counter
4 5 17 5 1
Student Nowy wpis

Witam Jestem zainteresowany pracą w firmie. Czy orientujecie się jakie są zmiany, jaka atmosfera pracy i jaka jest forma umowy i wynagrodzenie ?

Krystian z Warszawy Nowy wpis

W firmie na ten moment nie ma możliwości awansu, ale jeżeli przedsiębiorstwo zmieni status i ustali zarząd to wówczas się pojawią się większe szanse na awans. Praca pozwala zdobyć umiejętności praktyczne z zakresu komunikacji z klientem, wiedzy doradztwa finansowego, oraz procesów negocjacji. Firma pozwala zdobyć doświadczenie i jak na sam początek zapewnia przyzwoite wynagrodzenie.

Wanda Nowy wpis

@Pracownik a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi pozapłacowymi benefitami? Piszesz, że praca dobra dla osób chcących odbyć staż, a czy po jego zakończeniu firma daje perspektywy dalszej współpracy na wyższym szczeblu? Może wiesz też, czy w tej chwili PH VECTOR GLOBAL kogoś poszukuje? Daj znać, co o tym sądzisz.

Jerzy Góra Kalwaria Nowy wpis

Firma konsekwentna w realizacji założeń wynikających w umowie pośrednictwa. Każdy kto ma problemy finansowe i potrzebuje gotówki, musi sobie zdawać że jest to wielomiesięczny proces odbudowy historii kredytowej, a co za tym idzie wielomiesięczne doradztwo finansowe, które kosztuje miesiąc w miesiąc. Na samym końcu jest oczywiście upragniony cel w postaci kredytu, który otrzymujecie lub obniżacie raty obecnego.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy są jakieś zmiany w PH VECTOR GLOBAL? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Administrator

W firmie grafik jest elastyczny a godziny są do ustalenia z szefem, z którym można się dogadać co do ilości godzin oraz zdalnej pracy. Praca dobra dla osób, które chcą odbyć staż, aby zyskać pojęcie o rzeczach związanych z zakresem spraw biurowych.

anonymous

Firma w której można odbyć swój staż, aby zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w zakresie podstaw biurowych i spotkań biznesowych z klientami. Jako pracownik firmy poznamy sztuki negocjacji biznesowych z klientami oraz zagłębimy się tajniki usług finansowych, które pomagają klientom zrealizować ich wymarzony cel. Praca wymaga dużego zaangażowania i mobilności ale daje dużo satysfakcji.

iknos

to jest fajna sprawa i faktycznie jest to dobra firma, aby rozpocząć swoją karierę i zdobyć porządne podstawy

Student

Firma daje możliwości dla osób początkujących, które chcą zdobyć doświadczenie praktyczne w obsłudze klienta w zakresie usług finansowych oraz zdobyć podstawy z zakresu pracy biurowej.

Patryk

Firma w porządku, jeżeli myślisz o odbyciu praktyk to spokojnie możesz tam je odbyć i zdobyć początkowe doświadczenie w obsłudze klienta.

Wesoły

Firma sprawnie przeprowadziła mi konsolidację kredytów oraz doradziła jak należy pokierować sprawami aby zyskać kredyt w wyższej kwocie w niedługim okresie czasowym. Za jej pośrednictwo nie poniosłem żadnych kosztów, gdyż firma rozlicza się bezpośrednio z instytucjami finansowymi.

xxx

Ciekawe, kto pisze opinie, na Wasz temat? Trochę podejrzanie mnie to wygląda!

manager.
@xxx

Zazdrość budzi chora podejrzliwość naszych rodaków,dam wam dobra radę zabierzcie się do pracy i myślenia ! I efekty będą widoczne.Życzę powodzenia i samych sukcesów.Manager.

Paweł

P.H. Vector Global to firma pełna zaufania pomogła mi w konsolidacji moich produktów bankowych oraz obniżyła ratę kredytu comiesięczną. Firma służyła mi pomocą we wszelkich sprawach prawnych. Jej profesjonalizm i podejście do obsługi oceniam bardzo wysoko. Firma potrafi elastycznie dostosować się do potrzeb klienta i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających! --

Robert

Firma godna poklecenia dla klientów, którzy mają windykację komorniczą lub zewnętrzną firm ściągających długi. Firma potrafi negocjować warunki ze skutkiem natychmiastowym.

klient Chicago

Firma w sposób należyty wywiązała się ze swojej roli mediatora pomiędzy mną a firmami zewnętrznymi. Wysoki koszt obsługi w pełni przełożył się na jakość wykonania pracy. Firma reprezentuje światowy poziom w świadczonych usługach i niestety cenach !!!

klent

P. H. VECTOR GLOBAL pomogła mi w rozwiązaniu moich problemów finansowych. Ich metody są bardzo kontrowersyjne, ale firma zna się narzeczy i dzięki takim ludziom jak oni da się jeszcze załatwić wiele rzeczy w tym kraju.

Zostaw merytoryczną opinię o PH VECTOR GLOBAL - Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad