Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej, American Business academy
5 1 2 5 1

Opinie o Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej, American Business academy

Filtruj opinie po kryteriach:

pola87

Szczerze polecam. Nauka w tej szkole spełnia moje oczekiwania. Projektowanie ogrodów daje mi wiele przyjemność. Kierunek jest ciekawy i pozwala się niesamowicie rozwinąć. Moje sugestie dla Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej, American Business academy: Szczerze polecam. Nauka w tej szkole spełnia moje oczekiwania. Projektowanie ogrodów daje mi wiele przyjemność. Kierunek jest ciekawy i pozwala się niesamowicie rozwinąć. Lubię atmosferę w Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej, American Business academy za: Szczerze polecam. Nauka w tej szkole spełnia moje oczekiwania. Projektowanie ogrodów daje mi wiele przyjemność. Kierunek jest ciekawy i pozwala się niesamowicie rozwinąć.

Pomocna?
TakNie

Paula

Zdecydowanie polecam, ukończyłam u nich szkołę policealna w kierunku turystyki śródziemnomorskiej i jestem bardzo zadowolona.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej, American Business academy - Bielsko

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie