Makro- Cash

Bydgoszcz

Opinie o Makro- Cash

eddy

a jesteś pracownikiem MAKRO Cash and Carry @Aler?? spotkałem ogłoszenie o pracy w tej firmie i zależy mi na opinii pracowników o tym co słychać, jak wynagrodzenie i atmosferka wśród pracowników. firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy. może coś o premiach powiecie??

m

Za nadgodziny rzadko płaca, częściej odbierasz innego dnia. Atmosfera coraz gorsza, więcej pracy i obowiązków a ludzi coraz mniej, bo powoli zaczynają odchodzić doświadczeni. Pracuję tam to wiem, trzeba uciekać z tonącego okrętu.

jedjdjdj

Praca w makro to bez nadzieja lipa mało płaćą pracowałam 2 lata i wynagrodzenie szkoda słów nie tylko w makro

Słowa kojarzące się z Makro- Cash (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo słaby. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .nieżyczliwa atmosfera .. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?600zł Najbardziej podobało mi się w Makro- Cash:obiady w stołówce Najbardziej nie podobało mi się w Makro- Cash: praca w wekendy do późnych godzin

Zostaw opinię o Makro- Cash - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro- Cash