Opinie o Dino Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Wrocław

Ludzie ogarnijcie się nie idzicie do pracy w żadnym DINO! kierownictwo ma tak wyprane mózgi że ciągle w praktycznie każdym jednym jest mobbing. Szkoda że góra nie przyglądnie się kierowniczce z Dino w Długołęce!!! Ona nie powinna być kierownikiem, poniżanie ,ubliżanie, karanie, dobrze że jeszcze nie bije swoich pracowników a przemiał pracowników jest okropny po miesiącu czasu każdy się zwolni i zawalniali bo psychicznie nie da się wytrzymać!!!! Uważajcie bo to że ona ma zły humor odbije się na was. Każdy były pracownik bał się odezwać ciągle starszenie przez nią i zabieranie premii na 3 miesiące jest to bezprawnie !!! Premia nie powinna być dawana owszem ale w danym miesiącu(jak w każdym innym dino) kiedy nie było pracownika. (usunięte przez administratora) i krętaczka, kiedy góra w końcu się za nią weźmie kiedy przejrzycie na oczy,tracicie naprawdę dobrych pracowników.

była pracownica
@Xyz

A ja się nie zgodzę z Waszą opinią . Pracowałam w Długołęce trzy miesiące i Pani kierownik była jedyną przyjazną mi osobą . Co innego tak zwani młodsi zastępcy (usunięte przez administratora) nas cały czas . Tworzyła konflikty i siała plotki . Wiecznie naburmoszona i nie zadowolona z życia . Gdyby nie ona i dojazdy do pracy , dalej bym pracowała w Długołęce .

Ciastek Nowy wpis

Uważam pracę w Dino Wrocław Nowowiejska za (usunięte przez administratora), brud warunki dla pracowników to jakaś porażka. Myślę że Inspekcja pracy sie tym zajmie. Byłem tam na rozmowie i dzięki Bogu że nie podpisałem żadnej umowy. Chodzę tam często na zakupy i widzę jak jakaś kobieta (usunięte przez administratora) panie z plakietką uczę się że ma robić coś dwa razy szybciej, (usunięte przez administratora).

Czy Dino Polska zatrudnia studentów?

Xyz

Jestem byłym pracownikiem tego sklepu jest to święta racja mimo wielu skarg pracowników do zarządu nie zrobiono z ta kobieta nic, zwolniło się przez nią 16 osob w sklepie prscuje 5, wystarczyłoby zmienić kierownicze a sklep nie miałby braków kadrowych , do tej pory uczęszczam na terapie po pracy z ta paskudna babą, nie ma ona za grosz szacunku do nikogo liczy się ttlko ona , za każdym razem choroby premia byla mi zabierana na 3 miesiące mówiąc ze tak jest i koniec , kłamie w żywe oczy i obwinia o wszysyko byłych pracowników , naprawdę ta kobieta to dno największego dna niżej upaść się nie da . Wyzywanie pracowników przy klientach zastraszanie ich grożenie nie raz byłem pewny ze zostanę przez nią uderzony . Jest to po prostu zwykła wariatka krętaczka i mitomanka

była pracownica Nowy wpis
@Xyz

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dino Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dino Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Koniec

