Centrum Stomatologii Estetycznej

Poznań

Opinie o Centrum Stomatologii Estetycznej

Słowa kojarzące się z Centrum Stomatologii Estetycznej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna i wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo duża... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni i współpracujący,wesoła atmosfera... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 1000zł Najbardziej podobało mi się w Centrum Stomatologii Estetycznej: możliwość edukacji i korzystania z usług Najbardziej nie podobało mi się w Centrum Stomatologii Estetycznej: brak profesjonalizmu w kontaktach pracodawca- pracownik

Zostaw opinię o Centrum Stomatologii Estetycznej - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Stomatologii Estetycznej