Opinie o Rosiński i s-ks w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Rosiński i s-ks, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rosiński i s-ks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosiński i s-ks w Bielsko-Biała

kolo

niestety większość tego co jest tutaj napisane to prawda , polityka firmy zajechać robola na jego miejsce jest inny, ilość ludzi przyjętych i zwolnionych przez ostatnie dwa lata mówi sama za siebie,jeżeli jesteś mało odporny na kretynizmy wykrztałciuchów stres i głupote omijaj tą firmę z daleka. W tej firmie dyrektorem tech. jest facet z postkomunistycznej spuścizny nie mający o niczym pojęcia jak nie ma wyoślone na kartce o co chodzi to z tąbą nie rozmawia bo niewie o czym mówi , jego asystentem jest kapelan tudzież katecheta (kolejny [usunięte przez moderatora]) i tak można bez końca, stanowiska rozdawane z [usunięte przez moderatora] a ni za umiejętności czy wiedze. Nie polecam chyba że nie szkoda ci czasu lub nrwów , kasa nie adekwatna do wykonywanych obowiązków.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Rosiński i s-ks - Bielsko-Biała

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Rosiński i s-ks