2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 132 330 5 1

Opinie o Akrostal Sp. z o.o.

Faraon

A może się ktoś wypowiedzieć o pracy na stanowisku magazyniera

Darek
@Faraon

A interesuje Cię praca w Poznaniu czy Garbatce?

Stefan

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera, czy może po raz pierwszy chciałbyś spróbować swoich sił na takim stanowisku?

Olek
@Faraon

Byłem na rozmowie na magazyniera na Garbatce. Krótka rozmowa, a później oprowadzenie po magazynie. Praca na III zmiany. Dostałem pracę.

Tak1Nie
Krzychu
@Olek

Czy teraz odbywa się rekrutacja na Garbatce?

Wojtek
@Krzychu

Tak, byłem tydzień temu na rozmowie.

Piotr
@Wojtek

A czy ktoś wie czy teraz zatrudniają na Garbatce na magazyn?

Karol
@Piotr

Tak cały czas zatrudniają, wystarczy wysłać CV.

Sebastian
@Karol

Byłem wczoraj na rozmowie na Garbatce i dostałem pracę.

Janusz
@Sebastian

A czy na operatorów CNC też szukają?

Sebastian
@Janusz

Tak, nawet bez doświadczenie, do przyuczenia.

Wojtek Nowy wpis
@Karol

Tak potwierdzam, byłem tydzień temu na rozmowie, też dostałem pracę.

Katarzyna Nowy wpis
@Faraon

Firma porażka. Atmosfera bardzo niemiła , wsrod pracownikow i kadry . Tylko W umowie masz pracownik magazynowy , pracujesz jako operator maszyn .

TakNie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kolumb Nowy wpis
@Pytanie

Tak, podpisujesz umowę w pierwszym dniu pracy

Kandydat

Hej, Co możecie powiedzieć o dziale handlowym w Poznaniu? Dalej tak źle? Bo właśnie wybieram się na rozmowe.

@Kandydat

Cały czas ogłaszają się na to stanowisko na OLX. Może będziesz miała szczęście i dadzą Tobie wiadomość zwrotną.

Jola
@Janek

Ja dostałam wiadomość zwrotną tak jak się umawialiśmy na rozmowie, może sprawdź w SPAMIE, Pani na rozmowie mówiła, że często maja informacje od kandydatów że zaproszenie na rozmowę albo informacja zwrotna trafia do SPAMU.

@Jola

Nic nie dostałem. Jedyny mail to był tylko gdy zapraszali na spotkanie rekrutacyjne a potem cisza. Mnie nawet na rozmowie o tym nic nie było wspomniane a mimo wszystko zawsze sprawdzam spam.

Nowy wpis

Pracodawca

@Janek

Szanowny Panie, jeżeli mail z informacją zwrotną do Pana nie dotarł prosimy o kontakt z działem HR ponieważ do wszystkich kandydatów informacje zostały wysłane. Nasz Dział IT zweryfikuje gdzie trafiła wiadomość, która została do Pana wysłana. Dziękujemy za informację.

Michał

Witam ! Jak wygląda rekrutacja na stanowisko operatora cnc, ma ktoś jakieś spostrzeżenia co do samej pracy na tym stanowisku? Pozdrawiam.

Tomasz
@Michał

Wysłałem CV, zaprosili mnie na rozmowę na Garbatkę. Najpierw krótka rozmowa z Panią i proste zadanie do przeliczania jednostek, potem rozmowa z Kierownikiem. Nie mam doświadczenia uczę się wszystkiego od podstaw.

Janek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 121 dni.
Kandydat

Cały czas kogoś szukają na OLX. Zapraszają na rozmowę a potem zero odpowiedzi. Kilka razy byłem na rozmowie a pani zdziwiona była : a to pan i to dopiero gdy powiedziałem, że byłem i nie dostałem odpowiedzi. Takie mają wymagania, że cały czas się ogłaszają i trzeba mieć "szczęście" by u nich pracować?

Tak6Nie
Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.
Kandydat

Czy ktoś może się wypowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie ? Podobno sporo dobrych pracowników zdecydowalo się odejść . Czy to przez finanse czy może inne powody takich decyzji ? duże zmiany zachodzą na szczeblach kierowniczych czy to ma coś wspólnego z odejściami pracowników ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 231 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Akrostal Sp. z o.o.?

Emilia

Firma porażka, rozmowa kwalifikacyjna na asystenta magazyniera ponad miesiąc temu, informacja na temat rekrutacji miała być w ciągu 2 tygodni, niezależnie czy pozytywna czy negatywna, zero informacji do dziś. Oprócz tego testy na pamięć i spostrzegawczość, ale informację o zarobkach łaskawie podają dopiero na 2 etapie rekrutacji (taka tajemnica!). Zero szacunku do kandydatów, cieszę się, że nie zmarnowałam kolejnego dnia mojego życia, na następny etap rekrutacji. Jeśli kadry takie mają podejście do każdego pracownika, to dziękuję za współpracę z takimi ludźmi i za taką kasę (wnioskuję, po robieniu wielkiej tajemnicy z kwestii zarobków).

Tak3Nie

Pracodawca

@Emilia

Szanowna Pani. Dziękujemy za Pani opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna. Rekrutacja o której Pani pisze prowadzona była na stanowisko Asystentki magazynowej do pracy biurowej. Wszyscy kandydaci, którzy nie zostali zaproszeni na II etap zostali o tym poinformowani drogą mailową. Czasem się zdarza że wiadomosc trafia do spamu. Jednakże w ostatnim czasie mieliśmy przejściowe problemy z serwerem i jeżeli faktycznie wiadomość do Pani nie dotarła bardzo przepraszamy. Jeżeli potrzebuje Pani informacji na temat procesu rekrutacji zachęcamy do kontaktu z działem HR.

Tak2Nie4
Sasiad
@Akrostal Sp. z o.o.

Bzdura, mi też powiedzieli, że się skontaktują i do dziś zero odzewu z ich strony. Sprawdziła maila...........brak jakich kol wiek wiadomości. Może warto było by zmienić informatyka skoro takie problemy ma firma z skrzynką pocztową w dziale HR ;) ;)

Tak2Nie
@Sasiad

Dziwne, ja dostałam maila dokładnie w ten dzień do kiedy miała być informacja...

Tak1Nie1
Wilk

Firma jak wiele na rynku . Branża metalowa zawsze ma zbyt .minusem jest podejście do ludzi ,nie buduje się zdrowych relacji między pracownikami przez co wiele jest napiętych sytuacji ,ludzie wyrobili sobie nawyk zwalania winny , (usunięte przez administratora),spóźnienia ,wielka rotacja pracowników . (usunięte przez administratora) . Bez zmian w podejściu do pracowników firma bedzie coraz mniej atrakcyjna. Czas się rozglądać za lepszym pracodawca

Tak9Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 332 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Akrostal Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

nina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 363 dni.

Czy ktoś był ostatnio na rozmowie do działu handlowego i może się podzielić spostrzeżeniami? czy rozmowa jest standardowa w kwestii pytań czy padają też jakieś zadania oceniające logiczne myślenie? a jakieś zadania z excel?

Gość

Witam Wszystkich. Pojawiła się informacja na stronie firmy że rekrutują do działu zaopatrzenia. Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jaka jest atmosfera w dziale, jakie są obowiązki (na stronie internetowej nie zamieszczono wymagań odnośnie stanowiska) oraz jakie wynagrodzenie oferują na start na tym stanowisku. Może już ktoś był na rozmowie w sprawie tego stanowiska i mógłby się podzielić informacjami dotyczącymi przebiegu rozmowy i jakie odniósł wrażenie o firmie. Te informacje byłyby bardzo dla mnie pomocne. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Grażyna
@Gość

Słabe, odpuść i szukaj dalej. Obiecanki cacanki. Niestety.

Tak5Nie1
Jola
@Grażyna

Serio słabe? Brałam kiedyś udział w rekrutacji do działu zaopatrzenia i dostałam propozycję pracy i całkiem niezłe warunki. Jak do mnie zadzwonili to podjęłam już inna pracę wcześniej więc musiałam zrezygnować z ich oferty. Nie chce mi się wierzyć, że warunki zatrudnienia aż tak się pogorszyły przez parę miesięcy....

