Marcin Wydorski Biuro Projektowe

Poznań

Marcin Wydorski Biuro Projektowe

Opinie o Marcin Wydorski Biuro Projektowe

Teresa

Od dłuższego czasu nie było żadnej nowej opinii w temacie firmy Marcin Wydorski Biuro Projektowe, dlatego proszę o nowe komentarze w tym wątku. Chętnie dowiemy się o aktualnych rekrutacjach, poziomach płacy i benefitach jakie oferuję ten pracodawca.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Marcin Wydorski Biuro Projektowe? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

luna

z tego co mi wiadomo to albo ta firma zmieniła nazwę albo już niesty zakończyła działalność - staram się to dokładniej i precyzyjniej ustalić - macie może jakieś świecie i sprawdzone informacje o sytuacji?

Tadeusz

Firma Kontrast Marcin Wydorski to podmiot z którym absolutnie odradzam współpracy. Brak slowności, zaległe zobowiązania finansowe wobec pracownikow i kontrahentów, negatywna opinia w środowisku architektów. Osoba niehonorowa i przebiegła. Firma która powinna być skazana na ostracyzm biznesowy.

Oszukany

Przestrzegam wszystkich przed współpracą z Panem Marcinem Wydorskim - architektem, który w perfidny sposób wykręca się od niepłacenia za rzetelnie wykonane tematy projektowe, sam zgarnia pieniądze od inwestorów a już dalej pieniądze nie trafiają do podwykonawców, bo rzekomo to nie ON tylko firma ma problemy finansowe...stara bajka!!!

Happy

Jak dla mnie firma super! Pełen profesjonalizm i rodzinna atmosfera.

Tadeusz
@Happy 12.02.2014 22:24

Zgadzam się typowa rodzinna atmosfera w rodzinie patologicznej

Oszukani

Witam OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ BIURO PROJEKTOWE MARCIN WYDORSKI !!! Jezeli szukasz firmy która nie płaci i naciąga swoich pracowników to zapraszam do współpracy z owym panem. Jeżeli szukasz firmy, która mami obietnicami swoich współpracowników to dobrze trafiłeś. Jeżeli lubisz tłumaczenie "zapłacimy jak nam zapłacą " to z pewnością ta współpraca jest właśnie dla Ciebie. Jeżeli szukasz niesłowności, arogancji, przykrych doświadczeń to z pewnością ta współpraca jest dla Ciebie.

Zostaw opinię o Marcin Wydorski Biuro Projektowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcin Wydorski Biuro Projektowe