Multibaza

Olsztyn

Opinie o Multibaza

....

Firma wysługiwała się pracownikami, którzy musieli pracować czasmi kilka dni po 12/13 godz (przed świętami) za najniższą krajową. Nikt nie poinformował pracowników o zamiarze zamykania sklepów. Pracownicy do dnia dzisiejszego nie otrzymali odpraw. Największy oszust jakiego spotkałam. Pozdrawiam Prezesa i gratuluję zgłoszenia upadłości firmy, oraz podejścia do ludzi oraz pana [usunięte przez moderatora].który "elegancko" kazał podpisywać wypowiedzenia.

Zostaw opinię o Multibaza - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multibaza