Tak2Nie2
Sandra L.
@Gość

Też jestem zainteresowana, ktoś wie czy ta rekrutacja jest aktualna?

Karol
@Sandra L.

Rekrutacja trwa, byłem na rozmowie w piątek - I etap. Czekam na informacje zwrotne.

Ola

Nie wiecie czy szukają kogoś do zaopatrzenia? Jestem po logistyce znam rosyjski i angielski.

Kasia
@Ola

Wyślij CV. Ja przesłałam na adres HR@akrostal.pl i zaprosili mnie na rozmowę.

Błażej
@Kasia

Czy orientujecie się czy nadal kogoś szukają do działu zaopatrzenia?

Gość

Typowa korporacja. Tyko,że Polska korporacja. Zasady podobne do tych panujących w latach 90. Szef z podejściem do pracowników i płacą zatrzymał się właśnie w tych latach , zupełnie jakby nie zauważył, że wiele się w naszym kraju zmieniło na lepsze. Przynajmniej z punktu widzenia pracownika i z tego co firma jest w stanie takiemu zaproponować. (usunięte przez administratora) Na stanowisku handlowym może po kilkunastu latach pracy jesteś w stanie zarobić jakieś godne pieniądze. Normalnie to premia parę stówek(usunięte przez administratora)Nie ważne ile byś nie wyrobił w miesiącu, kasa zawsze podobna, bo po prostu zwiększa ci koszty. Nikt nie wie skąd się te koszty biorą, jak są naliczane, nie ma do tego wglądu. Podana jest.tylko ogólna suma. Odpowiedź ma każde pytanie jest w stylu " bo tak wyszło". Oczywiście na rozmowie o pracę wygląda to inaczej, mamią zarobkami, ale takich o jakich oni mówią, nie jesteś w stanie wyrobić. Rotacja pracowników ogromna. Sam pracowałem tam kilka miesięcy i nie polecam. Szkoda czasu. Lepiej szukać czegoś konkretnego, na dłuższy czas, bo w tej firmie dłużej pracować się po prostu nie da. (usunięte przez administratora) Dla każdego kto jeszcze tam pozostał, szczere wyrazy współczucia.

Tak22Nie
K

Po ponad dwuletniej współpracy z Akrostalem mogę stwierdzić iż jest to firma, która przygotuje Cię w 100% do dalszej pracy zawodowej. Nie jest ani źle ani dobrze. Rozmowy rekrutacyjne o ile dobrze pamiętam, są prowadzone w kilku etapach: test, rozmowa z HRowcem i rozmowa z prezesem. Praca? Dość specyficzna trzeba być elastycznym, ale rynek pracy jest taki iż trzeba się przystosować do obowiązków Atmosfera w pracy: napięta, ale przyjazna, Szef: zależy jaki ma humor W firmie jest dużo do poprawy w szczegolnosci w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, klarownego wyznaczania obowiązków oraz szacunku Masz nerwy jak stal? Rozpocznij pracę w AkroSTAL

Tak9Nie4
Oli
@K

Jak to jest mozliwe że w firmie panuje napięta i jednocześnie przyjazna atmosfera. Jedno z drugim się wyklucza. Po czym dalej piszesz że trzeba poprawić kwestie szacunku. Ewidentnie coś tu nie gra. A jeżeli chodzi o humory szefa to prawdziwy Szef swoje humory zostawia w domu i nie przenosi ich na grunt zawodowy. Wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy z pracowników chodził nabzdyczony bo ma ciężki dzień. Trzeba panować nad sobą i swoimi emocjami. I jeszcze to motto: masz nerwy jak stal.....mało zabawne.

Tak17Nie
TakieLESZKOWE
@Oli

TAKIELESZKOWE ;)

Tak7Nie
Kate
Użytkownicy czekają na odpowiedź 386 dni.

Jak wyglada test na dokładność i co trzeba zrobić w excel

Driver
Użytkownicy czekają na odpowiedź 391 dni.

Witam. Czy pracował ktoś jako kierowca kat.C i może coś powiedzieć o pracy oraz zarobkach na tym stanowisku?

