nie wiedziała jak nawet nie mieli dokumentacji ) a pani technolog nie umiała określić temperatury w piecu no i izolatory dalej pękają Kiedyś rozmawiałem z byłym kierownikiem pracuje w dużej firmie energetycznej która ma ochotę nas przejąć .Oby jak najszybciej - a co się stanie jak zostanie Dyrektorem były kierownik produkcji - zrobi porządek i ład z tym całym panującym układem.

Look

Cała spółka to nieporozumienie. Niezrozumiały jest dla mnie cały tabun "prezesów", dyrektorów itd. Często są niewykwalifikowani do pełnionej funkcji, oczywiście nie mówię o wszystkich.Jest wielu wiernych pracowników którzy w ogóle nie są doceniani. Dla przykładu powiem o firmie Leroy Merlin. Na wszystkie sklepy w Polsce jest jeden prezes a każdy pojedyńczy sklep ma jednego dyrektora i kilku kierowników a reszta to pracownicy i funkcjonuje b. dobrze. Każdy wie co ma robić i jakie ma obowiązki, a firma Radpol jest tego zupełnym przeciwieństwem. Idą za dewizą "jakoś to będzie". Brak perspektyw na wyższe zarobki, nawet można powiedzieć że zarobki spadają

KOLO

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADPOL S.A MA PROBLEMY FINANSOWE I OD DNIA 1 LISTOPADA WPROWADZA OSZCZĘDNOŚCI MIEDZY INNYMI W CAŁEJ GRUPIE RADPOL NIE MA PREMII. NA KONIEC PAŹDZIERNIKA MA PONAD 10 MLN ZAŁOŻONEGO PLANU DO TYŁU A FIRMA VEOLIA WYCOFUJE SIĘ Z UMÓW. ZAKŁADY Z LUBLINA KTÓRE MIAŁY PRZEJĄC PRODUKCJE PO FINPOL ROHR NIE NADĄŻA Z PRODUKCJA I JAKOŚCIĄ. POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI NA POZIOMIE NIEWOLNIKÓW I WYPŁATY PO 1700 MIESIECZNIE

Zostaw merytoryczną opinię o RADPOL Elektroporcelana Ciechów - Ciechów

• Jak się pracuje w RADPOL Elektroporcelana Ciechów?

Zobacz opinie na temat firmy RADPOL Elektroporcelana Ciechów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADPOL Elektroporcelana Ciechów?

RADPOL Elektroporcelana Ciechów