Opinie o Benett People w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Benett People. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benett People o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benett People w Warszawa

Alex

Agecja w porównaniu do Innych w Warszawie prezentuje najwyższy poziom.

Oszuści, do dzisiaj nie dostałam wynagrodzenia, brak szacunku dla kandydatów, totalny brak profesjonalizmu, nie polecam

Aa
@Ania

Wystarczy zadzwonić do firmy i to wyjaśnić

Oleńka19

zawsze mają jakieś oferty pracy od zaraz, tylko czasami chcą książeczki sanepidu albo statusu studenta. mozna zadzwonić do nich albo zajechać do biura zostyawić CV jak sie ma blisko na ochote

Olaf

Dobre prace dla studentów i kasa się zgadza - mogą być

Pracownik Biurowy

Najpierw telefon, zaproszenie za rozmowę, byłem zainteresowany podjęciem pracy wiec poświęciłem czas i pieniądze a musiałem przejechać ponad 200 km w jedną stronę. Sama rozmowa bardzo w porządku Pani miła uśmiechnięta i w ogóle. Nie rozmawialiśmy jakoś długo do 20 min, powiedziała że teraz przekażę moją aplikacje firmie X i oni sie będą kontaktować. Mija miesiąc i zero odpowiedzi, już dawno zrozumiałem że nic z tego nie będzie ale chociaż mogli dać znać. Zero szacunku dla ludzi, co oni myślą że to jest moje hobby zwiedzać miasta oddalone ode mnie w .... żeby pogadać chwile z miłą Panią. Tak to moja decyzja że szukam pracy w tym lub innym przedziale odległości od mojego obecnego zamieszkania, ale skoro już mnie zaprosili to chociaż mogli napisać jednego maila sory wybraliśmy kogoś innego. Moim zdaniem niepoważna agencja.

obecne doświadczenie zawodowe mocne i słabe strony więcej już nie pamiętam szczerze

Rafał1990

Witam wszystkich ja podjąłem się właśnie pracy w Benett People. Pracuje na magazynie nie ma tragedii jeżeli chodzi o warunki finansowe, praca ok. Wypłaty przynajmniej tam gdzie pracuje są do 10 każdego miesiąca po przepracowanym miesiącu to też jest dużym plusem bo w większości agencji pracy jest to do 25 dnia. Nie wiem jak będzie dalej z pracą ale jeżeli pojawi się coś negatywnego to dam znać. Pozdrawiam

Długi

Wszystko zależy od tego, czy firma w której masz pracować chce miec pracowników na umowie zlecenie czy na umowie o pracę. To nie od nich zależy.

ZYT

Dla tych co mają watpliwosci potwierdzam - OK firma i płaci

MADYK

Bardzo super ! kasa na czas i robota dobrze płatna he he

Maja

Różne są oferty, poszukują osób uczących się i osób po szkole. Są oferty na umowę o pracę oraz oferty na umowę zlecenie. Dla każdego coś dobrego :)

Oli

Mają bardzo dużo ciekawych ofert pracy obecnie :) Ja i moi znajomi pracujemy i jestesmy zadowoleni z Benett i wynagrodzenia :):)

Janek

Mango - to stala zagrywka konsultantow z tej firmy. Jak cie maja zatrudnić to wydzwaniają codziennie żeby się upewnić czy nie zrezygnowales a później jak dostales za male wynagrodzenie lub chcesz się czegos dowiedzieć to nikt nie odbiera. ja się z tym spotykałem często. niby kordynator mowil ze będzie odbierać telefon a później nie można się dodzwonić. Nie warto z taka firma wspolpracowac. Nie maja szacunku do ludzi i odwagi żeby przyznać się do bledu.

Mango

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek się spotkałam !! Wysłałam do nich cv na kierownicze stanowisko. W czwartek wieczorem została ze mną przeprowadzona przez telefon rozmowa kwalifikacyjna. Przyjęto mnie, miałam zacząć w poniedziałek. I co się okazało? Że w weekend właściciel firmy się rozmyślił i postanowił nikogo nowego jednak nie zatrudniać, TYLKO ŻE Benett People ZAPOMNIAŁO mnie o tym poinformować!! Dzięki czemu nie poszłam do swojej pracy, straciłam kupę czasu i pieniędzy i na przygotowanie się, i na dojazd do nowej pracy. Aha no i co ważne nikt z benett people nie odbiera moich telefonów. Ciekawe prawda ?

Zadowolony

Jestem zadowolona. Pieniądze na czas, albo przed terminem zapisanym w umowie. Bardzo pomocni i zawsze kontakt z Koordynatorem. Polecam

haha

@OBJ - zastanów się czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem bo Twoja wypowiedź jest mocno dwuznaczna :)

isia

muszę przyznać, że ja również jestem zawiedziona TOTALNYM brakiem profesjonalizmu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej( w piwnicy) Pani prowadząca zarzekała się, że każdy otrzyma odpowiedź zwrotną co do przebiegu rekrutacji nawet jeśli miałaby być ona negatywna. Tak mijają już 3 tyg a wiadomości jak nie ma tak nie ma...smutne, że już na samym początku tak oszukują kandydatów. Ale może to i dobrze bo słyszałam od znajomej, ze firma oszukuje pracowników na kasie

Robert

ŻENADA i POGARDA SZUKAJĄCYCH PRACY ! Nie nawiązujcie z tą firmą kontaktów, strasznie gardzą ludźmi, nie zdają sobie sprawy, że ktoś szuka, bo nie ma z czego zapłacić czynszu za mieszkanie albo na jedzenie! Okropni ludzie!

emma

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą agencją. Pracuję od dłuższego czasu i nie było żadnych problemów. Pełen profesjonalizm i wypłaty na czas.

#pracownik

Mnie także dziwi ilość negatywnych opinii, byłem na rozmowie, następnego dnia telefon z terminem rozpoczęcia pracy, pracuję od 2 miesięcy, kaska spływa na konto już 9tego każdego miesiąca.

artur

A gdzie polecacie pracę przez tą agencję? Z jakimi firmami Oni w ogóle współpracują w Warszawie? Jestem studentem zaocznym i chciałbym sobie dorobić. Z góry dzięki za odpowiedź

EMka

Dziwi mnie skąd tyle negatywnych opinii na temat tej agencji. Pracuje na produkcji razem z 50 innymi pracownikami zatrudnionymi przez benett i nigdy nie zdarzyło się żeby wypłata się spóźniała albo żeby nie dało się czegoś załatwić. Ale widocznie taka ludzka natura, jak jest ok to wszyscy milczą a jak komuś podwinie się noga to wszyscy ujadają jak wściekłe psy.

Zostaw merytoryczną opinię o Benett People - Warszawa

• Jak się pracuje w Benett People?

Zobacz opinie na temat firmy Benett People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benett People?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benett People?

Kandydaci do pracy w Benett People napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benett People