G DATA Software

Opinie o G DATA Software

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jaki dress code obowiązuje w G DATA Software?

Jaka umowa obowiązuje w G DATA Software podczas okresu próbnego?

Magik Nowy wpis

Okres próbny to 6 miesięcy i otrzymuje się UoP

@pracownik Nowy wpis
@Magik

Jestem pracownikiem firmy G DATA. Odkąd zarząd jest jednoosobowy w firmie jest coraz gorzej. Świetni pracownicy odchodzą i nawet nie zostają zatrzymani bo oferta jaką im proponuje jest śmieszna.

arek

Nie polecam. Proszę się trzymać z daleka od tego pracodawcy.

@arek

Również nie polecam.

Kris
@arek

Potwierdzam

Kamil
@Kris

Z jakiegoś konkretnego powodu? Zastanawiam się, czy nie wysłać cv na specjalistę ds. sprzedaży, dlatego chętnie się dowiem, ile mogę zarobić

ADRIANA PARYS
@Kamil

Z zarobkami w tej firmie jest różnie. Nie pracowałam na stanowisku sprzedawcy ale co do wypłat chętnie się wypowiem. Pracowałam w tej firmie dwa miesiące a pozytywnie mogę wypowiedzieć się jedynie o osobach które tam pracują(oprócz szefa) lub już nie pracują bo rotacja jest niezła jak już widzimy po wcześniejszych opiniach. Atmosfera w biurze jest wspaniała i z chęcią przychodziłam do pracy każdego dnia(szefa nie było na co dzień w biurze) więc jeżeli atmosfera w pracy jest dla Ciebie bardzo ważna to szczerze polecam! Osoba zarządzająca tym wszystkim a jest to jednoosobowy zarząd w Polsce lubi zmienić zasady pracy i wymagania co do niej pod koniec gdy niedaleko do twej wypłaty abyś przypadkiem nie zarobił więcej. Pracowałam na 3/4 etatu w związku z czym nie zarabiałam dużo i starałam się na kolejny miesiąc mojej kariery w tej firmie pracować bardziej efektywnie aby otrzymać równie zadawalającą premię-miałam dużą ilość połączeń, jakościowo bardzo dobre rozmowy i pracowałam zgodnie z wytycznymi szefa. Premia faktycznie wyszła wysoka lecz jej nie otrzymałam. Przed wypłatą szef stwierdził, że moja praca nie wygląda tak ja powinna wyglądać więc nakazał zweryfikować moją pracę jeszcze raz pod kątem nowo narzuconych wymagań tuż przed wypłatą w związku z czym dostałam o paręset złotych mniej niż powinnam. Na początku mojej pracy podczas wykonywania połączeń do firm trafiłam na osobę, która tam pracowała i również nie otrzymała należnych jej pieniędzy. Jeżeli chcesz zarobić, nie zostać (usunięte przez administratora) i chcesz się rozwijać to nie w tej firmie. Nikt cię nie doceni a jak uda Ci się zrobić wynik i zarobisz dla firmy to szef zrobi wszystko żeby Ci dowalić. Pozdrawiam wszystkie osoby, z którymi pracowałam i mam nadzieję, że już tam się nie marnujecie.

ADRIANA PARYS
@Kamil

Olka
@ADRIANA PARYS

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

Heinrich

Zamknij oczy i pomyśl jak chciałbyś być traktowany. Potem je otwórz i... I jest totalnie na odwrót.

Mariusz
@Heinrich

Możesz dokładniej opisać jak to wygląda w tej firmie? Chętnie posłucham

Hans
@Mariusz

Jesteś nikim (w mniemaniu dyrektora) , nigdy nie masz racji (bo ma ją zawsze dyrektor), w różnych sytuacjach nigdy nie usłyszysz przeprosin (mimo, że prawda i fakty są po twojej stronie), a jak zrobisz wynik to dyrektor dokręca śrubę (więcej, więcej i więcej za mniej). Mógłbym tak cały dzień, jednakże szkoda wywoływać demony przeszłości.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie G DATA Software? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Robert

Bardzo dobra firma ma swoje wymagania i oczekuje realizacji. Niestety nie wszyscy potrafią sprostać tym oczekiwaniom!

@Robert

Produkt i firma bardzo dobra tylko wysoka rotacja w dziale handlowym i zarzadzanie tym działem leży.

@Klocek

Wiesz czym jest spowodowana może ta rotacja?

@Karolina

Dyrektor handlowy nakłada tyle obowiązków że nie jesteś w stanie wyrobić się z obrobieniem a jak wynajdziesz sposób na obrabianie to dostajesz 2x tyle aż wreszcie padasz na twarz. Dotyczy to wszystkich osób które pracują w Poznaniu zarówno byłego już TLK które odeszło i trzeba było wziąć zewnętrzna firmę jak i działu handlowego.(usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam.

Helmut

Rozmowa na dość wysokim poziomie bez owijania w bawełnę. Niestety po zapewnieniach o informacji zwrotnej o decyzji odnośnie zatrudnienia następuje cisza... co pozostawia pewien niesmak.

@Helmut

Dzień dobry, o rekrutacji na jakie stanowisko jest mowa? Sprawdzimy co nie zadziałało w tym konkretnym przypadku i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. Niezbędne do identyfikacji Twojej aplikacji informacje możesz przesłac na marketing@gdata.pl

@Helmut

Rozmów rekrutacyjnych jest bardzo dużo, rotacja jest tak dużo że nigdy nie ma pełnego składu. Zdarzyło się nawet że, Dyrektor zapomina nawet rozmawiać z pracownikami o przedłużeniu umowy po okresie próbnym.

Czy w G DATA Software odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Klocek

Rotacja na poziomie 150 osób przez 8 lat i średni okres pracy ok. 6 miesięcy nie daje szansy na rekrutacje wewnętrzne.

Aleks

Jakie to miłe patrzeć na ocenę 4/6 z czego 90% ocen to pracownicy szczecinka z działu technicznego. Firmy zupełnie nie polecam, też myślałem, że będzie ok - nie da się tam wytrzymać i faktycznie potwierdzam średni cykl życia to 6m-cy ja go niestety zaniżam, bo jaka tam panuje polityka i założenie to jakiś śmietnik. Poza tym dziwnie są relacje kierownika z dyrektorem. Ten kierownik to jakieś dno, a dyrektor go wychwala... nie wiem nie mi to oceniać ale takie zjawiska mają nazwę. Odradzam zdecydowanie.

Helena
@Aleks

Rozumiem, że pracowałeś zatem mniej niż sześć miesięcy w G DATA Software, ale oczywiście, jak najbardziej też masz prawo do wyrażenia swojej opinii, jak każda inna osoba - niezależnie od tego, ile czasu spędziła w danej firmie. Co możesz więcej powiedzieć o "polityce", która panuje w G DATA Software?

Arek

Nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów!!

Kraczek
@Arek

A ta ma jakichś zwolenników? ;-)

Robert

Tak czytam opinie i po małej filtracji widzę - pracownika rangi wyższej a pracownika który nie pracuje lub pracuje. Niestety można to sprawdzić. Firma w ciągu 2-3 lat odnotowała 100% rotacji pracowników działu handlowego więc nie bardzo rozumiem, jak taką firmę można nazywać dobrą firmą. Osobiście odradzam - szkoda czasu i nerwów bo doświadczenie to chyba dla chętnych do zdobycia - jak byś na rozmowie nie wypadł jest duża szansa że zadzwonią bo średnio cykl życia pracownika to 6 m-cy

Chyba o zupełnie innych firmach piszecie. Ja słyszałem, że firma ma świetną opinię jako pracodawca

Karakan
@Paweł

Słyszałeś, a ja tam pracowałem i mogę powiedzieć co przez ten okres czasu się działo. Więc słyszeć a doświadczyć to chyba 2 różne rzeczy.

Henry

Praca w dobrej firmie jaką jest G DATA Software przerasta niektórych!!

Los Bambinos
@Henry

Niektórych??? Chyba większość w takim razie ;) takiej rotacji dawno nie widziałem

Witek

Słyszalem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Wit Stwosz
@Witek

Haha, śmiechom nie było końca. Ma opinię dobrego pracodawcy, doskonałą opinię wystawiła sobie kadra zarządzająca, to tzw. samouwielbienie :-)

olek

Porażka, firma bez perspektyw i strasznie zarządzana. Pierwsza firma w której jestem i handlowcy rotują średnio co 6 m-cy. (usunięte przez administratora) katastrofa nie polecam

Obiektywny pracownik

Nie wiem jak pracuje się w Szczecinku ale Poznańskie biuro zdecydowanie polecam. Ekipa bardzo fajna, kierownictwo na poziomie, duża pomoc w sprzedaży zarówno od strony techników jak i marketingu. Czytałem trochę o firmie zanim tu przyszedłem i stwierdzam, że większość opinii jest wyssana z palca. Trzeba brać pod uwagę to że jak idziesz na handlowca gdziekolwiek to trzeba robić swoje a nie narzekać jak to jest źle ( a z doświadczenia wiem że najwięcej narzekają Ci którym nic nie wychodzi )

balllo

nie polecam. chore procedury. Masa raportów, które się powtarzają. Kierownictwo średniego sortu. Cały tydzień poza domem a zarobki jak w lidlu..... Jedynie co to fajna ekipa ;)

P.

A co myślicie o stanowisku Regionalny przedstawiciel handlowy na 3 województwa (m.in. Wielkopolskie) - jest ogłoszenie i zastanawiam się czy warto może jakieś świeże opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o G DATA Software - Poznań

• Jak się pracuje w G DATA Software?

Zobacz opinie na temat firmy G DATA Software tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

G DATA Software