Gastro Service System

Koszalin

Opinie o Gastro Service System

vhj

jeśli placą na czas, to jestem spokojna, można aplikowac :)

d......

PRACUJ, PRACUJ(usunięte przez administratora) SOBIE FURE KUPI, JEDNA KUPI, DRUGA KUPI A TY DALEJ BEDZIESZ GLUPI!!! CZEKAM NA WYNAGRODZENIE DO 10 MAJA, NIE PODARUJE MU NAWET 1GROSIKA MOJEJ PENSJI!!! JEZELI NIE DOSTANE PUSZCZE GO Z TORBAMI!!!!! TRAFIL NA NIE ODPOWIEDNIA OSOBE!!!! A WIEC PANIE (usunięte przez administratora) RADZE ZE MNA NIE IGRAC BO NIE TYLKO PAN JEST CWANY. A WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED PRACA W TEJ FIRMIE!!!!! NIE DAJCIE IM SIE OKRADAC!!!! PRZECIEZ ONI LEZA I SIE SMIEJA Z WAS!!!! PROSZE O KONTAKT WSZYSTKIE OSZUKANE OSOBY JESTESMY W STANIE PRZERWAC TEN CIAG JEGO SCIEZKI SUKCESU I NIE POZWOLIC NA DALSZE OSZUKIWANIE!!!!!

EWEK6A
@d...... 28.04.2013 10:18

CZY OTRZYMAŁEŚ WSZYSTKIE ZAROBIONE PIENIĄDZE? JAK TO ZROBIŁEŚ. MOŻEMY POGADAĆ?

Zostaw opinię o Gastro Service System - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Service System