Praca w Dino we Wrocławiu przy Malwowej to tragedia. Zero szacunku dla pracownika. Ciągłe poganianie. Notoryczne braki w kadrze. Na zmianie zamiast 7 pracowników zazwyczaj jest 3 (zdarza się, ze 2). I tych 2-3 ma wykonać pracę za 7. Pani kierownik siedzi sobie w biurze, bo przecież ona nie będzie pracować w sklepie. Wydaje polecenia, jedno za drugim. Nie pozwala skończyć jednej zleconej pracy, krzyczy, żeby wykonywać inne rzeczy. Następnie ma pretensje dlaczego nie zrobiło się 5 rzeczy jednocześnie. Do tego ciągłe obgadywanie. Wchodzisz na zaplecze i rozmowy milkną. Przy tobie obgadują innych, więc łatwo się domyślić, że przy innych obgadują też ciebie. Godziny pracy to jakiś żart. Na rozmowie o pracę powiedziano, że praca jest w godzinach 5:30 -22:45. Rzeczywistość nieco odmienna. Każą przychodzić na 4:30, więc wstajesz w środku nocy ok, 2:30, żeby byc w sklepie o 4:30. Żenada, Nie pozwalają zrobić zdjęcia grafiku, nie dają grafiku - co jest niedopuszczalne. Pawie codziennie zmieniają grafik. Uważają, że pracownik nie ma swojego życia osobistego i każdego dnia będzie przychodizł na inną godzinę. Jeśli jest się chorym, wymagają chodzenia do pracy z gorączką. Próbują wpędzić pracownika w poczucie winy, że jest chory i musi pójść na zwolnienie. Warunki BHP to jakaś kpina. W zimie w sklepie jest 15 stopni. Nie pozwalają podwyższyc temperatury - koszty. Pracownicy mają dosłownie zamarzać, a w konsekwencji chorować. Nawet klienci zwracają uwagę na warunki pracy i pytają, dlaczego w sklepie jest tak zimno? Zero szkoelń BHP. Jeśli się skaleczysz, korzystając z jakiejś maszyny - to jest to twoja wina. Nie uznają wypadku przy pracy - mimo braku szkoleń BHP. Pierwszego dnia od razu pracujesz bez jakiegokolwiek przeszkolenia. Do tego naruszanie granic osobistych przez natrętnych pseudo ochroniarzy. Można to podciągnąć pod molestowanie. Jeśli jakiś stary obleśny facet pochodzi do ciebie, dotyka cię, przysuwa się bardzo blisko itd. Zgłaszanie kierownikowi nic nie daje. To była moja pierwsza praca w tym obleśnym markecie. Nigdy więcej.

Patryk

Witam, którego dnia miesiąca jest wypłata w dino?

BYŁY KLIENT

A co myślicie na temat sklepu Dino przy ul. Zielińskiego?

Bogdan
@BYŁY KLIENT

Ale pytasz o to co sądzimy na temat ogólnie wyposażenia sklepu, czy może jak oceniamy personel pracowniczy, który tam pracuje? Sprecyzuj proszę swoje pytanie bo ciężko stwierdzić co miałeś na myśli?

Były klient
@Bogdan

Nie, wyposażenie czy towar jest w porządku. Pytam o opinię na temat pracowników a zwłaszcza samego szefostwa

Dino już na etapie budowy tnie koszty. Projektanci muszą robić wszystko po kosztach. W WC dla niepełnosprawnych zamiast grzejnika 1000W (wynik obliczeń) jest 500W. Czerpię i wyrzutnie mają 2 krotnie zawyżona prędkość powietrza. Nie ma ogrzewania w sklepie jedynie odzysk ciepła z lad chłodniczych, który zimą dziale nie najlepiej. W szatni jak naj brak bezpośredniego dostępu do toalet. Jest tylko jedna szatnia (dla kobiet). Jeżeli ktoś będzie kiedyś w Dino niech poprosi o klucz do WC dla niepełnosprawnych.

Jakim pracodawcą jest Dino Polska? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Laura

Dino Polska jest najgorszym pracodawcą u jakiego przyszło mi pracować.. Gdy słyszę patriotyczne kocopoły w stylu ; kupujmy w polskich sklepach..to mnie mdli.. Sklep we Wigilię i Sylwestra czynny najdłużej że wszystkich marketów..wstyd ! Z wyjątkiem kiepskiej wypłaty ów wspaniały polski pracodawca..notabene 5 na liście najbogatszych Polaków..nie ma swoim pracownikom do zaoferowania absolutnie NIC ! Nie ma za grosz szacunku do pracownika..żaden socjal tam nie istnieje..95% pracowników tego kołchozu to kobiety..wykonują ciężką pracę którą powinni wykonywać mężczyźni..( tylko żaden średnio zaradny życiowo facet za takie pieniądze pracował nie będzie ) i na Dzień Kobiet nie dostają nawet najtańszej czekolady Dellis za złotówkę..którą te sępy bez problemu mogłyby wrzucić w koszty..o jakichkolwiek paczkach na Święta nie wspomnę..wymyślone stażowe roczne niewidoczne którego nikt na oczy nie widział.. Pasek od wypłaty..czarna magia..nie do rozszyfrowania nawet dla mistrza księgowości.. ..Nie bez powodu lokują te kołchozy na prowincjach..liczą na tanią siłę roboczą która nawet z zapaleniem płuc..na czworakach przyjdzie do pracy..powiększać panu Biernackiemu 20 cyfrowe konto..a gdy odważy się iść na chorobowe..zabierają premię za trzy miesiące !! Jeden cwaniak do rządzenia..po trzy murzynki na zmianie do roboty.. Ot polski pracodawca..!

