Profit Roman Godlewski

Dobra

Profit Roman Godlewski
3 30

Opinie o Profit Roman Godlewski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

@Twoja Stara a skąd wiesz jaka jest wysokość długu firmy Profit? Ktoś jeszcze może potwierdzić, że firma jest zadłużona i nie płaci należności? To będzie ważna informacja dla osób zastanawiających się nad współpracą.

Twoja Stara

Firma zadłużona na 158 000,00 zł w Krajowym Rejestrze Długów, nie płaci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] faktur, teraz założył inną działalność, jak usłyszycie Roman Godlewski to płatne gotówką od razu albo krótko ciągnij się pan. Pzdr

Anty

Aby ocenić ww firmę proponuję sprawdzić postęp prac oraz jej jakość na ulicy Jodłowej w Dobrej. Poprawka za poprawką bubel na bublu aż wreszcie opuszczenie placu budowy. Podobnie w Wołczkowie.

kiss ya

Pewnie, że dobre opinie @czołem, ale wiesz może czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, a skoro warunki finansowe odpowiadają każdemu to nic dziwnego że są popularni.

Poszkodowany

Witam... Poszukuję pracowników którzy pracowali u R.Godlewskiego, szczególnie kierowców.... Proszę o kontakt 505825266

Misiek

Omijajcie tą firmę z daleka . Wypłata na 3 raty bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji - oczywiście jeśli nadal pracujesz. Jeśli zwalniasz się po przepracowanym miesiącu to zapomnij ,że dostaniesz całe lub jakiekolwiek pieniądze bez pomocy sił wyższych. Próbuje dorobić się na cudzej pracy. Oszczędzają na wszystkim ,mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciebie i to ,że masz rachunki i dzieci do wyżywienia. Żeby nie wypłacić kasy rzucają bezpodstawne oskarżenia - najlepsze ,że wyskakują z tym dopiero po paru tygodniach twojej rezygnacji i oczekiwania na wypłatę. Porażka!!! Omijać tą firmę z daleka !!! Dwóch kierowców w ich nowym transporcie już 3 tydzień po terminie czekają na swoje zaległe pensje - oczywiście podziękowali za pracę.

kierowca
@Misiek 26.05.2015 09:10

Ci kierowcy jak ruszyli w trasę to samochody paliły 30 litrów na 100 po tygodniu jazdy paliły po 40 na 100 tłumaczyli się ciężką trasą cały czas wzniesienia. To nie Norwegia panie kierowco. Po założeniu gps samochody paliły od 28-30 litrów na 100 a kierowcy postanowili odejść. Jaki z tego morał PANOWIE KIEROWCY DOILI PALIWKO są po prostu złodziejami!!!! Drodzy pracodawcy uważajcie na tych kierowców to ZŁODZIEJE!!!!

lolek

Praca u (usunięte przez administratora) to czyste niewolnictwo i wolontariat,opóźnienia finansowe z poślizgiem miesięcznym,brak umów i ubezpieczenia,pracownicy przynoszą do pracy własne narzędzia bo ich brak powoduje kary finansowe za nie wykonaną pracę,jest to chyba jedyna firma w Szczecinie gdzie pracownicy nie otrzymują ubrań roboczych o rękawiczkach nie wspominając

pracoholik

PROFIT TO FIRMA W KTOREJ NIE MOZNA DOCZEKAC SIE WYPLATY W TERMINIE.PO STRAJKU DOSTALISMY PO 50 ZL,A RESZTE DOPIERO PO KILKU DNIACH. I TAK CO MIESIAC.WYZYSKUJA NIE NALICZAJA ZA PRACE PO GODZZINACH.

lysy

firma profit to firma ktora lubi pilke w druga strone odbijac, bo jej szef tov stary trep z wojska i tak mu zostalo a juz nie wspomne o pseudo kierowniku 'NORBERT' to jest prawdziwy bydlak z pyrzyc, ludzie chonoru uwazajcie na ta firme

tygrys
@lysy 31.03.2015 08:55

Łysy to przysłowiowy Szczeciński "brukarz" człowiek z nałogami alkoholo, narkotyko, hazardowymi problemami. Taka osoba na trzeżwo nie jest w stanie ocenić panującego stanu rzeczy, nie pozwala mu na to jego zamroczona reszta pustej mózgownicy. Taki człowiek nie ważne ile zarabia bo jego nałogi nie pozwalają mu na mienie pieniędzy dłużej niż tydzień po wypłacie.

Jasiu

Kolokwialnie mówiąc w/w firma dała ciała. Szef nieobecny, kierownik w osobie Z.[usunięte przez moderatora] nieobecny, inwestycja pozostawiona samopas. Wymuszone odbiory inwestycji - mocno po terminie. Generalnie ręce opadają na takie ustrojstwo...

tygrys
@Jasiu 11.03.2013 18:12

Wiesz Jasiu jak ciebie trzeba pilnować albo nad tobą stać to powinieneś iść do więzienia albo do przedszkola."Było takie powiedzenie głupiś Jasiu głupiś".A tak poza tym inwestycje odbiory to moim zdaniem za duże słowa na twój ptasi móżdzek lepiej tych słów nie używaj i nie przetważaj.

Zostaw opinię o Profit Roman Godlewski - Dobra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit Roman Godlewski