Asd Softwarezz

Radom

Opinie o Asd Softwarezz

Weronika

@ekhem niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Ale może coś na ten temat wiedzą poniżsi użytkownicy, którzy stworzyli tą merytoryczną dyskusję. Czy wiecie coś na temat rekrutacji w Asd Softwarezz? Od razu proszę, by kolejne wpisy, które się pojawią z waszej inicjatywy były rzetelne i merytoryczne.

asd
@Weronika 26.10.2017 13:44

Linia kolejowa Aigle–Sépey–Diablerets (ASD) – szwajcarska wąskotorowa linia kolejowa w dystrykcie Aigle, łącząca miejscowości Aigle, Le Sépey, Les Diablerets. Czy to ma coś wspólnego z działalnością tej firmy?

ekhem

Czy firma nadal rekrutuje?

warez

soft warez?

Programista Wyklęty
@warez 19.10.2017 17:23
soft warez?

teraz w it tylko na tym da się zarobić, ale to wina pracodawców, bo są w zmowie i nie chcą płacić za pracę jak się należy, to chłopoki kradno, co poradzisz... albo kradniesz w tym kraju albo ciebie okradają, wybór należy do Ciebie :D

jackec

Czy mają stanowisko hodowcy Jaków?

Programista Wyklęty
@jackec 19.10.2017 15:51
Czy mają stanowisko hodowcy Jaków?

w USA tylko jaki

Weronika

@sus, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Jakich informacji dokładnie chciałbyś się dowiedzieć? Sprecyzuj swoją wypowiedź. Ogólne warunki pracy zależne są od obejmowanego stanowiska.

marcin

przestańcie się doszukiwać dziury w całym @tomek bez przesady a może jest zgrana kadra i akurat nikogo nie szukają?

pat

Chyba jednak nikt

sus

Pracował tam ktoś z forumowiczów?

Zostaw opinię o Asd Softwarezz - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asd Softwarezz