Kiel Polska Sp. z o.o.

Nowy Tomyśl

Opinie o Kiel Polska Sp. z o.o.

Edek

Zarobki minimum 1000zl do góry i skończy sie narzekanie na wszystkich nowotomyskich forach.

zTomyśla

Bardzo słabe wynagrodzenie na produkcji, ciągłe rekrutacje na te same stanowiska przez portal jobexpress dają do myślenia. W treści ogłoszeń tam gdzie "obowiązki" jest powiedzmy 10 punktów a tam gdzie "oferujemy" 3punkty i ani słowa o atrakcyjnym wynagrodzeniu czy socjalu. Słaba firma, nie polecam.

Bhvbbn

Na ile zmian pracujecie? Nadgodz w sob sa platne 100%? Jest jakis socjal w ogole?

r

Hej, a jaka teraz panuje atmosfera? Z góry dzięki za odpowiedź

Chemik
@r 10.08.2016 10:34
Hej, a jaka teraz panuje atmosfera? Z góry dzięki za odpowiedź

Atmosfera jest taka jak zawsze, tlen, azot i te sprawy.

lider

Ile może wyciągnąć netto pracownik produkcji na "linii kolejowej, weryfikacja produktu pod względem zgodności z specyfikacją zamówienia , kontrola jakości i pakowanie wyrobów gotowych"? Ile zmian? Jakiś socjal? Czy nadgodziny wchodzą w grę?

dyro

Czyżby ulatniał się jakiś technolog?

krzyś

jako monter chciałbym aplikować,czy praca ciekawa,ciężka,jak zarobki?pozdrawiam i dziękuje za ewentualną odpowiedź

Dig

A jak zarabiaja spawacze?ma m 50 km bo nie wiem czy warto?

Kit

Nie takie małe. Bo chyba prawie 400 osób no i kapitał POLSKI

Mama

Jak to jest j? Jesli jesteśmy jedna z najlepszych firm w powiecie w nt a takie małe BERO dla swoich ludzi daje paczki dla dzieci to gdzie my jesteśmy

kielpolska@mail.com

@Kamil Pracę w firmie zagranicznej o takim, czy podobnym profilu podjąć możesz niezależnie od "wykazania się" tutaj. W dowolnej chwili. Jeśli tylko masz ku temu możliwości, kwalifikacje, minimum doświadczenia, czy choćby chęci. Nobilitacja to tylko hollywoodzka tandetna mrzonka made in USA. I niech tam pozostanie. Podejrzewam, że jesteś jeszcze młody i realia korporacji w sekcji PL jawią ci się wciąż w sposób zbyt przelukrowany.

kielpolska@mail.com

@anonim Wynagrodzenie regularnie w terminie na koncie. Zawsze.

kielpolska@mail.com

@pp Kiel nie dowozi pracowników.

kielpolska@mail.com

@seba Nie ma związków zawodowych.

seba

Witam, a jak tam u was ze związkami zawodowymi ?

beznadzieja

Kiel płaci beznadziejnie, tak samo jak Chifa, PxCW, Ikea, Bero, Patora i inne firmy w okolicach Tomyśla. Zawdzięczamy to byłemy burmistrzowi który miał układ z firmami o nie wpuszczaniu nowych inwestorów. 10 lat straconych, bez nowych firm. Moze coś się zmieni po wybraniu nowego burmistrza ale to trochę potrwa.

DoKamila

Lokalizację poza Europą to są przedstawiciele. Fabryki są w Turcji, Niemczech, Polsce, Holandii i bodajże u żabojadów. Jeśli liczysz na nobilitację za wyniki w pracy w postaci angażu za granicą, to możesz o tym zapomnieć. Niemiec zawsze weźmie swojego do biura, turas to samo. Może w holandii miałbyś szansę, tylko z tego co wiem, to kiedyś przenosili część maszyn do polski, więc nie wiem, czy jeszcze tam coś produkują. Ja już nie pracuję w Kielu od kilku lat- Anglia. Za moich czasów nie było źle na produkcji, wypłaty w stosunku do innych firm były konkurencyjne. Prawda jest taka, że nieważne na jakie forum się wejdzie czy to Phoenixa, czy Chify to będzie marudzenie osób z produkcji. Ja sobie teraz pluję w brodę, że jak byłem młody to olewałem naukę. Dzięki temu musiałem uciekać do anglii... Life is life. Najpierw wymagajmy od siebie,a potem od innych.

pp

Czy Kiel dowozi pracowników z Wolsztyna ?

były pracownik

nie polecam!!!! wyzysk ani ciuchów roboczych na okresie próbnym na hali duchota nie da sie pracowac wypłata jezeli mozna to tak nazwac cienko nie polecam i stres straszny

bezrobotny

Witam A czy zatrudniają kogoś na lato? Jestem obecnie bez pracy i składam podania gdzie się da, ale jeszcze nie dzwonili...

ja

Krawiaciarze zarabiają 3 razy więcej niż produkcyjni a o stresie i nerwach nic już nie wspomne

buczkiel

szkoda gadać,bo nic dobrego sie nie da powiedzieć!!!

były

a ten kiel to jeszcze coś produkuje czy już tylko kupuje?

hhhhh
@były 02.07.2010 13:28
a ten kiel to jeszcze coś produkuje czy już tylko kupuje?

Jeżeli chcecie iść do tej firmy pracować to życzę wam powodzenia na montażu(usunięte przez administratora)Teraz zwalniają tam ludzi są syw przy stanowisku pracy dla niej liczy się porządek a nie praca szkoda mi tych pracowników co żyją tam w stresie a co do wypłaty na montażu nie dostaniesz więcej niż ok 1800 zł . A z biura ludzie maja od 3000 paranoja.

byłpracownik

A DŁUGO TAM PRACUJESZ ?

kkk

jako pracownik tej firmy nie mogę jej nikomu polecic i nic dobrego na jej temat napisać ....

k

są to opinie frustratów którzy za ładne oczy pracy nie stracili---układy są wszędzie ale jeśli ktoś uczciwie pracuje to ma prace --ja pracuje i sobie chwalę!!!!!!!

wernisaż

hm..jak wyżej

Zostaw opinię o Kiel Polska Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiel Polska Sp. z o.o.