Opinie o Portal-Biznes.Pl w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Portal-Biznes.Pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Portal-Biznes.Pl o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Portal-Biznes.Pl w Kraków

pani aniela

Być może rok temu tak było mariomagdaleno. W to nie wątpię. Ale widocznie teraz się sytuacja diametralnie zmieniła. Najgorszemu wrogowi nie życzę żeby tam trafił. Zresztą jak widać to nie tylko moja opinia, ale powiela ją już kilka osób.

mariamagdalena

A ja wracam na wakacje tam, pracowałam w portal biznes ok roku wcześniej ale sytuacja na uczelni zmusiła mnie do odejścia ale na wakacje odezwę się do Pana (usunięte przez administratora). Ta Pani jak i Pan ok, nie mówię tu o strasznej przyjaźni ale mi nigdy za skórę nie zaszli, są wypłacalni i to jest najważniejsze i atmosfera była ok.

alicja z krainy czarów

Niestety rozmówcy wyżej mówią prawdę. Nie dają umów, patrzą tylko ludzi wykorzystać. Umowy ma tylko 3 osoby pracujące już tam od dawna a nowi co przychodzą to sprzedają za darmo. Ja nie dostałam umowy mimo że obiecano mi ją na początku po pierwszej sprzedaży. W konsekwencji sprzedaże miałam dwie a umowy nie dostałam bo ciągle było to dla nich za mało i podpisanie umowy było przekładane z dnia na dzień. Nie wiem ile miałam tak pracować w nieskończoność bez umowy i bez ubezpieczenia, wydając pieniądze na dojazd a nie mając pewności czy mi w ogóle zapłacą kiedyś za to, więc zrezygnowałam. Oprócz mnie były jeszcze dwie osoby pracujące bez umowy, nie wiedząc na czym stoją. Nie byłam jedyna. Gdybym wiedziała jak tam jest naprawdę to bym nigdy tam nie poszła bo kupując bilet dołożyłam tylko do tego interesu. Potwierdzam też opinie o bazach. Totalna porażka. Jeśli chodzi o kierownictwo, chłopak który nami kierował i przeprowadzał rozmowy kwalifikacyjne naprawdę spoko. Nie wywyższał się i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć w przeciwieństwie do Pani która była jeszcze nad nim. Rozkapryszona paniusia której nigdy nic nie pasowało, wszystkich się czepiała o wszystko. Źle ją będę wspominać.

pani aniela

Podpisuję się również w 100% pod tym co napisał "chyba ty". Dodam jeszcze że bazy mają tak aktualne, że po wykonaniu tel dowiadujemy się że firma nie istnieje już 7 lat. Ale mamy za zadanie tej osobie wmówić że dokładnie rok temu zamieściła dane teleadresowe nieistniejącej już firmy na portalu. Ciekawe jak jest to możliwe? Miałam też sytuację że firma nie istniała od kilku lat bo zmarł właściciel. Pomijając to że niezbyt miła sytuacja to jak to możliwe że od kilku lat nie żyje ale rok temu zamieścił dane swojej firmy? Hmmm chyba w takim razie zza grobu.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
pani aniela

Źle zrozumiałeś potencjalny pracowniku moją wypowiedź. Ja nie napisałam, że ktoś tam pracuje rok za darmo bez umowy, tylko że ja pracowałam 3 tyg bez umowy i mi nie zapłacono. Porównałam tylko siebie jako osobę zupełnie początkującą w tej branży do takich osób z doświadczeniem rocznym, które były już przyjęte a tej sprzedaży w ogóle nie miały. Więc jak można oczekiwać jej ode mnie? A brak sprzedaży doprowadził do tego że nie dostałam umowy ani złotówki za te wszystkie godz pracy. Ty oczywiście bronisz swoją firmę (to oczywiste) i próbujesz mnie przedstawić jako osobę niewiarygodną, z tym że nie byłam jedyna która normalnie przychodziłam do pracy i obiecywano mi gruszki na wierzbie a rzeczywistość była zupełnie inna. Tam się ciągle ktoś nowy zjawia, pracuje jakiś czas bez umowy co za tym idzie bez żadnego wynagrodzenia i jak przejrzy na oczy to rezygnuję. Możesz zatajać to i twierdzić że moja wypowiedź jest niespójna czy nie wiarygodna ale to moja opinia i każdy ma prawo ją poznać. Nie tylko te pozytywne. Poza tym choćby tu stawiać firmę portal-biznes w samych superlatywach to jak ktoś tam trafi to i tak się sam przekona na własnej skórze w jaki sposób działacie.. A jeśli mogę poprzez te kilka słów kogoś przed tym uchronić to to robię.Usuwanie negatywnych opinii a zostawianie tylko tych pozytywnych mówi tu samo za siebie. Zacznijcie może dotrzymywać danego słowa i dajcie te umowy jak komuś obiecacie wtedy nie będziecie mieć takiego problemu ze znalezieniem chętnych do pracy. Na przyszłość życzę trochę więcej konsekwencji w tym co ludziom obiecujecie.

