ALL-PL

Sosnowiec

Opinie o ALL-PL

Ja

Oszusci! Mowia ze jedziesz do pracy a pozniej zwodza mowiac jutro za tydzien i tak ciagle a na kocnu i tak okazuje sie ze nie ma wyjazdu. Brak kompetencji nie sluchajcie co mowia bo kłamią!!!!

Marta

Firma ALL-PL informuje swoich potencjalnych pracowników, że "W ciągu ostatnich dwóch lat liczba Polaków, którzy osiedlili się w Niemczech wzrosła o kilkanaście procent. Nowe dane Federalnego Urzędu Statystycznego na temat liczby obcokrajowców. " Co powinno oznaczać, że dobrze Polakom żyje się w tym kraju i nie powinno się mieć obaw w związku z wyjazdem. Czy potwierdzą to osoby tam mieszkające? To istotne, ponieważ jest dużo ofert pracy w Niemczech http://www.gowork.pl/praca/all-pl;pr i osoby, które je przeglądają mogą się nad tym zastanawiać.

marcin

Przez agencję pracy najlepiej szukać za granicą bo tak jechać i bez sensu tracić pieniądze na pobyt i w tym czasie szukać pracy to trochę nie tego :) (usunięte przez administratora)

Wrc

A pracował ktoś u nich. W ogłoszeniu zawsze pięknie , ale jakie są realia. Sam jeste zainteresowany pracą u nich wiec może ktoś pochwali się opinią. Jakie warunki mieszkalne no i jaka kasa.

1zl
@Wrc 20.10.2016 10:43

Witam Weź wpisz w google: "Polen-Allgemein-Service Przytulski UG - opinie" - ta sama firma. Nie za dobre mają. 2 na 6 coś o tym świadczy.

Wiedźma

No powiem Wam, że wiadomo, jest różnie, ale zobaczcie ile zagranicznych ofert, pozostaje się tylko cieszyć z takiego obrotu spraw przecież, bo jest dobrze

sinol

Wiem, że nawet na samej produkcji pracując w Niemczech można nieźle zarobić @apap, ale rzeczywiście elektrycy w Niemczech dostają te 2500 euro netto...

apap

no jest kilka ciekawych ofert, na pewno te jako stolarz sa naparwde dobre, bo można tu i po 14 euro na godzine zaorbić, to w Polsce jednak nie ma takich stawek.

kalso

Sami elektrycy w Stuttgartcie też sporo zarabiają. Na czysto wychodzi im te 2500 euro miesięcznie @lil. Po odliczeniu kosztów, życia takiego normalnego zostaje 1000 euro.

lil

w sumie ciekawie to wygląda np. dla kelnerek 9euro za godzine i 12 euro dziennej diety - cokolwiek to znaczy :) może ktoś był tam rzeczywiscie i moze cos powiedzieć, bo generalnie to wyglądają rzetelnie

rtgrr

mozna sie teraz do nich załapac do pracy za granica a konkretnie w Rostock jako mechatronik, elektronik przemyslowy, zarobki sa od 2 tysiecy euro netto

wariat

Ja podobnie jak mos jestem zainteresowany jedna z oferta od all-pl. Mnie interesuje instalator C.O. Sani. Gas. tutaj oferują 11 euro za godzinę i jeszcze 24 euro diety, ładna kasa.

mos

jako że jestem pierwszy to powiem, że pierwszy raz będę do nich składał CV, nigdy przez pośrednika pracy nie próbowałem podejmować więc prosiłbym o jakieś opinie co i jak, a najbardziej mnie interesuje mechatronik - 2000 euro od razu jest :)

Zostaw opinię o ALL-PL - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL-PL