Ziaja Dystrybucja Łódź Maria Kowalczyk I Łukasz Kowalczyk

Łódź

Ziaja Dystrybucja Łódź Maria Kowalczyk I Łukasz Kowalczyk

Opinie o Ziaja Dystrybucja Łódź Maria Kowalczyk I Łukasz Kowalczyk

Małgorzata

@N to dość poważne zarzuty, które publikujesz na publicznym forum. Sytuacja z umową o pracę oraz nieprzestrzeganiem przepisów BHP nie powinny mieć miejsca. Czy podjęłaś jakieś kroki w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji? Jako moderator muszę Cię również upomnieć, iż Twój wpis narusza nasz regulamin i zostanie zgloszony do moderacji - https://www.gowork.pl/regulamin.

JJ

jak Ci źle to się zwolnij i bzdur nie pisz

Zostaw opinię o Ziaja Dystrybucja Łódź Maria Kowalczyk I Łukasz Kowalczyk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ziaja Dystrybucja Łódź Maria Kowalczyk I Łukasz Kowalczyk