Opinie o Klub Zdrowego Stylu Życia w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Klub Zdrowego Stylu Życia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Klub Zdrowego Stylu Życia o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Zdrowego Stylu Życia w Bydgoszcz

Antośka Nowy wpis

Jestem dietetykiem i jak pewnie się domyślacie szukam pracy. Zwróciłam uwagę na tą firmę ze względu na branżę. Niestety w internecie nie ma żadnych ofert pracy, więc trudno się czegokolwiek dowiedzieć. W jednej z opinii przeczytałam, że jest to zwykła piramida finansowa - ktoś mi to wyjaśni? Zatrudniając się tutaj mogę liczyć na umowę o pracę?

nowa

Jeej jak tam jest pięknie.. a jaki profesjonalizm, właśnie zaczęłam współpracę i jestem zachwycona :) Rozmawiałam z jedną z dziewczyn pracujących drugi rok i świetnie łączy tą pracę ze studiami dziennymi dietetyki,mam już swoje pierwsze klientki i wszystko odbywa się bardzo prosto i szablonowo:) szkolenia, pierwsze modelki, rekomendacje i już mam swoją pierwszą małą bazę klientów:) A odnośnie powyższej wypowiedzi.. nie zauważyłam żeby jakiś Bartek tam pracował a jestem już 3 tydzień także pewnie zawiść tutaj przemawia przez kogoś kto pracy nie dostał.. zanim doszło do współpracy przeszlam 4 etapy rekrutacji także robią sporą selekcję, no nic dziwnego,miejsce robi wrażenie :) ale mi się udało:) Życzę powodzenia

Czarna Nowy wpis
@nowa

Dzień dobry jestem w Herbalife i jestem mega zadowolona właśnie wiele ludzi jest na tych produktach mój kolega schudl 43kg koleżanka 38kg nie ma osoby która by nie schudła na tych produktach więc proszę was nie piscie głupot na temat tej firmy moja koleżanka pracuje w tej w firmie 15 lat założyła kluby w różnych miastach pomaga ludziom którzy borykaj się całe życie z nadwagą lub też niedowaga mamy produkty również dla sportowców ja schudłam 7kg a mój partner 8 kg więc mega to nie jest pranie mózgu dietetyk mojemu koledze nie pomógł koleżance też piją te produkty i chudna kochani to moja szczera wypowiedź na ten temat pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Inga

W ogóle się z tym nie zgadzam, większość osób tam pracujących jest albo po studiach dietetycznych albo po ogromnej ilości szkoleń i kursów z zakresu odżywiania, suplementacji, podejścia do klienta itd Pani która mnie prowadzi ma ogromną wiedzę i jest dla mnie wielkim wsparciem a co ważne nie bierze ode mnie żadnych pieniędzy za spotkania kontrolne, płacę tylko za swoje produkty, które faktycznie są najwyższej jakości bo jako technolog żywności sprawdziłam dokładnie skład i etykietę, miejsce jest tak piękne i tak bogato urządzone, że nie wygląda mi to na biedną i ledwo ciągnącą firmę, byłam świadkiem jednej z rozmów kwalifikacyjnych i mimo iż nie prowadzę swojej firmy ani rozmów kwalifikacyjnych - tez bym tego Pana nie zaprosiła do współpracy wiec nie dziwiłam się kiedy moja Pani konsultant mu podziękowała. Wiec jeśli na tym forum wypowiadają się osoby podobnego pokroju - w sensie wyglądu, prezencji, sposobu wysławiania - to faktycznie dobrze, że odpuściliście sobie tą pracę bo ja nie kupiłabym od tego Pana niczego... Miejsce, usługi i asortyment mają luksusowy, sam sposób w jaki zostałam przywitana świadczy o ich profesjonalizmie. A więc wniosek jest taki ze nie jest to produkt dla każdego - tak jak nie każdy będzie jeździł najnowszym porsche, tak też nie jest to praca dla każdego - bo nie każdy potrafi sprzedać samego siebie - dobry produkt sprzedaje się sam, ale jak przedstawia go taki Pan jaki tam przyszedł na rozmowę w czasie mojej wizyty to nie mamy o czym mówić. Po mojej konsultantce nie widać, aby głodowała więc pewnie sprawiedliwość polega na tym że każdy zarabia tyle ile jest wart. Pozdrawiam

Luca Nowy wpis
@Inga

Faktycznie profesjonalna firma, jeżeli byłaś świadkiem w trakcie czyjejś rozmowy kwalifikacyjnej... Przecież to zwykła piramida!

Grzegorz Nowy wpis

Ja schudłem 10 mama 36 a ciotka 70 kilo możecie sobie gadać - robią dobra robotę i to działa

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Klub Zdrowego Stylu Życia na stanowisko Trenerzy Wellness, Odżywiania do klubów zdrowego stylu życia? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Bambuko

Poszukują naiwnych sprzedawców produktów. ....Na starcie musisz wydać sporo kasy na te bardzo drogie produkty po to , żeby je potem odsprzedać o kilka czy kilkanaście %drożej innym , naiwnym frajerom . i , o ile takowego frajera wrobisz w to , to będzie twój zysk... Tu trzeba mieć smykałkę dobrego bajeranta :)

Jan
@Bambuko

Dzięki za wpis. Tak to niestety funkcjonuje i nie ma co stosować takiego słownictwa. Pamiętaj, że jest to forum publiczne, a swoje sfrustrowanie można wyrazić w nieco inny sposób. A co możesz powiedzieć o wynagrodzeniu, ile realnie można zarobić współpracując z Klubem Zdrowego Stylu Życia? Są premie?

zszokowana

Byłam tam na rozmowie i czuję potrzebę wyrażenia opinii o tym miejscu. Od razu pragnę zauważyć, że nie mam wykształcenia kierunkowego (nie jestem dietetykiem, nie ukończyłam żadnych kursów), aczkolwiek temat zdrowego żywienia nie jest mi obcy. Złożyłam więc swoje CV na stanowisko Koordynatora Klubu, gdyż w ogłoszeniu nie było wymogu wykształcenia w tej dziedzinie, a wręcz zamieszczono informację, że to firma wyszkoli nowego pracownika. Rozmowa odbywała się w biurze firmy, które jest także gabinetem, salą zajęciową, salą gimnastyczną. Razem może jakieś 6m2 powierzchni. W trakcie rozmowy "rekrutera" zagłuszała Pani konsultująca coś z klientami przez telefon. Co jakiś czas podchodziła do Pana, który ze mną rozmawiał i o coś pytała, głośno informowała. On wtedy przerywał ze mną rozmowę i wdawał się z nią w konwersację, której ja byłam świadkiem. Firma to nic innego, jak słup dla działalności Herbalife. Głównie starszym ludziom wciskane są koktajle, sprytnie wplatane w "plan żywieniowy", tworzony przez ludzi wyszkolonych także przez firmę Herbalife. Dowiedziałam się, że od razu mam nagajać klientów i rozpisywać im diety, oczywiście z jak największą ilością produktów Herbalife. Miałam także prowadzić zajęcia sportowe "pod chmurką", no a gdzieżby indziej skoro w biurze mieszczą się ledwo dwa biurka? Szkolenie? Jakie szkolenie. Wszystkiego nauczą mnie koledzy z pracy. Nie dostanę umowy, a kontrakt z firmą Herbalife . W miesiącu można zarobić nawet 10 000zł, albo NIC. Bo i tak się zdarza. Firma uważa, że nawet jak uda się zarobić 2000zł to będzie sukces. Największa pula pieniędzy nie jest wypłacana za karnety,rozpisywanie diet- wszystko kręci wokół produktów firmy wpychanych ludziom. Piszę to, bo jestem zszokowana. Pan chwalił się, ze podopiecznymi są głównie osoby starsze (co mnie nie dziwi), ale także osoby z anoreksją oraz innymi chorobami odżywiania. Chyba nie muszę pisać, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprawidłowe "prowadzenie" osoby z problemami odżywiania. Dla tych ludzi liczy się tylko masa, jaką zdołają namówić na swoje produkty. Nic, co napisane było w ogłoszeniu nie pokrywa się z rzeczywistością.

@zszokowana

To o czym piszesz brzmi bardzo alarmująco, myślę, że w tym przypadku swoje spostrzeżenia powinnaś zgłosić do UOKiK - u. Tego typu sprawy nie powinny być bagatelizowane i jeśli to co piszesz rzeczywiście pokrywa się z rzeczywistością sprawa z pewnością będzie rozpatrzona i rozwiązana. Forum to jednak jest przede wszystkim dla osób, które interesują się tą firmą bądź mają z nią doświadczenie. Czy znajdzie się tu ktoś kto pracuje w Klub Zdrowego Stylu Życia i ze swojej perspektywy ( jako pracownika ) powie coś na jej temat?

Milusia
@Lidia

Wiem z doświadczenia, ze kluby są różne jeśli chodzi o metraż jak i aktywności w nim. Kluby tworzą społeczność ludzi którzy pragną zdrowo się odżywiać i czuć. Z była jaką firmą nie współpracowaliby lekarze tacy jak Luis Ignaro czy David Heber, Paweł Rajewski. Ćwiczenia pod chmurką tez są w porządku. Człowiek jest bardziej dotleniony, a organizm wytwarza endorfiny. Ale jak widać ktoś ma wyskoków standardy i takie mu przeszkadzają więc niech siedzi w domu ???????? Albo pozna produkty, ich działanie, i tego czego uczą trenerzy w praktyce a później się wypowiada. Pozdrawiam

Miły

Wy po studiach ja nie i co?!!! Tyle wniosków tyle perspektyw i tyle czegoś z niczego!!

Lidia

@Mk rozumiem, że nie chcesz niektórych informacji zamieszczać na forum publicznym, jednak to tutaj trafią osoby zainteresowane pracą w firmie i szukające na ten temat opinii. Wyjaśnienie niektórych kwestii poruszanych do tej pory na wątku jest szczególnie dla nich dość istotne. Ważne by na forum pojawiały się informacje rzetelne i merytoryczne.

Lidia

@Mk piszesz, że pracujesz jako Trener Odżywiania. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda Twoja praca? Niedawno pojawiła się oferta pracy na tym stanowisku. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

tak

Wiecie czy będą mieli oferty pracy na doradców żywieniowych?

herba pranie mózgu

prace dostaje tam każdy, sam rekrutowałem , SAM ODPOWIADAŁEM NA CV , KAZDY KTO DOTARŁ NA ROZMOWE DOSTAL PRACE. KAZDY TAM DOSTAJE PRACE !! wszyscy moga zostac dystrybutorami . kto tam siedzi dłuzej tak około po 2-4 miesiacach czujesz ze cos jest nie tak. DYSTRYBUTOREM MOZE ZOSTAC, ale MUSISZ ZAŁOZYC WŁASNA DZIEŁALNOSC BO PRACUJESZ TAM NA CZARNO. dziwi mnie ze nikt o tym nie pisze nie wspomina ... ale na tym polaga ta mała sekta .... nadal jesteś na bezrobotnym dopóki nie załozysz wlasnej działalnosci .. wiec jak ktoś pisze ze zarobił tam 2000 to prawda ale na czarno , sam zarabiałem od 1000- 3000 zl na czarno bo to tylko kontrakt. ostrzegam ....

Mk
@herba pranie mózgu

Idzie na etat jeżeli wam jak nie pasuje praca na siebie Praca na etacie to jest prawdziwa piramida co za tym idzie Sekta... W Polsce pracuje 9 000 000 ludzi w systemie MLM a ci którzy tu piszą głupoty nie pojęcia o tym rodzaju pracy - nie jest to łatwa praca jak wszędzie. Pozdrawiam Trener ds.odzywiania

herba pranie mózgu

NIE POLECAM !! PRACOWAŁeM !! tak to taka mała sekta , zabiera czas pracujesz 24/7, ciagle dzwonisz do klientów ktorych szukasz sobie sam! wydajesz zarbiona kase na różne promocje , placisz za szkolenia , na start placisz za licencje 360 , pozniej płacisz za korzystanie z biura. jesli chcesz cos osiagnąc wydajesz kase 4000- 16000zl!!!! zeby awansować , a tylko MANIPULUJĄ TOBA . w ich biurach mozesz siedziec pare godzin i nic , mozesz zarobic 0 -100 zl, czasem nie masz po co isc do pracy. tak naprawde jest to troche nielegalne nie jestes dietetykiem !!, nawet ktos moze cie oskarżyć ,nie raz była afera. manipulacja i tyle w temacie nie polecam !!! 100% ludzi którzy tam pracowali mowią : produkty herbalife polecam . firme i fałszywych ludzi nie. straciłem/am czas pieniądze , pranie mózgu

