Opinie o KMTech Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KMTech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KMTech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMTech Sp. z o.o. w Toruń

merc

Nie mam pretensji ze się nie dostałem. Ja się cieszę z tego, że już taki brak profesjonalizmu wyszedł przed moim ewentualnym zatrudnieniem. Jeżeli ma w d.. ludzi poważnych i problem jest oddzwonić, to jaki problem może być dla takiej osoby przy współpracy? To jest mała czynność, na którą się nie powinno zwracać uwagi, jednak osoba która jest tam niby dyrektorem czy HGW powinna mieć na uwadze nawet takie szczególiki. Bronek- d..e też pewnie podcierasz sobie, a nie musisz. Tylko jak nie podetrzesz to będzie śmierdziało i tu jest problem.

Bronek

Myślę, że za obopólną zgodą. Lekko firma by nie miała z Tobą(merc), a ponieważ są świetni to poradzą sobie bez problemu. Ponownie widać, że osoby które nie lubią pracować bądź nie dostały się do firmy wylewają ten hejt ze złości. Chętnych zapraszamy do pracy.

Bywalec

Ludzie pracują a firma funkcjonuje całkiem dobrze. Zarobki są ok ale zawsze znajdą się malkontenci. Zastanawiam się dlaczego ludzie piszą takie szkodliwe wpisy i dochodzę do wniosku, że to konkurencja!!

MN

Czy szukają spawaczy bo szukam pracy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KMTech Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
bh

Ale spokojnie. Czy tam jeszcze pracują??

TT

Panowie jeszcze trochę to sami Ukraińcy tam zostaną.

W końcu wypłata Hura miała być 10 ale dobrze że jest 14, - cierpliwość popłaca.

Artur

Obecnie pracuje na produkcji to co mówi Michał to prawda dzisiaj jest 14 a ja jeszcze nie dostałem wypłaty a idą święta. Inne firmy w tym terminie wypłacają wynagrodzenia do przodu za grudzień aby pracownik miał za co święta wyprawić. a tutaj jestem wściekły nie polecam.

Hard
@Artur

Pracuję w tej firmę parę lat i uczciwie mogę powiedzieć, że są poważną firmą i że sytuację z opóźnieniem wynagrodzeń bywają rzadko i krótko, nikt już nie pamięta, ile razy dostawali przed 10, gdy nadchodził weekend. A jak jest trudny okres z realizacjami-od razu w krzyk. Jak jesteś niezadowolony i innym nie polecasz-to sam odejdź.

Nie pracuję już tam. A po to jest te forum aby się ostrzegać. Przed popełnieniem błędu. (usunięte przez administratora)

Hard

Jeśli nie płacą to dla czego u nich pracujesz?

admin

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie KMTech Sp. z o.o. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o KMTech Sp. z o.o. - Toruń

KMTech Sp. z o.o.