Opinie o Sigma Tabor w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sigma Tabor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigma Tabor o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma Tabor w Katowice

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sigma Tabor?

Komor Nowy wpis

Na swoje

ułan Nowy wpis

Słyszałem, że mają jakieś tam problemy, szykowała się jakaś licytacja ale wszystko ucichło @3a ale żeby mieli aż takie zaległości w wypłatach? Współczuję serio nikomu nie życzę czekania w nieskończoność na zarobione uczciwie pieniądze

3a Nowy wpis

czy ktoś otrzymał już zaległe wypłaty, ja posiadam ugodę sądową z grudnia 2015, w lutym 2013 trafiła do Komornika i dalej czekam.... na zaległe wypłaty

jurek

jak ktoś ma pomysł jak odzyskać zaległe wypłaty mój mal jerzy moje nazwizko @onet.pl może pozew o upadłość spółki i wypłaty z fudusz gwaracji pracowniczynch piszcie odeszłem z sigmy w marcu 2014

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Sigma Tabor? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dyrektor

Wie ktoś kto kupił (usunięte przez administratora) ??

jurek
@dyrektor

wodociągi zablokowały licytacje .

debaser

Kolego artikoo. Jeżeli rzecz tylko w tym by miec zatrudnienie, by dziewczyna przestala glowe suszyc, to bierz te robote. Bedziesz miec co tydzien... Ale nie wyplate, tylko obietnice prezesa, ze "sytuacja juz sie odkorkowuje i pieniadze beda lada dzien". Ci, którzy jeszcze tam pracuja (a nie walcza w sądach o zalegle pieniadze) slysza to od równo roku... Moja rada: wygooguj nazwe sigma tabor i osobe pana prezesa tejze. Mysle, ze natychmiast przejdzie Ci ochota by sie tam zatrudnic...

dyrektor

Ciekawe w którym mieście, chyba w Poznaniu:) W Katowicach to możesz sobie zrobić jedynie zdjęcia pomalowanych dechatek :)

lolek

w katowicach stoja dechatki na grupie post 13. zamkniety dechatki pomalowane.czekaja az ktos sobie je weznie w ramach zaleglych wyplat ja jestem za kto tez tak mysli lapka w gore.czy ktos juz pisal pod adres podany przez poznan?

Z tego co wiem z dniem dzisiejszym tylko wierna sekretarka została:)Prosze zgłaszać sie na adres mailowy mamy pomysł zwiazany z odzyskanie naszych zaległych wypłat.

dyrektor

Wy tam jeszcze pracujecie w poznaniu??

adres pomyliłam: fani.sigmatabor@onet.pl

Witam założyłam adres mailowy z uwagi na nie publikowanie publicznie naszych numerów tel. adres to fanisigmatabor@onet.pl prosze napisac testowy adres mail ja odpisze podam dane do konta i swoje dane kontaktowe pozdrawiamy z Poznania;)

dyrektor

Wie ktoś czy pociągi stoją jeszcze na raciborskiej??

Lolek

proszę panie o adres e-maill lub nr. tel. napisze lub zadzwonie i wtedy postanowimy co dalej z tym fantem zrobimy. pozdrawiam wszystkich fanów sigmy tabor.

w chwili obecnej pozostał już tylko Dyrektor (ciekawe tylko czym i kim zarządza skoro już nikt nie pracuje i nic już nie jeździ), podobno nawet posterunek 13 jest już zamknięty. Ale jazda!

@270

Lolek

Szukam kontaktow z ludzmi ktorzy oddali sprawe do Sadu za niewyplacenie pensji przez Sigme.Ja zalozylem sprawe w styczniu w Katowicach.Mam dowody ze niewyplacili pensji a Popaprancy ciagle sie odwoluja od wyroku.Moze jakis wspolny pozew cos pomoze!!!Niechy ktos napisze to sie skontaktujemy.

@Lolek

Witam, My jestesmy poszkodowane z oddziału Poznań chetnie do wspolnego pozwu sie przyłączymy ale mamy jeszcze jeden pomysł czy moge prosic o dane kontaktowe ja sie skontaktuje i powiem o co chodzi.Pilnie czekam na odp.Pozdrawiam

Odzyskał już ktoś sądownie pieniądze za zaległe wynagrodzenie

z tego co wiem to tej resztce co pozostała dalej nie płacą, ciekawe ile jeszcze pociągną?

dudi

Dodatkowo nie spłaca swoich wierzycieli, dostarczałem im towar do odziału w katowicach mi winni są ok 900 zł z terminem płatności na wrzesień - to ponad 280 dni, na dzień dzisiejszy, z firmy windykacyjnej nic sobie nie robią, sprawa musi trafić do sądu, śmieszne, aby taka firma nie miała 800 zł na zapłatę wierzytelności. Omijajcie tą firmę pod każdym względem

oczko

Witam do mnie zadzwonili dzis z sigmy tabor, mam w piatek przyjść na rozmowę w sprawie pracy jako mechanik, czy warto zmieniać dla nich swoją pracę? tu gdzie jestem mam pracę na stałe ale myslę o zmianie pracy czy dla sigmy tabor warto to zrobić? jakie są warunki finansowe, jak z wypłatami ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma Tabor - Katowice

Sigma Tabor