Bogdan
@Laura

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu. Rozumiem, że brak benefitów może być dla Ciebie niedogodnością. Czy firma zapewnia inne motywujące dodatki takie jak szkolenia, które mogą podnieść kwalifikacje branżowe i zaprocentować w przyszłości?

Laura
@Bogdan

Pan będzie uprzejmy mnie nie rozśmieszać..

W Dino szkoleń nie ma.

@Zuzka Uwagi klientów byłyby dobrze widziane na forum firmy a nie na forum pracowniczym.

Zuzka

Dlaczrgo jest taki strasznie ubogi wybór wedlin to jakas masakra. Mam tak bliska sklep i mie moge zrobic w nim zakupow

les

jasne @erfg że nie zarabia się równo na różnych stanowiskach bo to kwestia doświadczenia, wykształcenia i odpowiedzialności.

No to zależy od sklepu, napisz mi w którym markecie zachodzi do takich zajść? wrocław to duże miasto, ale im mniejsza miejscowość to jest spoko bo liczba chętnych do pracyograniczona a każdy każdego zna, kiedyś w siechnicach pod wrockiem był nieduży market gdzie szef traktował pracowników jak cweli wobec czego ludzie zrobili nagonke, skutkiem czego prawie nikt tam zakupów nie robił. 10 lat temu istniał zakład krawiecki to za złe traktowanie pracowników i niewypłacenie pensji pracownicy z rodzinami i sąsiadami przyszli nie do pracy ale po szefa i wywieźli go tradycyjnie na taczce... Uważam że praca w Dino jest spoko, oczywiście jak sie ktoś nienadaje no to trudno... Ja w marketach pracuje od 2004 roku i różne ekscezy widziałem. Zarobki w Dino. od 2013 roku. 1700zł brutto podstawa + 400zł brutto premia + premia którą pracownik musi sam wypracować.

Winnertomas

Sztuczny uśmiech przyklejony do twarzy, wymuszony przez dyrekcję. Atmosfera w zespole pozornie dobra, przynajmniej dla tych, którzy przetrwali starcie z trudnym traktowaniem przez kierownictwo, dla zółtodziobów i zielonych trudny etap życia. Tu nie ma zmiłuj się, jest jak w dżungli, najlepsi, najszybsi, najbardziej doświadczeni i najbardziej bezwzględni wygrywają. Dla przeciętnych i słabych, z krótkim stażem nie ma tutaj miejsca. Pracuje się tu kilka razy szybciej niż w sieciowych marketach, jeżeli umiesz szybko i dobrze wykonywać polecenia kierownictwa, z uśmiechem, szybko i bezbłędnie kasować wygrałeś. W przeciwnym razie czekają Cię nieprzyjemności w starciu z młodszymi kierownikami, którzy nie zosawią na tobie suchej nitki, będą stosować wszystkie chwyty [usunięte przez moderatora] by Cię zniechęcić do pracy (tu są wszystkie chwyty dozwolone i co ciekawe załodze to nie przeszkadza), [usunięte przez moderatora] byś pierwszy zrezygnował z pracy. Praktycznie będą kazać Ci robić 2 rzeczy na raz, co zwyczajnie jest nie wykonalne, a przy najbliższej okazji zjadą Cię jak psa za nidopilnowanie jednej z czynności, nawet przy kliencie. Przed wypłatą będą Ci wmawiać, że robisz manka na okrągłe sumy (20, 30, 50 zł), będą wymuszać zapłacenie ich, a w konsekwencji nawet nie wystawią Ci żadnego pokwitowania, w systemie wprowadzą tak jakby nic nie zaszło, [usunięte przez moderatora] Nie polecam Tej firmy, jeżeli nie chcesz się nabawić flustracjii i złapać doła.

kousto

[usunięte przez moderatora] jak głupi a nagrodę zbierają inni ale to się ukróci prędzej czy później

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska