Optimerpol

Koszalin

Optimerpol

Opinie o Optimerpol

o_zena

Kiedyś się już zgłosiłam do tego typu pracy, ale... niestety zostałam oszukana - nie składałam żadnych długopisów itp. Pracodawca prosi o symboliczną wpłate na swoje konto w celu poniesienia kosztów administracyjnych związanych z rejestracją pracownika. Wpłaciłam, wysłałam odpiednie dokumenty i niestety słuch zaginał. Ludzie !!! nie dajcie sie nabrać!!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Optimerpol - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimerpol