VASSNES SOLUTIONS

Opinie o VASSNES SOLUTIONS

Hanna

Jakie dodatki do pensji oferuje VASSNES SOLUTIONS? Na jakie benefity można liczyć?

teys

No atmosfera jest ważna, to fakt @345678. Tak samo ważna jak umowa czy zarobki.

anon-były pracownik

Firma miała swoje czasy świetlności... były dobre warunki płacowe i socjalne. Niestety gospodarka norweska pikuje w dół i konieczna była redukcja kadry. Będę dobrze wspominać czasy w tej pracy:)

airo

HA HA WIDZE ZE NAJWIEKSZY NIE ROB VASSNESA ZOSTAL MENAGEREM HAAAA JAK TO MOZLIWE PRZECIESZ ON NANICZYM SIE NIEZNA NO CHYBA ZE NA KASZANCE Z SALCESONEM!!!

Tomasz Rogala

Podszywanie się pod czyjąś tożsamość i działanie na jej szkodę grozi karą pozbawienia wolności do lat trzech. Proszę więc autora tej opinii o kontakt telefoniczny maksymalnie do 20.10.2015 inaczej sprawę zgłaszam na policję.

Rogala tomasz

Przyjmujemy ale tylko związkowców wiec proszę najpierw zapisywać się do klubu elit a proszę przysłać potem cv na adres mail klub-eloit.vassnes.pawer pozdrowienia menadżer Tomasz Rogala

andrew

a co tu komentować. Jak gdzie dzwonie to w calej norwegii zastoj. Jaknie podniosa ceny ropy to lepiej nie bedzie. A vassnes ma tu niewiele do powiedzenia

qaz

zobaczymy.., tu chodzi o zupełny brak kontraktów, lepsze nie będą bo nie jest celem żadnej firmy kupowanie drugiej, żeby płacić więcej za tą samą robotę co wcześniej.

olo

Może i klęknął a czy w bólach zobaczymy. podobno łącząc się z inną firma mają szanse na lepsze kontrakty

qaz

Vassnes Solutions został kupiony przez Kvinnherad Elektro, co tłumacząc na polski oznacza, że klęknął w bólach.

Osamka

Zacznijmy od tego że Vassnes Solutions działa w branży morskiej - projekty statków itp. Dlatego w Warszawie potrzebują konkretnych pracowników a nie mietków spod sklepów. Tym bardziej, że margines błędu jest praktycznie zerowy i tylko ludzie z doświadczeniem będą w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez firmę.

Miron

A dlaczego miałoby mniej Polaków jeździć - czy to niby miałoby być związane z jakimiś uprzedzeniami narodowościowymi czy po prostu nie zrobili dobrej reklamy w firmie Polakom? Wydaje mi się, że jak ktoś już wyjeżdża za granicę to stara się być ogarnięty w tym co robi, bo opinia potem dalej idzie w świat.

marko

Ktos jest w stanie potwierdzic, ze vassnes solutions ma obecnie jakies problemy? Te problemy z wypłatami to nie jest jakas nieszczęsna plotka, tylko prawda? bowiem nadal maja widoczne ogłoszenia rekrutacyjne w Internecie, a jestem zainteresowany jednym z nich. Co zwiastuje upadek firmy, jeszcze jakies problemy?

grzyb
@marko 27.11.2014 20:40

gdzie znalazłeś oferty pracy do Vassnes ? bo ja od dłuższego czasu czegoś szukam i niestety w dalszym ciągu nie mogę niczego znaleźć. Jeżeli rzeczywiście dalej kogoś poszukują to nie sądzę aby mieli obecnie kłopoty z tym żeby wypłacać pieniadze. w innym wypadku raczej szykowaliby się do zwolnień w pierwszej kolejności

facundo
@grzyb 13.12.2014 16:35

niestety , ale o te oferty nie jest wcale tak łatwo , zwłaszcza dla osób z naszego kraju, bo orientuje się pewnie większość z Was , że Vassnes nie jest Polską , a Norweską firmą. Oczywiście Polacy chętnie jeżdzili tutaj do pracy , ale słyszałem , że jest już dla naszych rodaków co raz mniej pracy w tej firmie, to prawda?

qaz

sa za drodzy dla klienta. konkurencja ich straszcie dusi,a oni nie potrafią pracować na małych stawkach. stratedzy z nich do bani. w tunelu ciemność.

przychylny

Pamietajcie wybór firmy nie szukajcie po opini. W firmie działają silne związki zawodowe i nic tu się nie dzieje wbrew prawu. Firma kombinuje ale jest stopowana i nic poza prawem. Niestety brak nowych kontraktów prawdopodobnie zmusi firmę do zamknięcia i to z własnej winy bo zbytnio o nie się nie starają. To cala prawda o Vassnes.

elektryk

A co nowymi kontraktami??Jakiś PSV sie buduje w Turcjii.Ktoś cos wie na ten temat?

liliput

Nie polecam tej firmy .Pracował tam mój kolega i mówił że jest tragicznie! Taki zapiernicz i tylko tam to się liczyło.Kolegów tam nie będziesz mieć.Opowiadał że jest tam taki (usunięte przez administratora) zwa go piekny pan ten to dopiero jest szurn......

Michalllll

Merlin zostałeś zaproszony na rozmowę do Norwegi?? wiesz coś więcej w tym temacie??

Zostaw opinię o VASSNES SOLUTIONS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VASSNES SOLUTIONS