Steinkopf as- , -

Stavanger

Opinie o Steinkopf as- , -

Nunek

Wiesz co, ja nie pracowałem, ale pracował mój kumpel, teraz wyjechał do UK i przypomniało mi się, że może po nim mają wakat jakiś, dlatego chciałem się zapytać czy może ktoś cokolwiek wie o możliwości pracy tutaj czy póki co jest pusto z takim info??

putin79

witam .ja takze pracowalem dla steinkopf as i niestety ale nie polecam gosc kazda koronke ci [usunięte przez moderatora] nawet za cos z czym nie miales nic wspolnego np.za mieszkanie w ktorym nie mieszkales ferie penge[pieniadze na urlop] lubi z tym zalegac potraca pieniadze za narzedzia i to nie male ale ogólnie sympatyczny facet bo wie ze dobry bajer to polowa sukcesu

Stoczniowiec

Witam.Masz oferte?Do jakiej miejscowosci?Bo ja tez mam.Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Szukasz pracy?

A znacie gościa Gaute Steinkopf szfa. Jakie zarobki oni proponują,mam od nich ofertę na montera Dajcie jakieś sygnały co robić,brać czy olać pozdrawiam radomianin

To prawda. Pracowałem u nich w zeszłym roku. Kręcą z kasą jak się da. Jeśli masz problem z mieszkaniem to możesz raczej iść pod most niż liczyć na nich. Ogólnie firma do [usunięte przez moderatora]

hei,jestem byłym pracownikiem firmy steinkopf as,naprawdę dajcie sobie luzik, pierwsza pensja po 2 miesiącach,a później też tylko problemy i zlewka na pracownika, jak sie nie upomnisz o swoje to zawsze będziesz w plecy z kasą

Zostaw opinię o Steinkopf as- , - - Stavanger

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steinkopf as- , -