To-My

Opinie o To-My

hghjk

no to ja własnie zamierzam spróbować @vacek :))) dzieki

TO-JA

To cwaniacy i wyzyskiwacze.Na początku ładne słówka,a później nawet a"la koordynator nie odbiera tel i nie oddzwania.Lipa i tyle.A i za bilety ci potrącą!

MAMA

To rodzinny interes i oszukują opiekunki na kasę.Za m-c pracy wykwalifikowana opiekunka ma najniższą stawkę w całych Niemczech,a do tego umowy zlecenie. Urlop tak ale nikt za niego nie zapłaci ,a jak wrócisz to już do innej rodziny żebyś się nie zaprzyjaźniła z rodziną podopiecznego i za dużo nie powiedziała.Nie dajcie się wrobić.

Zostaw opinię o To-My - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie To-My