Opinie o Teva w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teva. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teva na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teva w Kraków

majciex

Pracowałem tam 3 miesiące ( na pakowni) - o 3 za dużo to (usunięte przez administratora) z 8 godzin w pracy masz 20 min przerwy a tak nawet nie wolno Ci siąść bo to podobno mniej wydajne jest , żeby się wysikać musisz poruszyć niebo i ziemię , że o prośbach do mistrza nie wspomnę , pewnie wkrótce trzeba będzie na piśmie się zwracać z taką prośbą. Tyranie , tyranie i jeszcze raz tyranie za śmieszne pieniądze . Myślę , ze osoby tam pracujące nie pracowały w innych zakładach gdzie pracowników traktuje się jak ludzi a nie jak byle co ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Bbbbbbbb

Zgadzam się

Nikt
@majciex

Nic dodać nic ująć. A oni udają greka dlaczego nikt nie chcę pracować na produkcji ZWŁASZCZA NA PAKOWNI (Korei Północnej). Jak się zostało przyjętym z ulicy a nie po znajomości lub po koligacjach rodzinnych to się pracuje za siebie i za innych pociątków. Chcesz tu zrobić karierę a nie masz tu nikogo z rodziny to: Kabluj Podlizuj się wtedy jest szansa bo za pracę na pewno nikt tu cię nigdy nie doceni.

Łucja
@majciex

To nawet w czasie przerwy nie można pójść do toalety ?? :O

xxx

Czy warto wybrać się tam na praktyki studenckie po tylu negatywnych opiniach? (studentka biotechnologii)

Beznadzieja

Na comiesięcznych podsumowaniach firma szczyci się, że mimo wzrostu kosztów stałych są na plusie. No jasne, skoro wyzyskuje się pracowników, którym nie podwyższają pensji pomimo rosnącej inflacji. Głąby nam też wzrosły koszty stałe więc przestańcie chrzanić, że dotyczy to tylko firmy! Cieszcie się i czekajcie do marca bo posypią się wypowiedzenia????

Najprawdziwsza prawda
@Beznadzieja

Firma zajmuje 21. miejsce, a prezes CEO firmy jest na 2. miejscu pod względem zarobków. W jaki sposób? Bo pensje pracowników są skrajnie niskie.

Emeryt

FAJNIE PRACOWAŁEM NA WITAMINIE B-6 SZEŚĆ GODZIN MIAŁEM URLOP I BYŁY WARUNKI SZKODLIWE DUŻO WOLNEGO

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Teva? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kleszcz

Te firmę i ludzi a zwłaszcza kierowników działu a jest tam taka jedna kobieta gdzie liże cały zarząd domosicielka To jest girma ktora wyzyskuje pracowników i traktoje jak muzynow trzymajcie się daleko od niej Proponuję aby ja zlikwidować

Praca jak wszędzie. Trzeba zrobić swoje, szkoda tylko, że pracownicy tworzą kliki i stosują mobbing w stosunku do pracowników którzy do nich nie należą, te same osoby (usunięte przez administratora) W takich warunkach ciężko pracować, dlatego musiałem odejść i odradzam wszystkim niepijącym i uczciwym pracownikom.

Niestety nic się nie zmieniło, prawo dżungli. 05032021

Look

Firma stosuje (usunięte przez administratora) po 1.5 roku mobingu nie dałem rady już tam pracować

Były
@Look

(usunięte przez administratora)Zamiast rozmowy z pracownikiem kierownicy stosują sposób oceny pracownika na plotce.Wystarczy o kimś powiedzieć źle i podać to dalej,zwolnienie tej osoby murowane.Kręgi ludzi ,grupy podpisujących się pracowników.Chciałbym Was zobaczyć za 15,20 lat czy po tych zanieczyszczeniach i wdychaniu leków dalej będziecie żyć.(usunięte przez administratora)

Wiecie może, czy w Teva szukają chętnych na staż?

niko

czlowiecze nie wiesz gdzie pytac czy firma potrzebuje osob na staz ? nie laska skontaktowac sie z firma !!!!!

Cecylia

Co tam u was słychać?

Irena
@Cecylia

Jeśli chcesz wiedzieć jak jest to proszę skontaktuj się z rzecznikiem prasowym lub działem PR. Informację będą z pierwszej ręki, pewne sprawdzone i prawdziwe.

ciastex

Dlaczego ciągle poszukują ludzi ? Taka ciężka praca ? Ja wysyłam tam CV co jakiś czas i brak odzewu.

