Opinie o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DPKL Doradztwo Personalne. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPKL Doradztwo Personalne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Łucja

Byłam na spotkaniu i polecam. atmosfera na spotkaniu bardzo przyjazna. zupełnie nie czułam stresu i nie czułam się jak na przesłuchaniu . dziękuję i czekam na telefon od Pani.

Judyta

Byłam na rozmowie, firma mała, kameralna. podejście do kandydata bardzo profesjonalne. czekam na telefon od nich.

Romek

Pracuję przez nich w firmie usługowej polecam firmę z czystym sumieniem. Rozmowa z panią Martą przebiegła super w przyjaznej atmosferze.

Rafał

Dołączam się do osób polecających i też polecam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DPKL Doradztwo Personalne? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe (UDT).
MACIEK

TEŻ POLECAM.ZDECYDOWANIE

Aga

Polecam tę firmę. Pracowałam przez 3 agencje i osoby z tej są naprawdę w porządku.

Cb31

To dziwne. Ciekawe. Płaca za staż a nie za wyniki? Czyli mozna pracować i spać byle długo to stawka urośnie. Chyba pierwsza firma która płaci za lezenie. Dziwna polityka.

MartaD

no niestety nie mogę sie zgodzić z pozytywnymi opiniami. bylam tam przez chwile już jakiś czas temu i pani katarzyna do tej pory nie wyplacila mi za prace przy kanapkach

DPKL
@MartaD

Proszę zgłosić się do biura. wszystkie osoby, które pracowały za naszym pośrednictwem i otrzymaliśmy godziny ich pracy od naszych klientów dostają wynagrodzenia.

PG

Pracuje za ich pośrednictwem na ursynowie w pewnej firmie, która zajmuje się gastronomią. Polecam gorąco..... pieniądze nawet do 5 każdego miesiąca.

Lol

Polecam - właśnie znalazłem dzięki nim pracę niedaleko miejsca zamieszkania

aLa

ich biuro jest na solidarności 117/703, idź i zapytaj, albo zadzwoń numer jest na stronie.

Jola82

Witajcie, jestem zadowolona z obsługi firmy....pracowałam 3 miesiące, potem znalazłam coś lepiej płatnego, ale kasę dostałam bez problemu i w terminie.można ich prosić o zaliczki, przeważnie wypłacają. a p. Milena bardzo miła. pozdrawiam.

wąski2

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy DPKL Doradztwo Personalne to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. DPKL Doradztwo Personalne dla swojego klienta poszukuje 2 osób na stanowisko: Pracownik Kuchni Mie... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5713146?keywords=&region=

rozpocząłem pracę 01.12 na Bemowie obiecaną mam zaliczkę przed świętami zobaczymy czy dotrzymają słowa

bombello

hahahahaaaaa pani kasia sama pisze sobie opinie, zobaczcie po nr IP

Klaudia1990
@bombello

Jak to sprawdzić? Jutro mam tam rozmowę, zastanawiam się czy iść w takim razie :-(

ODP:A
@Klaudia1990

Nie można sprawdzić, IP nie jest udostępniane wyłącznie organom ścigania. zachęcam do zapoznania się z regulaminem.

Gosia1992

Ja miałam wątpliwości czy pracować przez agencję, ale przekonałam się i jestem zadowolona.

Robert

Ja też byłem u nich na rozmowie, ale niestety pracy nie dostałem :-( jak będą nowe oferty spróbuję raz jeszcze.

Jurek 82

polecam, polecam, polecam :-) świetna rozmowa rekrutacyjna - wszystko mi pani rekruter wyjaśniła. II rozmowę mam jutro- zobaczymy!

Łukasz

też polecam, pracuję u nich już prawie rok- wszystko ok.

Mają sporo ofert z gastronomii- mi się nie udało w jednej firmie dostać do pracy, ale zadzwonili po 2 tyg że jest podobna oferta w innej firmie- świetnie że o mnie pamiętali

Zostaw merytoryczną opinię o DPKL Doradztwo Personalne - Warszawa

• Jak się pracuje w DPKL Doradztwo Personalne?

Zobacz opinie na temat firmy DPKL Doradztwo Personalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPKL Doradztwo Personalne?

DPKL Doradztwo Personalne
4.5/5 Na podstawie 75 ocen.

DPKL Doradztwo Personalne