Thermo Silesia

Opinie o Thermo Silesia

Grażyna

Może te kłpoty z brakiem wypłat w określonym czasie to wynik różnych niekorzystynych dla firmy sytuacji?

Rafał

Właściciel nie chciał mi wypłacić wypłaty za cały miesiąc gdy się zwalniałem. Gardził pracownikami. Czasem wypłata była mniejsza pewnego miesiąca i tłumaczył się tym, że firma zarobiła mniej, więc mniej mam na wypłacie.

Prism

Do tej pory nie otrzymałem pieniedzy za dzien próbny .

ulus
@Prism 20.07.2016 12:58

Czyli w postępowaniu firmy w stosunku do ludzi nic się nie zmieniło. Wszystko po staremu... nie polecam

Zostaw opinię o Thermo Silesia - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thermo Silesia