Zakład Meblowy
1 3 5 5 1

Opinie o Zakład Meblowy

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak wyglądają zarobki w Zakład Meblowy ? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

henryk
 Opinia

Meble tapicerowane są bardzej trwałe i odporne na różne uszkodzenia, nie wiem czy widzieliscie ale mają ofertę aktualną, poszukują Przedstawiciela Handlowego, oferują stałe wynagrodzenie oraz dodatki do pensji,premie, musisz znac techniki sprzedaży i posiadac prawo jazdy.

Frodo
 Opinia

Też kupiłem sofę skóropodobną, wszystko się zaczęło sypać już po roku totalny badziew, ludzie nigdy nie kupujcie mebli tej firmy i jeszcze problemy z reklamacją zrobią wszystko, żeby jej nie uznać

jurek
 Opinia

W lipcu stałem się nieszczęśliwym właścicielem narożnika Lotus firmy WERXAL . Po czterotygodniowym oczekiwaniu otrzymałem produkt , który już po również czterech tygodniach zaczął sie przecierać . Zgłosiłem reklamację na której rozpatrzenie także czekałem ok 4 tygodni ( jakaś dziwna zbieżność ) . Przyjechał Pan do reklamacji zdemontował część przetartą ( ale jedną )gdyż uznal że chyba tylko jedna strona obicia uległa przetarciu przez powietrze . Takrze Facet usunął skutek ( i to połowicznie ) na przyczyna pozostała dalej . A firma w swoim motto ma : Satysfakcja klienta jest dla firmy WERXAL na 1 miejscu! www.werxal.com.pl/ Chyba na pierwszym ale głęboko . Jednym słowem zanim coś takiego kupicie Tego producenta to również poproście o wgląd w Gwarancję gdyz tam też są ciekawe kwiatki dotyczące użytkowania mebli. Pozdrawiam i NIE POLECAM

zenek
 Opinia

Zakład produkuje meble tapicerowane ale trudno to nazwać meble!!! Kupiłem sofę taka skóropodobna zapłaciłem 1200zł i po dwóch latach sypie się jak by mole ją pożarły. Cała tapicerka się łuszczy i wygląda spod niej materiał a raczej płótno. Po prosu buble produkują. Ludzie nie kupujcie z tego zakładu bo to buble.

Zostaw opinię o Zakład Meblowy - Nowa Wieś Rzeczna