ALL-PL

Sosnowiec

ALL-PL

Opinie o ALL-PL

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

Niewiele opinii na temat pracy w firmie ALL-PL pojawiło się od jakiegoś czasu. Firma aktualnie poszukuje pracowników, a pełną listę ofert pracy można znaleźć tutaj - https://www.gowork.pl/praca/all-pl;pr Jakbyście ocenili współpracę z tą firmą? Polecilibyście innym? Zachęcam Was do wypowiedzi.

Igor

ALL-PL ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!

jagoda

Przestrzegam! Pobierają pieniądze za znalezienie pracy, co jest karalne!

Konrad Pisarski
@jagoda 19.03.2018 13:35

Wypisywanie bzdur w internecie jest karalne. Jesli Adwokat zarzada Pani IP otrzyma je a to juz bardzo krotka droga do sprawy w Sadzie.

Wiktor

Jeśli ktoś nie wie nie powinien oskarżać. Każda agencja pracuje i zarabia pomagając znaleźć pracowników!

DENIS
@Wiktor 22.04.2018 15:06

Tak masz rację agencja pracy nie jest firmą charytatywną i musi zarabiać tylko,że musi to robić fer.Pracowałem w kilku agencjach i żadna nie pobierała żadnych opłat,agencja dostaje swoje wynagrodzenie za zwerbowanie pracownika od pracodawcy.

Konrad Pisarski
@DENIS 01.05.2018 11:24

Przedewszystkim prosze nie mylic Agencji Pracy z Agencja Posrednictwa Pracy.

Marta

@marian62st Z jakiego konkretnie powodu odradzasz pracę w ALL-PL, jeśli mogę spytać? Nie napisałeś żadnych konkretów w swojej wypowiedzi, więc chciałabym wiedzieć, co Tobą kieruje. Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Czarek

Największy problem jest taki, że nie wszyscy poważnie traktują pracę jaką dostają od agencji!!

anonymous

interesuje mnie wyjazd sezonowy do zbioru malin, czy ktoś się wybiera , bo chciałabym razem jechać ..

DENIS

Chciałem włączyć się w dyskusję,tak czytam wasze posty i większość z Was pyta się o opinie ALL-PL i żadne z Was nie pisze tu,że są tacy czy tacy,że oszukują,że wykorzystują ludzi itd.Więc ja się pytam co macie im do zarzucenia ponieważ rozważam podjęcia z nimi współpracy,na co należy zwrócić uwagę. Z góry dziękuje za konkretne informacje.

marian62st
@DENIS 01.05.2018 11:39

nieradzę!!!!

Marta

@jagoda a w umowie współpracy z firmą ALL-PL masz informacje, że po znalezieniu pracy agencja pobiera prowizję dla siebie? Jest ona odejmowana z Twojego wynagrodzenia?

Marta

@Ja czyli nigdzie nie wyjechałeś? Nie sądzisz, że w tej sytuacji to i tak lepsza opcja niż przyjazd na miejsce i nie dostanie pracy? Jak sądzisz czemu tej pracy nie było? Może firma ALL-PL nie zebrała chętnych na taki wyjazd. A Ty w trakcie tych tygodni nie szukałeś pracy na miejscu, chociażby dorywczej, skoro wyjazd się przesuwał w czasie?

Marta

Firma ALL-PL informuje swoich potencjalnych pracowników, że "W ciągu ostatnich dwóch lat liczba Polaków, którzy osiedlili się w Niemczech wzrosła o kilkanaście procent. Nowe dane Federalnego Urzędu Statystycznego na temat liczby obcokrajowców. " Co powinno oznaczać, że dobrze Polakom żyje się w tym kraju i nie powinno się mieć obaw w związku z wyjazdem. Czy potwierdzą to osoby tam mieszkające? To istotne, ponieważ jest dużo ofert pracy w Niemczech http://www.gowork.pl/praca/all-pl;pr i osoby, które je przeglądają mogą się nad tym zastanawiać.

marcin

Przez agencję pracy najlepiej szukać za granicą bo tak jechać i bez sensu tracić pieniądze na pobyt i w tym czasie szukać pracy to trochę nie tego :) (usunięte przez administratora)

Wrc

A pracował ktoś u nich. W ogłoszeniu zawsze pięknie , ale jakie są realia. Sam jeste zainteresowany pracą u nich wiec może ktoś pochwali się opinią. Jakie warunki mieszkalne no i jaka kasa.

1zl
@Wrc 20.10.2016 10:43

Witam Weź wpisz w google: "Polen-Allgemein-Service Przytulski UG - opinie" - ta sama firma. Nie za dobre mają. 2 na 6 coś o tym świadczy.

Wiedźma

No powiem Wam, że wiadomo, jest różnie, ale zobaczcie ile zagranicznych ofert, pozostaje się tylko cieszyć z takiego obrotu spraw przecież, bo jest dobrze

sinol

Wiem, że nawet na samej produkcji pracując w Niemczech można nieźle zarobić @apap, ale rzeczywiście elektrycy w Niemczech dostają te 2500 euro netto...

apap

no jest kilka ciekawych ofert, na pewno te jako stolarz sa naparwde dobre, bo można tu i po 14 euro na godzine zaorbić, to w Polsce jednak nie ma takich stawek.

kalso

Sami elektrycy w Stuttgartcie też sporo zarabiają. Na czysto wychodzi im te 2500 euro miesięcznie @lil. Po odliczeniu kosztów, życia takiego normalnego zostaje 1000 euro.

lil

w sumie ciekawie to wygląda np. dla kelnerek 9euro za godzine i 12 euro dziennej diety - cokolwiek to znaczy :) może ktoś był tam rzeczywiscie i moze cos powiedzieć, bo generalnie to wyglądają rzetelnie

rtgrr

mozna sie teraz do nich załapac do pracy za granica a konkretnie w Rostock jako mechatronik, elektronik przemyslowy, zarobki sa od 2 tysiecy euro netto

wariat

Ja podobnie jak mos jestem zainteresowany jedna z oferta od all-pl. Mnie interesuje instalator C.O. Sani. Gas. tutaj oferują 11 euro za godzinę i jeszcze 24 euro diety, ładna kasa.

mos

jako że jestem pierwszy to powiem, że pierwszy raz będę do nich składał CV, nigdy przez pośrednika pracy nie próbowałem podejmować więc prosiłbym o jakieś opinie co i jak, a najbardziej mnie interesuje mechatronik - 2000 euro od razu jest :)

Zostaw opinię o ALL-PL - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL-PL