Apart

Opinie o Apart

john

[usunięte przez moderatora] Jeśli jest ktoś,kto pracował w Aparcie i nie został rozliczony z godzin,to jestem za tym,aby odwiedzić sąd pracy i niech on rozstrzygnie czy firma ma obowiązek zapłacić za przychodzenie do pracy wcześniej czy nie.Możemy się dopominać o pieniądze,które nam się należą do 3 lat od zakończenia pracy w tej firmie. Pozdrawiam czekam na chętnych do odzyskania pieniędzy,które nam się należą....

Zostaw opinię o Apart - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apart