Siara
@ciastex

Praca jak praca ,tyle że to chemia i niejednego wykończyła. Poza tym kadra (usunięte przez administratora),to ściemniacze ,co innego mówią ,a jest inaczej . Oczywiście są trzy zmiany,i najlepiej przyjdź w sobotę i niedzielę, ale kasa dopiero za 4 m-ce.

@ciastex

Ludzie przychodzą zdobywają doświadczenie i uciekają jak widzą co się dzieje w firmie. A jeśli chodzi o nadgodziny to ludzie są wybierani , gdy brakuje to wręcz zmuszani do przyjścia , ale nie wiesz czy dostaniesz kasę za nadgodziny bo nigdy nie idzie się doliczyć ile kasy powinieneś dostać.

Gonzales
@Adekwatny

Adekwatny, nadgodziny są płacone jako podwójna stawka dzienna, nie wiesz ile Ci zapłacą za nadgodziny? To sobie pomnóż ilość nadgodzin przez swoją stawkę godzinową i razy dwa... Od pewnego czasu nadgodziny są wypłacane kwartalnie, po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Kto kogo 'wybiera' do nadgodzin? Co za brednie wypisujecie.

@Siara

Lenistwo też jest szkodliwe bo można bardzo przytyć. Przy siedzącej pracy bolą plecy, puchna nogi a od komputera pieką oczy. Jedzenie to sama chemia itd Pozdrawiam

@ciastex

Podbijam to samo pytanie. W Teva pracownicy d/s rekrutacji niestety milczą.

Czy pracodawca Teva organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracodawca nie szkoli tylko nagradza !!!! za lenistwo i hejt + lizanie (usunięte przez administratora). św krową. Jak spelnisz te wymogi prace masz gwarantowaną. Ja nie spełniam tych wymogów dlatego von.

Czy rekrutacje są wstrzymane ?

Annnn

Jak wygląda praca w laboratorium w Teva w Krakowie ? Praca jest zmianowa ? Tylko od pon - pt czy w weekandy również ? Jakie jest początkowe wynagrodzenie? Czy poszukują tylko osób z doświadczeniem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy w Teva zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nik

Teva obiecuje umowy o pracę po 3 m cach a potem czekasz dalej i czekasz czekasz. A przecież na umowe o prace można tak samo pracownika zwolnić jak na zlecenie. Tylko żeby urlopu nie dać. Nikt nie myśli że na umowie zlecenie nie masz stażu pracy na czym mi bardzo zależy a lata pracy są wazne. Jedni mają stały grafik a drudzy Nie???? Szkoda bo dała bym tej firmie naprawdę bardzo dobrą opinię.

@Nik

Nie pisz głupot. Teva nie zatrudnia na umowę zlecenie. Jeśli masz umowę zlecenie to nie jesteś zatrudniony/a w Tevie tylko w Randstadzie i Twoim pracodawcą jest Randstad a nie Teva a to zasadnicza różnica. Pierwsza umowa w Tevie jest umową o pracę na okres 6 m-cy, kolejna na 1 rok, potem dwa lata i następna już na czas nieokreślony. I jeszcze jedno. Teva nic nie obiecuje. Jak Randstad coś Ci obiecywał i nie wyszło to miej pretensje do nich a nie do Tevy BO TO NIE TEVA CIĘ ZATRUDNIA.

W Krakowie na tym stanowisku co ja pracuje na umowie zlecenie jest kilka osób Pracowa/łam/ łem/ kiedyś przez. Randstad. w innej firmie i tam umowa o prace była od pierwszego dnia. Nie mam powodu ani potrzeby kłamać. Mieliśmy dostać umowy po 3ech m cach ale skończyło się na obietnicy. Pozdrawiam

Nik

IMPEL a na umowie jeszcze inna nazwa firmy Biura w Teva

Tom

@Nik czyli ciągle na zleceniówce mimo obietnic ?

@Tom

Niestety

Tiko

Witam chciałem spytać. Praca jest od pon do piatku na 3 zmiany ? Czy w weekendy też jak to wygląda

Ferdek
@Tiko

Są nadgodziny. Niby dla kogo chcesz,ale i tak kierownicy wymuszają. Odradzam. Praca dla masochistów

Dlaczego ciągle poszukują ludzi? A dlatego że po wielogodzinnych szkoleniach BHP idziesz na produkcję i widzisz że to wszystko co mówiły miłe panie i panowie w garniturach to jedna wielka ściema. Na produkcji BHP nie obowiązuje, jak już czegoś się nauczysz robisz sam w pyle i hałasie który przekracza wszystkie normy. Instrukcje wytwarzania obejmują wykonania i sprawdzenia. A jak masz zrobić sprawdzenie jak jesteś sam? Po prostu musisz "zrobić". Mistrzowie i liderzy mówią codziennie o BHP itp. a potem rozpisują zmiany w pojedynkę. Fikcja i kłamstwo na co dzień.

Z tego co widzę, opinie są sprzeczne. Proszę o informację - wypłacają trzynastki czy nie? Premię roczną też otrzymuje się na koniec roku? Razem z trzynastką?

Nabrodnik

Sprzeczne opinie? Tylko te pozytywne są prawdziwe. Wszyscy pracują bez sciemniania i nie fałszują dokumentacji. To pomówienia. Można też liczyć na mechaników, którzy chętnie Ci pomogą.

@Nabrodnik

Ha ha ha :) dokładnie tak tylko odwrotnie. A trzynastek raz wypłacą raz nie, tzn jeśli mogą się czymś usprawiedliwić to nie dają. Ale to zależy od Planu czy wykonany czy nie, a ze co rok Plan większy to już bym nie liczył na dodatkową kasę. Przyjmij się tam do pracy i sam oceń :) wróć tutaj i wyraź swoja opinie tak będzie najlepiej - daje Tobie ROK ze będzie fajnie, chyba że pokażesz ze coś umiesz to krócej haha

Arturo

Przepis na pracę w Tevie 1 nie pokazuj że coś potrafisz 2 masz 3900 i nie zwolnią Cię bo nikt do ostrej chemii za tyle nie przyjdzie 3 nie ucz się maszyn bo będziesz zapie.... za innych 4 przełożeni mają Cię w (usunięte przez administratora) , jak zdarzy się awaria zostajesz sam 5 po 6 latach pracy dostaniesz 120 podwyżki ( słownie sto dwadzieścia złotych brutto)

krk
@Arturo

kolejny frustrat z przerostem ambicji i ego nad umiejętnościami...

Pati
@Arturo

Warto pracować w Tevie: 1. Otrzymujesz wynagrodzenie 3900 brutto na dzień dobry. Niejednokrotnie o 200 złotych mniej nic pracownicy ze stażem 20 letnim. Wyraz twarzy tych pracowników - bezcenny. 2. Gdy będziesz pracował 20 lat otrzymasz w nagrodę parasolkę. 3. Jeśli po roku pracy dostaniesz 120 złotych podwyżki brutto to należysz do grona szczęśliwców. 4. Pracując cały rok bez żadnego dnia chorobowego i tak możesz otrzymać premie roczna mniejszą o 40% z powodu jakiegoś wskaźnika na, który przez cały rok twej pracy nie miałeś i nie masz wpływu. 5. Pracujesz zakładzie produkującym leki i satysfakcja iż pomagasz chorym bezcenna.

Siara
@krk

Przepraszam ,ale to jest prawda.!! Jeżeli zaprzecza się ten fakt, to pisze osoba , dobrze opłacana przez firmę.

@Arturo

Arturo dokładnie tak jest jak piszesz. Nie chciałbym się zgodzić, ale niestety. Jedyne rozwiązanie to przyjąć się zdobyć doświadczenie i UCIEKAĆ jak najdalej. Im szybciej ktoś pokaże że coś potrafi tym szybciej będzie wykorzystywany i będzie musiał robić za innych co robią w firmie pół życia.. Kobiety powyżej 40 roku życia powinny iść do odstrzału, ponieważ wprowadzają bardzo nerwowa, napiętą atmosferę. Awans oczywiście po znajomości - nie musisz się nadawać na nowe stanowisko. Poza tym po 6 latach 120zl to i tak nieźle niektórzy dostawali 50zl brutto. Pozdrawiam

Ciekawski

Witam, mam pytanie odnośnie pracy magazynów teva, czy są one rzeczywiście zautomatyzowane jak to można wyczytać w internetach? Czy nadal wszystkie operacje magazynowania są robione "ręcznie"?

Ampułkowa

Praca trochę przypomina PRL jeden pracuje trzech się przygląda. Rozwiązania rodem z Flinstonów są niekiedy rozwiązaniem problemu. Jak już ruszy produkcja to jazda jest na 130% bo trzeba nadrobić 3 godziny (powód przestoju MAGIA). Są sytuacje że 4 doświadczonych pracowników się przygląda i nie wiedzą co jest przyczyną awarii. Nigdy nie wiesz co za kwiatki zastaniesz po zmianie wcześniej. Biurowiec mają piękny działa jak odział ZUS.

Gonzales
@Ampułkowa

Nie zmyślaj, Ampułkowa! Sama zapewne się przyglądasz i obijasz, kiedy inni pracują

Zostaw merytoryczną opinię o Teva - Kraków

• Jak się pracuje w Teva?

Zobacz opinie na temat firmy Teva tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teva?

Teva