Driver
Użytkownicy czekają na odpowiedź 391 dni.

Witam. Czy ktoś się orientuje jak tam wyglada praca i zarobki na stanowisku kierowcy?

Damian

Idę na rozmowe do działu zaopatrzenia. Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja do tego działu?

Filip
@Damian

Tak, pisałem już Excel, angielski i krótki test na wyszukiwanie bledow

A.

Niedawno odeszłam z działu zaopatrzenia. Śmiech na sali. Atmosfera bardzo napięta, pomimo naprawdę sympatycznych współpracowników. Praca głównie polega na przeklepywaniu dokumentów na komputer i wstawianiu do programu. Kontakty z dostawcami wyglądają marnie, na zasadzie krótkich maili. Zero dbania o relacje i faktycznej dobrej nauki negocjacji cen. Spróbuj przez chwilę nie mieć nic do roboty, to już panika :D Płaca również jest przeciętna, aczkolwiek jeśli ktoś jest studentem i nie ma ambicji by się czegoś konkretnego nauczyć, to polecam.

Tak36Nie1
@A.

Na olx pojawiła się oferta pracy - pracownik ds administracji i zaopatrzenia. Ile faktycznie można zarobić na tym stanowisku i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Tak1Nie1
Re

Jaka stawka brutto?

Szymon

1500 zł na ręke plus marna premia

Tak6Nie

viola
@Szymon

Ciekawe skąd takie informacje? Jak minimalna to już 1530 na rękę.

@A.

A czy bywają tam nadgodziny? Jeśli tak to jak często?

MartaMala
@Kandydat

Bardziej na produkcji niż w biurze

Tak1Nie

ona
@A.

moge zapytac o zarobki? wkrotce udaje sie na rozmowę..Nie wiem co mysleć o tej firmie po tych komentarzach.. Ps. też Dział Zaopatrzenia : )

Lolek
@A.

Jako zakupowiec z doświadczeniem mogę powiedzieć młodszym kolegom i koleżankom po fachu, że w tym zawodzie naprawdę nie trudno o zarobki zdecydowanie wyższe niż najniższa krajowa. Uważam (a to tylko moje zdanie), że stawki dla niewykwalifikowanego zakupowca powinny zaczynać się spokojnie od 2-2,5 tys zł netto. Jeśli ktoś oferuje mniej to jest raczej mało atrakcyjny rynkowo.

Tak5Nie
@Lolek

Ja byłam jakiś czas temu na rozmowie do działu zaopatrzenia i dostałam propozycję pracy. Brałam udział w różnych rekrutacjach i jak zadzwonili do mnie z propozycją to już miałam inną pracę. Ale zarobki zaproponowali mi całkiem ok. Na pewno nie najniższą krajową.

Tak2Nie1
falla
@Gość

Pytanie już stare, ale na przyszłość powiem, że oferty zamieszczane na portalach typu OLX zdradzają Januszowstwo, nie spodziewajcie się po takich pracodawcach dobrych zarobków. Naprawdę - sprawdzone

Tak7Nie
Huau
@Kandydat

Tak są nadgodziny jak chcesz

Była pracownica
@Kandydat

Nadgodziny? Niezależnie ile pracujesz zapłacą tylko za 8h, a za każde spóźnienie płacisz. Współpracownicy super, ale atmosfera bardzo napieta. Podziwiam ludzi którzy odważyli się tam wrocic

Tak3Nie
Kamila
@Była pracownica

Pracowałam w Akrostalu w dziale handlowym i szczerze mówiąc nie widziałam, żeby ktoś zostawał po 15:30, raczej o 15:31 wszyscy handlowcy znikali:) Nadgodziny na pewno mieli pracownicy magazynowi i z tego co pamiętam mieli płacone.

Filia
@Ola

Hej, jak wygląda rozmowa do działu zaopatrzenia?

Filip
@Filia

Byłem akurat na rozmowie, sprawdzali znajomość Excela, znajomość języka angielskiego i test na dokładność.

Zostaw merytoryczną opinię o Akrostal Sp. z o.o. - Poznań