counter
2 31 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Profit Roman Godlewski?

najlepszy Nowy wpis
Klient

Nie polecam, omijać w każdej dziedzinie szerokim łukiem. Nigdy nie mówi prawdy, o płatnościach to już nie wspomnę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 187 dni.

Czy w Profit Roman Godlewski występują paczki/bony świąteczne?

Lucjan Nowy wpis

Czy dla studentów także jest miejsce w firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy jest możliwość pracy w Profit Roman Godlewski na część etatu?

Roman Godlewski
Klient
@Pytanie

A jakie stanowisko jest Pan gotów objàć i proszę podać swoje kwakifikacje i doświadczenie zawodowe ?

firma Szczecin

Dlaczego tacy ludzie jak ten człowiek dalej działają w branży ,prowadzą inne działalności,(usunięte przez administratora)wyzyskują innych.Przecież to nie jest normalne. Facet zalega za wykonane usługi ,zleceniobiorca ma przez niego tyły. Panie Godlewski wiosna przyszła !!!!!!!!!!!!!! Trzeba się rozliczać !! To Pana słowa!!

zainteresowany

Podpowiedzcie czy w tym momencie jak mamy problem z wirusem to firma będzie prowadziła rekrutacje?

Arek

@Patryk a wiesz może czy do zatrudnionych osób też szef się tak odnosi, w sposób olewający?

Kierowca
@Arek

Panie Kolego. Romek Godlewski do każdego odnosi się olewajàco. No może oprócz tych, których (usunięte przez administratora) na kasę. To nie jest szef! On tam oficjalnie nie pracuje! Doradza prezesowi Joannie tylko. Robi tam za płacowego a udaje szefa? (usunięte przez administratora)

Patryk

Pracodawca podchodzi do przyszłego pracownika lekceważąco , zapomina o umówionej rozmowie w sprawie pracy , nie odbiera telefonów. Nie polecam , szkoda czasu !!!

kierowca
@Patryk

Panie Kolego! To jest dla Ciebie najlepsza forma spotkania z Romkiem Godlewskim! On tam jest nikim . To jest bankrut. Przepisał firemke na żonę i udaje prezesa? Uniknąłeś wolontariatu , wyzysku i chwil , których trudno Tobie byłoby zapomnieć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 490 dni.

Czy w Profit Roman Godlewski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Adam

Czy są premie dla pracowników?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 591 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Profit Roman Godlewski? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

firma usługi

Nierzetelna firma, nie płacą za wykonane usługi,(usunięte przez administratora)

Komornik z Polic
@firma usługi

Kupię długi Godlewskiego.

XYXYXYX

Dobra rada:...dużym łukiem od firmy Profit i godlewskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirek.K

Robilem u niego(usunięte przez administratora) mnie na 1000zl uwazajcie na Romana Godlewskiego

Edyta

@Twoja Stara a skąd wiesz jaka jest wysokość długu firmy Profit? Ktoś jeszcze może potwierdzić, że firma jest zadłużona i nie płaci należności? To będzie ważna informacja dla osób zastanawiających się nad współpracą.

Twoja Stara

Firma zadłużona na 158 000,00 zł w Krajowym Rejestrze Długów, nie płaci (usunięte przez administratora) faktur, teraz założył inną działalność, jak usłyszycie Roman Godlewski to płatne gotówką od razu albo krótko ciągnij się pan. Pzdr

Anty

Aby ocenić ww firmę proponuję sprawdzić postęp prac oraz jej jakość na ulicy Jodłowej w Dobrej. Poprawka za poprawką bubel na bublu aż wreszcie opuszczenie placu budowy. Podobnie w Wołczkowie.

kiss ya

Pewnie, że dobre opinie @czołem, ale wiesz może czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, a skoro warunki finansowe odpowiadają każdemu to nic dziwnego że są popularni.

Poszkodowany

Witam... Poszukuję pracowników którzy pracowali u R.Godlewskiego, szczególnie kierowców.... Proszę o kontakt 505825266

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Roman Godlewski - Dobra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Profit Roman Godlewski
2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tulipanowa 47