Opinie o VASSNES SOLUTIONS w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VASSNES SOLUTIONS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VASSNES SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VASSNES SOLUTIONS w Warszawa

Martyna Nowy wpis

A jaki w firmie jest socjal ?

teys Nowy wpis

No atmosfera jest ważna, to fakt @345678. Tak samo ważna jak umowa czy zarobki.

anon-były pracownik Nowy wpis

Firma miała swoje czasy świetlności... były dobre warunki płacowe i socjalne. Niestety gospodarka norweska pikuje w dół i konieczna była redukcja kadry. Będę dobrze wspominać czasy w tej pracy:)

airo Nowy wpis

HA HA WIDZE ZE NAJWIEKSZY NIE ROB VASSNESA ZOSTAL MENAGEREM HAAAA JAK TO MOZLIWE PRZECIESZ ON NANICZYM SIE NIEZNA NO CHYBA ZE NA KASZANCE Z SALCESONEM!!!

Elektryk

chamstwo/buractwo - podaja przez tel inna stawke, przysylaja emailem inna, nie czytaja przeslanych dokumentow - zenada

bez pytan - wolalbym kontaktu z ta firma w ogole nie nawiazywac przytaczam cytaty: Jak się aplikuje do firmy Panie polski Mądralo, to warto czegoś się o niej dowiedzieć, a nie tylko na kasę patrzeć. Proszę sobie kupić słownik ortograficzny ... A konsultantki z Adecco to muszą u mnie na audiencję czekać, zresztą Addeco zmienia je elektryk rękawiczki Jak skończy Pan ze 2 fakultety na studiach – może wówczas się dogadamy. Choć szczerze wątpię. Żegnam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Tomasz Rogala

Podszywanie się pod czyjąś tożsamość i działanie na jej szkodę grozi karą pozbawienia wolności do lat trzech. Proszę więc autora tej opinii o kontakt telefoniczny maksymalnie do 20.10.2015 inaczej sprawę zgłaszam na policję.

Rogala tomasz

Przyjmujemy ale tylko związkowców wiec proszę najpierw zapisywać się do klubu elit a proszę przysłać potem cv na adres mail klub-eloit.vassnes.pawer pozdrowienia menadżer Tomasz Rogala

andrew

a co tu komentować. Jak gdzie dzwonie to w calej norwegii zastoj. Jaknie podniosa ceny ropy to lepiej nie bedzie. A vassnes ma tu niewiele do powiedzenia

qaz

zobaczymy.., tu chodzi o zupełny brak kontraktów, lepsze nie będą bo nie jest celem żadnej firmy kupowanie drugiej, żeby płacić więcej za tą samą robotę co wcześniej.

olo

Może i klęknął a czy w bólach zobaczymy. podobno łącząc się z inną firma mają szanse na lepsze kontrakty

qaz

Vassnes Solutions został kupiony przez Kvinnherad Elektro, co tłumacząc na polski oznacza, że klęknął w bólach.

Osamka

Zacznijmy od tego że Vassnes Solutions działa w branży morskiej - projekty statków itp. Dlatego w Warszawie potrzebują konkretnych pracowników a nie mietków spod sklepów. Tym bardziej, że margines błędu jest praktycznie zerowy i tylko ludzie z doświadczeniem będą w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez firmę.

Miron

A dlaczego miałoby mniej Polaków jeździć - czy to niby miałoby być związane z jakimiś uprzedzeniami narodowościowymi czy po prostu nie zrobili dobrej reklamy w firmie Polakom? Wydaje mi się, że jak ktoś już wyjeżdża za granicę to stara się być ogarnięty w tym co robi, bo opinia potem dalej idzie w świat.

marko

Ktos jest w stanie potwierdzic, ze vassnes solutions ma obecnie jakies problemy? Te problemy z wypłatami to nie jest jakas nieszczęsna plotka, tylko prawda? bowiem nadal maja widoczne ogłoszenia rekrutacyjne w Internecie, a jestem zainteresowany jednym z nich. Co zwiastuje upadek firmy, jeszcze jakies problemy?

grzyb
@marko

gdzie znalazłeś oferty pracy do Vassnes ? bo ja od dłuższego czasu czegoś szukam i niestety w dalszym ciągu nie mogę niczego znaleźć. Jeżeli rzeczywiście dalej kogoś poszukują to nie sądzę aby mieli obecnie kłopoty z tym żeby wypłacać pieniadze. w innym wypadku raczej szykowaliby się do zwolnień w pierwszej kolejności

facundo
@grzyb

niestety , ale o te oferty nie jest wcale tak łatwo , zwłaszcza dla osób z naszego kraju, bo orientuje się pewnie większość z Was , że Vassnes nie jest Polską , a Norweską firmą. Oczywiście Polacy chętnie jeżdzili tutaj do pracy , ale słyszałem , że jest już dla naszych rodaków co raz mniej pracy w tej firmie, to prawda?

qaz

sa za drodzy dla klienta. konkurencja ich straszcie dusi,a oni nie potrafią pracować na małych stawkach. stratedzy z nich do bani. w tunelu ciemność.

przychylny

Pamietajcie wybór firmy nie szukajcie po opini. W firmie działają silne związki zawodowe i nic tu się nie dzieje wbrew prawu. Firma kombinuje ale jest stopowana i nic poza prawem. Niestety brak nowych kontraktów prawdopodobnie zmusi firmę do zamknięcia i to z własnej winy bo zbytnio o nie się nie starają. To cala prawda o Vassnes.

elektryk

A co nowymi kontraktami??Jakiś PSV sie buduje w Turcjii.Ktoś cos wie na ten temat?

liliput

Nie polecam tej firmy .Pracował tam mój kolega i mówił że jest tragicznie! Taki zapiernicz i tylko tam to się liczyło.Kolegów tam nie będziesz mieć.Opowiadał że jest tam taki (usunięte przez administratora) zwa go piekny pan ten to dopiero jest szurn......

Michalllll

Merlin zostałeś zaproszony na rozmowę do Norwegi?? wiesz coś więcej w tym temacie??

Zostaw merytoryczną opinię o VASSNES SOLUTIONS - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VASSNES SOLUTIONS?

Kandydaci do pracy w VASSNES SOLUTIONS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VASSNES SOLUTIONS
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Prosta 68
    00-838 Warszawa