zenek z krainy kredek

dzięki za konstruktywne komentarze, właśnie miałem jechać na rozmowę kwalifikacyjną w Gdańsku ale raczej sobie podaruję. Jeżeli to jest podobne do Herbalife to dziękuję. Byłem u nich na rozmowie ze dwa lata temu. Oczywiście zanim zaczniesz pracę musisz zapłacić wpisowe, wtedy około 500 zł jeśli dobrze pamiętam. Po czym sam musisz szukać sobie klientów. Praca marzeń hahaha. Kur..a już wole sprzątać angielskie chodniki - tam przynajmniej masz gwarancję, że zarobisz te 6000 zł. Dziwne są firmy tego typu - mi to śmierdzi Jechowymi.

Siedlce

Herbalife wcinam 5lat a mam 21lat. Moje ciało uleglo kompletnej zmianie, biegam przez nadmiar energi, od 5lat nie choruje :)) Po 4latach podjąłem wspolprace. Napotkalem bardzo duzo wyzwan ale nie poddalem sie! Po roku czasu zarabiam 4,5tysiaca. Codzinnie przebywam z wspanialymi ludzmi ktorzy chca zmieniac swoje zycie na lepsze! Kocham swoja prace i Herbalife za misje zarażania ludzi zdrowym, aktywnym stylem zycia!

Bartek

Praca to akwizycja, szukasz klientów....znajdziesz to zarobisz a jak nie znajdziesz...to nie masz kasy....NIE POLECAM !!!!!!! Te piekne wpisy na necie to bzdury...OSTRZEGAM ...."swieżutka oferta", "mało miejsc a duzo ludzi" ....tak oczywiscie...wszyscy sie pchaja drzwiami i oknami...

gwiazdy

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie Klub Zdrowego Stylu Życia to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Klub Zdrowego Stylu Życia poszukuje przedsiębiorczych i zdecydowanych osób do współpracy w punkcie dora... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711207?keywords=&region=

dobry duszek

Trzeba wysłać swoją aplikację, czekać na rozpatrzenie i ewentualne zaproszenie a jeśli szczęście dopisze i zostanie się zaproszonym na spotkanie uzyskać szczegółowe informacje od źródła - ciężko uzyskać konkretne informacje na forum. Od tego jest rozmowa kwalifikacyjna bo forumowicze pracy nie dadzą.

nowa

Carlos to jest forum bydgoskie, jak interesuje Cię praca w Gdańsku to zwróć się do źródła. Poszukaj ogłoszeń na Gdańsk, Wyślij cv, jak będą zainteresowani to chyba dowiesz się więcej niż na forum...

Han

najlepiej zgłosić swoją kandydaturę, umówić się na spotkanie indywidualne i uzyskać informacje od źródła, z tego co wiem pracodawcy raczej nie udzielają informacji na forach tylko zapraszają na spotkanie.

olaaaa

Witam w Herbalife jestem już prawie od roku, zarobki są adekwatne do zaangażowania, a po zatym za konsultacje żywieniową czy też za zabieg kosmetyczny macie 15 zł na rekę za godzine, gdzie mi Tyle zapłacą za godzine??? moim zdaniem bomba, i jak ktoś jest na siłach może oczywiście utworzyć swój mały biznesik, który przy odpowiedniej determinacji i zaangażowaniu sprawi że staniesz sie niezalezny finansowo, ponad to jest to zajęcie z pasją pomagamy ludziom, problem otyłości staje się tak olbrzymi że coraz cześciej osoby mają z tym problem, jestem z wykształcenia dietetykiem więc wiem co mówie, reasumując biznes herbalife nie jest dla każdego, trzeba to poczuć a osiagnie się sporo, i to z uśmiechem i satysfakcja że pomogło sie innym osobom:)

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Zdrowego Stylu Życia - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Klub Zdrowego Stylu Życia?

Zobacz opinie na temat firmy Klub Zdrowego Stylu Życia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Klub Zdrowego Stylu Życia
3.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Hiacyntowa 3A lok. 51
    62-510 Bydgoszcz