Piotr i Pawel-pabianice

Pabianice

Opinie o Piotr i Pawel-pabianice

?????

Piotr i Pawel w pabianicach to jest jeden z najladniejszych supermarketow w pab. Ale to wszystko zawdzieczane jest tylko przez kasjerki, i osob ktore pracuja na magazynie. Najgorsze tam maja kasjerki, wykladaja towary na polki, sprzataja, siedza na kasie, i jeszcze teraz musza pomagac na tradycji, to nawet nie da sie tego nazwac jak oboz pracy. Za taka prace to powinni przynajmniej miec 1800 na reke. A maja marne grosze. Ale nie wazne sa pieniadze, tylko jaka tam jest atmosfera. Wszyscy chodza jak zegarki. a psyhika wykancza czlowieka. Wiec na przyszlosc polecam, ze nie wazne sa pieniadze, ktore sie zarabia, bo prac jest duzo, tylko liczy sie zdrowie, ktore ma sie tylko jedno.

Zostaw opinię o Piotr i Pawel-pabianice - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Pawel-pabianice