potencjalny_pracownik

Zauważyłem trochę niespójności w Twojej opinii "pani aniela". Skoro jest tam tak źle i wszyscy pracują za darmo, to jakim cudem ludzie są tam zatrudnieni rok i dłużej, tak jak piszesz? Pewnie to przejaw ich dobrego serca i czystego altruizmu względem właścicieli...

pani aniela

Ja nie polecam. To w jaki sposób oni działają to jest zwykłe oszustwo. Chętnych mają mało to na rozmowie roztaczają wizję krainy mlekiem i miodem płynącą a w rzeczywistości później się okazuje że to zwykłe bagno. Był czas przedświąteczny i umowy wcale się nie sprzedawały a ja dostałam ultimatum że umowę podpiszemy dopiero jak będę miała sprzedaż.(Mimo iż na początku było powiedziane że po 7 dniach szkolenia dostaje każdy umowę). I tak sobie przerobiłam w czynie społecznym 3 tyg i zrezygnowałam. Nie dostałam za to ani złotówki o kosztach dojazdu już nie wspomnę. Traktują każdego jak potencjalną instytucję charytatywną. Gdybym miała szybką sprzedaż to byłoby spoko ale w tej sytuacji to jakiś koszmar. Wspomnę że osoby pracujące tam rok i więcej też tej sprzedaży nie miały, nie tylko ja....żeby nie było że do jakiś matołów należę co nie umieją zdania porządnie zklekucić a teraz mam pretensję że nie dali mi umowy.. Tak że jednym zdaniem NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

ChybaTy

Pracowałem tam chwilę....o chwilę za długo :) Można mówić, że fajna atmosfera itd...ale to nie jest prawda ;) Jak idziesz na przerwę o 10:30 (chyba o tej godzinie była) z resztą zespołu na fajkę, to nawet można sie pośmiać. Przez reszte czasu przy próbie rozmowy z druga osobą dostajesz zjebkę bo "masz sie wziąc do pracy!". Jak nie sprzedasz reklamy przez 2-3 dni, to zaczyna się robić nerwowa atmosfera i teksty typu: "jeżeli nie sprzedasz, to reszta zespołu nie wyjdzie wcześniej". Po tygodniu słabszej pracy wylatujesz. Laptopów jest 6, zatrudnionych osób (gdy ja pracowałem) było 10-12 i jest stały tekst "pozostałe laptopy są w naprawie, przyjdą niedługo", reszta osób pracuje na telefonach stacjonarnych i bazach z kartek, które są już tak przewertowane, że wycisnąć cokolwiek to cud ;) W ofercie pracy jest napisane "odnawianie wizytówek dotychczasowych klientów portalu". (usunięte przez administratora)W pomieszczeniu gdzie dzwonimy/dzwoniłem, warunki są straszne, może coś zmienili...ale wątpie. Ogólna ocena....niepolecam. Lepiej iść do sklepu/hipermarketu, gdziekolwiek gdzie nei musisz korzystać z tak beznadziejnych sprzętów i wciskać kit innym osobom :)

nek

Sprzedajesz - zarabiasz, nie sprzedajesz - nie zarabiasz. To proste. Tutaj dają przynajmniej podstawę a ile zarobisz na prowizjach to już zależy od Ciebie. jeśli jesteś dobry możesz zarobić dużo bo progi są do zrealizowania, możesz wygrać nagrodę za najlepszą sprzedaż - ja mam tableta. czasem są lepsze dni, czasem gorsze ale zawsze można wyjść na swoje i nie kantują jak w innych krakowskich callcenter. klimat jest fajny, spoko szefostwo, dobra lokalizacja, ciekawy produkt. ja osobiście nie mam im nic do zarzucenia i dobrze wspominam pracę u nich

herr

Pracowałam tam na prowizji i byłam bardzo zadowolona musiałam odejść ale na wakacje jak nie znajdę u siebie w mieście nic to zajrzę czy są wolne miejsca.

jeremy

Tak myślę że zarobki są bardzo podobne do wszystkich tego typu biur, jak sprzedasz to masz jak nie to nie.Na słuchawkach trzeba się naprawdę dobrze czuć żeby pracować na dłużą metę,ja też już nie pracuję w portal biznes ale jedno o tej firmie mogę powiedzieć kierownicy fajni ludzie,podchodzą indywidualnie do pracowników, a co do kasy mi szło średnio ale są osoby które robią progi, ale tak jak mówię trzeba mieć smykałkę bo bez tego nie ma się co wybierać na słuchawki.

w46w99w

no wlasnie, zarobki slabe i niskie. mozesz sie starac sprzedac cokolwiek ale to i tak nie jest w 100% zalezne od ciebie. fajna lokalizacja ale z kasa naprawde kiepsko. to jest dobra praca na chwile, tymczasowo, nie na dluzsza mete.

Dyrdymołek

Praca tylko w tygodniu od - pon do pt. Umowa zlecenie jest na dwóch zasadach - albo prowizje, albo podstawa+premie.

PIOTREK

Polecam pracę u nich jeżeli ktoś lubi słuchawki.mi nie poszło akurat i zmieniłem jednak branże bo to była moja pierwsza praca na słuchawkach i nie jest to coś co bym chciał robić ,ale jeżeli chodzi o ekipę są ok.

anonim, wiesz, że nie wolno udostępniać informacji dotyczących zarobków itp? :) Zarobki są przystępne, mnie się podobają jak na telemarketing, progi nie wygórowane, atmosfera fajna, szefostwo się nie wywyższa ani nic, więc jest okey. No i lokalizacja też superowa. I tak jak piszecie powyżej - produkt fajny. Łatwiej na niego namówić niż na abonament czy jakieś książki. :) Pozdrawiam, Ania :)

Co to za bzdury? Pracuję tu przeszło 4mies i widziałam osoby starsze niż 26lat i nie koniecznie studiujące. Ponadto... nie ma umowy o dzieło. Chyba pomyliłeś/łaś sobie firmy... Nikt tu nie ma umowy o dzieło... A i wyłączności od prowizji również nie ma... Masakra..

jestemtu

Jak sprzedajesz to da się zgarnąć dobrą kasę, progi nie są wygórowane, realne do zrobienia + nagrody za najlepszą sprzedaż np. tablety. Jest to praca na słuchawkach jak każda inna jak sprzedajesz to zarabiasz jak nie sprzedajesz to masz samą podstawę proste. Ale fakt produkt spoko, a nie wciskanie jakiś bubli.

mokasyn

Praca jak każda inna na słuchawce, z tym, że produkt fajny. Sprzedajesz ciekawą usługę dla firm a nie staniki, czy wciskasz kolejny abonament z orange. Jestem po studiach i dostałem umowe zlecenie. zarobki fajne, jak sprzedajesz. Jasne zasady, spoko kierownik.

agii

Spoko ludzie, spoko kierownictwo, szanują swoich pracowników przynajmniej, warunki jasne a praca jak praca. Naprawdę fajnie się tam pracowało.Niestety musiałam wyjechać na wakacje ale miejmy nadzieje że na rok szkolny będą mieli dla mnie miejsce jeszcze.

Kate

Pracowałam prawie rok w tej firmie (chyba najdłużej w jej historii :)), ale nie spotkałam się z umową o dzieło, były umowy zlecenia - do wyboru albo czysta prowizja od sprzedaży albo podstawa + prowizja. Nie była to praca mojego życia, ale złego słowa nie mogę powiedzieć na kierownictwo i warunki pracy, które były przynajmniej jasno przedstawione.

Zostaw merytoryczną opinię o Portal-Biznes.Pl - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Portal-Biznes.Pl?

Kandydaci do pracy w Portal-Biznes.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Portal-Biznes.Pl
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Zdunów 20A lok. 4
    30-428 Kraków