J.A Gąska

Gotkowice

Opinie o J.A Gąska

czesław skarpeta

a mnie to się podoba ja po wypłacie baluje 3 dni i mnie jeszcze nie zwolnili brak ludzi do roboty miła atmosfera koledzy tesz nie mogłem znalezc zatrudnienia a tu mnie przyjeli

bronek
@czesław skarpeta 11.02.2018 16:54

a w jakich godzinach pracujecie 6-14, tylko jedna zmiana? a czas pracy ile wynosi 8h dziennie? a czy w soboty pracucjecie?

podpier

Ciekawe dlaczego niepochlebne opinie o firmie tak szybko znikają z tej strony... Generalnie firma godna polecenia dla osób chcących zdobyć doświadczenie. Sporo wysokiej klasy fachowców z OFNE chętnie służących pomocą dla młodszych kolegów. Naprawdę można się sporo od nich nauczyć. To chyba tyle plusów tej firmy. Płaca... jest na czas:P, tyle pozytywnego. Przeważnie około 2 tys. brutto, reszta pod stołem. Jak nie zrobisz 9h dziennie i dwóch sobót w miesiącu to nie zarobisz na rękę nawet 2 tys. Szefostwo, ma głowę do biznesu ale poza tym na każdym kroku słoma z butów wychodzi. Zwykle nowi pracownicy przychodzą na tydzień i jak mają pojęcie o robocie to szybko rezygnują :D starsi pracownicy mający trochę odwagi też rezygnują. Jeżeli chcecie poznać smak pracy w firmie J.G to zapraszamy :P

infiniti

multisport niby jest kasa tez w miarę. , ale jakim kosztem? Wymagania duże. Nawet palenie papierosów to wielki problem...

szybki ?

dziobak to ty napisałeś tą ostatnią opinie ?

niezadowolony

Nawiazujac do poprzedniej opini o firmie gąska zamieszczonej przez benego nalezy dodac ze sytuacja na magazynie tez nie ma sie najlepiej. Jak w calej firmie obowiazuje tu zasada maxymalnego wykorzystania pracownika przy minimalnych kosztach utrzymania. Wspolwlasciciel firmy pan J bywa arogancki i bezczelny (szczegolnie da sie to zauwazyc przy wyplacie). Oliwy do ognia dodaje osoba pana dyrektora B ktorego znakiem rozpoznawczym jest wieczne niezadowolenie z postepu pracy. Racjonalne tlumaczenie to pojecie wzgledne bo zasada szef (lub dyrektor) ma zawsze racje jest na 1 miejscu. O wynagrodzeniu nie wspominam bo nie za bardzo jest o czym. Jezeli zawsze chcieliscie poczuc klimat niemieckiego [usunięte przez moderatora] sredniej klasy to zapraszamy.

Zostaw opinię o J.A Gąska - Gotkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.A Gąska