wolff

Szczecin

Opinie o wolff

Karolina

@wr widzę, że do tego czasu nikt Ci nie odpisał. Czy próbowałeś aplikować do firmy? Jeśli tak to jak przebiegł proces rekrutacji? Aktualnie poszukują do pracy jako Elektromonter rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Kto aplikuje?

wr

Rzeczywiście w sprzedaży detalicznej i hurtowej są wysoko na rynku, a to oznacza, że również można liczyć u nich na całkiem dobre produkty. Ciekawi mnie jednak czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Koledzy tynkarze nie pracujcie u tego typa bo wszyscy ktorzy u niego pracowali zostali [usunięte przez moderatora] .On dobrze gada ale żle [usunięte przez moderatora] składa.A za nissana daje 19,900zł

Podobno pan Wiesebaumaschine zegna sie z wolffem.To chyba o czyms moze swiadczyc.proponuje posrednikom prowizje przed robota to moze znaczyc ze ma troche cienko.Najpierw sprzeda nissana a potem chyba stanie na late bo podobno dobrze robił sufity.

pytajacy

o jakich stanowiskach piszecie? Agent stacji , pracownik stacji, podjazdowy?

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ZEROWY Atmosfera i ludzie tam pracujący są BEZSILNI, ZESTRESOWANI, OSZUKIWANI, NABIJANI W BUTELKĘ Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: NIC Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ROBIENIE Z CZŁOWIEKA WAŁA - OBIETNICE BEZ POKRYCIA

Zostaw opinię o wolff - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wolff