Opinie o Sitmechbud w Wrocław

Firma remontowa Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Sitmechbud, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sitmechbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sitmechbud w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak długo trwa proces awansu w Sitmechbud?

Stefan Nowy wpis

W internecie jest informacja, że to firma budowlana a tu piszecie o firmie detektywistycznej!

Anonymous Poland Nowy wpis
@Stefan

Bo jakaś (usunięte przez administratora) myślała że boga za nogi złapała przejmując mocno wy-pozycjonowaną domenę. Ale cóż Google dało filtra ;)

Dariusz

Czy firma potrzebuje pracowników?

Anonymous Poland Nowy wpis
@Dariusz

Nie, gdyż od 2 lat ta firma nie istnieje i zajmuje się usługami detektywistycznymi w IT. Między innymi poszukiwaniem osób, wyszukiwaniem wszelkiej maści informacji (czy to legalnie czy też trochę poza) o osobach wypisujących pomówienia o firmach w internecie, także kandydatów firma sama znajduje. Po za tym firma ma szerokie spektrum usług IT, jak wyszukiwanie ludzi do pracy w w branży IT, ze względu na możliwości "wydobycia" wszelkiej informacji o danej osobie firma radzi sobie bardzo dobrze. Firma również wyszukuje w wszelki możliwy sposób informacji o nielegalizowanych czynach użytkowników oraz twórców portali jak min. go work. Z tego co wiem uzyskali nawet IP tego serwera poprzez głupi błąd pani odpisującej na maile ;)

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Sitmechbud?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sitmechbud? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adrianna Mojrzeska

Lol. firma nie istnieje od 2 lat po tym jak chłop takim pap rokom i biedakom jak wy dawał prace której nie doceniliście i zamiast pracować waliliście w kulki bo po co wam praca lepiej siedzieć i żłopać te winiaki pod bramą albo żebrać i sprzedawać dary z PCK za flaszkę. Niezłe z was głąby zamiast coś robić i pracować siedzicie i piszecie bzdury. Zanim firma została zamknięta robił u mnie i powiem tak, powinniście się uczyć od niego rzetelności i pracowitości, tak panie G. Lewandowski o panu słyszałam, jaki z pana fachowiec, zamiast robić latał pan i o wszystko się pytał bo pan nic nie umiał a fachowiec z Pana w gębie był, czego to pan nie umie. Większa część z was zapewne teraz siedzi i pisze te swoje bzdury po tym jak chłop się z wami rozstał po tym jakimi fachowcami się okazaliście jak np. pan Grzegorz Lewandowski. Ps. Panie Grzegorzu jak pobyt w więzieniu minął??

Onufry
@Adrianna Mojrzeska

dokładnie zatrudniał fahmanów spod budki piwnej. Dobrze że splajtował bo mi wylewkę pod garaż spier...

Kali Linux - anon like this
@Onufry

Nie splajtował, przebranżowił się. Zajmuje się naruszeniami dóbr osób w internecie. A co do pańskiej wylewki pod garaż to ta firma nigdy takich prac nie wykonywała. Przykro mi że pan jest kłamcą i sądzi że internet pozwoli mu być anon tylko że serwery go work stoją na terenie RP i niema problemu na to by połączyć pańskiego ISP z Ip serwera w określonym czasie. A może to dla Pana i serwisu Go Work po 2018 roku źle skończyć. Internet nie jest anon dla takich pajaców jak ty kłamco. Ps. jakiś kompleks masz?? Wywalili Cię z tej firmy za alkochol? Nie miałeś pojęcia o tej pracy? Czy po prostu brakuje Ci bolca w dupie?

władek

Uwaga na tą firmę !

hj

no ale to celowo rozwalił klientowi ten brodzik? no bo nie wydaje mi sie jak mam byc szczera. po co miałby dzialać na własną niekorzyść? to nielogiczne

seby
@hj

Zatrudnia lamusów spod budki z winem. Resztę dopowie pani sama

g.lewandowski@op.pl

Pracowałem u tego pana to partacz rozwalil mlotkiem brodzik klijentowi po czym uciekł. z budowy jego praca to zwykla fuszerka.

Eandriu.DO

Nie polecam, ta firma to bubel na rynku tak jak świadczone przez nich usługi.

Dział prawny i windykacyjny SITMECHBUD
@Eandriu.DO

Zgodnie z Art. 212 sprawa skierowana na policje.

tede

Nie polecam świadczyli mi usługi O/B 3/10

Kamil Michalak
@tede

Proszę powiedzieć kiedy niby to świadczyliśmy Panu usługi? Wypisuje Pan te opinie co sobotę- niedziele zapewne na wielkim kacu. Proszę mieć więcej odwagi cywilnej na trzeźwo.

@Kamil Michalak

Pani/e Szafraniec po co te bzdury. Nigdy nie był ani nie będzie naszym klientem. Tak, wiemy kim Pan/Pani jest. Bynajmniej na kogo zostało zarejestrowane łącze. Informujemy również, że jako osoba prowadząca działalność Gospodarczą podlega pan pod ustawę o nielegalnej konkurencji.

Sitmechbud

Niestety ale Pan nigdy u nas nie pracował, firma nie zatrudnia pracowników. Działamy w oparciu na stałą współpracę z innymi firmami. Wypisuje Pan pomówienia na każdym portalu, proszę zabrać się za uczciwą pracę. 1800 dla pracownika fizycznego to śmieszne pieniądze. Widać po prostu pański poziom.

Rdest
@Sitmechbud

Pracowałem, nie kpij facet! Miej odwagę cywilną !

Zostaw merytoryczną opinię o Sitmechbud - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sitmechbud
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29