KLK Group Sp. z o.o.

Sławoszowice

Opinie o KLK Group Sp. z o.o.

mikołaj

moim zdaniem tak @kor swoją stronę internetową mają więc podejrzewam, że teraz mają chwilowy brak ofert

prorok

lb zmienił tylko nazwę firmy na klk to ten sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dalej w tym samym miejscu ale koniec jest już bliski

PTAKU19982

ZGADZAM SIE TA FIRMA TO DNO TAK SAMO CZEKAM NA SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PINIADZE

Marian_64

Witam, kolega Zdzich ma rację. Firma KLK to kolejna spółka widmo prezesa L( usunięte przez administratora )I oczywiście ta sama sytuacja co w D&TB, DTB, i innych pseudo spółkach, długi po uszy, liczne grono oszukanych osób i firm. Standardowy schemat zatrudniania pracowników za najniższą krajową i obiecywanie złotych gór, a jak się oczywiście okazuje na końcu, kolejki pracowników oczekujących na spóźnione wypłaty podstawy i łaska prezesa, że rzuci im 100 zł zaliczki... (usunięte przez administratora)

zdzich

KLK to ci sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co DTB System. Trzymać się z daleka od tych ludzi!!!

Zostaw opinię o KLK Group Sp. z o.o. - Sławoszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLK Group Sp. z o.o.