Opinie o KMTech Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KMTech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KMTech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMTech Sp. z o.o. w Toruń

były

Czy Kierownik Tomasz jeszcze pracuje???

gRUCZOŁ
@były

Napewno taki fachowiec by sie zwolnił?

Myślę, że dobrze się pracuje w firmie skoro od dawna nikt nie pisał!!

@Zainteresowany

Nie piszą bo szkoda

Norbi

Czy oferty pracy z września są jeszcze aktualne? Podpowiedzcie kilka informacji potrzebnych żeby łatwiej przejść przez rekrutację. Jak się wam pracuje, widzę, że niektórzy są niezadowoleni z pracy w firmie!

Aneta

@Yeti - serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jako moderator serwisu GoWork.pl dbam o to, aby na forum pojawiały się merytoryczne i rzetelne informacje o danym pracodawcy. Stąd moje pytania o warunki zatrudnienia. Nie wymagamy od użytkowników podawania informacji prawnie chronionych.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KMTech Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bywalec

Ależ wakacje odciągnęły wielu pracowników. Napiszcie coś , jak sie teraz pracuje? Czy po wakacjach są jakieś dobre zmiany?

Bartosz

KMTech ma dobrą opinię jako pracodawca, chociaż nie są idealni.

Yeti

Aneto, a czy ty zdajesz sobie sprawę z tego, że prowadzisz działania pod hasłem: nakłanianie pracowników związanych z firmą umową o zachowaniu tajemnicy służbowej i klauzuli poufności -do łamania tej umowy??? Wiesz, ze to jest łamaniem prawa?

Chrabia

Osoby piszące negatywne opinie uważają, że tylko ich wpisy są prawdziwe inni opowiadają bajki? Tak nie jest!

Tom

szukają przedstawiciela handlowego, czy ktoś może napisać więcej ? jak wygląda praca czy często szukają, zarobki może ?

YETI

warunki jak warunki-nie gorsze ani lepsze niz w innych zakladach. Fakt ze trzeba przygotowac sobie materiał do roboty i potem tez to dokończyć w odpowiedni sposob, ale to chyba swiadczy o zasadach na produkcji tylko czasami jak jest upalnie to ciezej pracować

twardy

Małe zarobki. Musisz wykonywać 3 zawody w jednym. Duszno na spawalni bo mała hala....ale w biurach im pewnie jest ok >)

Bywalec

Patrząc na ofertę pracy firmy myślę, że ogólnie jest w KMTech dobrze ponieważ ludzie nie odchodzą i firma nie szuka nowych pracowników. Ktoś ma problem z nową pracą i mimo, że już nie pracuje w firmie to jeszcze się wypowiada? Pewnie woli pracę na forum.

Aneta

@Hardrozumiem, że polecasz pracę w KMTech Sp. z o.o.. Możesz powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na Twoim stanowisku oraz jakie są jej największe plusy.

Hard

hejka, dawno tu nie byłem i widze, ze frustratów nie brakuje. Najpierw przyjdzie taki do firmy i podaje sie za super fachowca - konstruktora, a potem okazuje sie, że niewiele potrafi, nabroi-sknoci i jak wypowiedza mu umowe to przychodzi tutaj powyżygać i poopluwać firme. dlaczego wiodący polski producent ma tzrymać nieuka???? Ja osobiscie tu pracuje i nigdzie sie nie wybieram. Szef-ok, wynagrodzenia-spoko.

Filip

Jestem po lekturze tych wpisów i nie wierzę że ludzie mogą być tak złośliwi. Uważam, że jeśli są jakieś nieprawidłowości to trzeba je zgłaszać w odpowiednim miejscu.

Aneta

@Chuckjak dawno miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? A co możesz powiedzieć więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

Aneta

@ccc pracowałeś w firmie KMTech Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć więcej jakie są plusy pracy w firmie, a co według Ciebie trzeba zmienić?

Aneta

Jeszcze przez kilka dni firma KMTech Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Zaopatrzeniowiec. Możecie podpowiedzieć osobom wciąż rozważającym aplikację jak wygląda praca na tym stanowisku?

były

Wita. To co napisał Gargamel to 100% całej prawdy. Pozdrawiam wytrwałych.

Bysio

Często ludzie idąc do pracy oczekują super warunków za dobre chęci. Wiem , że firma jest spoko pracuję tu i widziałem niejedno. Niektórzy myślą, że wystarczy być w firmie i już za to należy się kasa. Robotę może zrobić kolega. Ludzie widzą kto pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o KMTech Sp. z o.o. - Toruń

KMTech Sp. z o.o.