Opinie o Profit Roman Godlewski w Dobra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Profit Roman Godlewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Profit Roman Godlewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Roman Godlewski w Dobra

Jakie wartości są cenione w Profit Roman Godlewski?

Czy firma Profit Roman Godlewski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kamyk Nowy wpis

Nie polecam tej firmy a przede wszystkim właściciela z którym umówiłem się do pracy na dany dzień i dana godzinę.. Człowiek wstaje do pracy jedzie na umówione miejsce, czeka godzinę czasu nie licząc, że godzinę stracił już na dojazd itp... Gość nie odbiera tel. Nie odpisuje na wiadomości! Nikt nie przyjeżdża... ! Zero kontaktu ! Zwyy (usunięte przez administratora) ! Uważajcie na niego..!

Adannnnn

Koledzy. Szukają na kierowce czteroośki . Z tego co widze nie warto, czy może coś się zmieniło ?

Frans
@Adannnnn

Za 6k na pełnym Zusie ?

Adannnnnnn Nowy wpis
@Frans

Pewnie nie Miałem tam dzwonić w sprawie pracy ale z tych opinii widać że nie ma sensu

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Profit Roman Godlewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy ПРОДАВЕЦЬ
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Operator palnika gazowego- za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Magister Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
najlepszy

Nie polecam, omijać w każdej dziedzinie szerokim łukiem. Nigdy nie mówi prawdy, o płatnościach to już nie wspomnę.

Lucjan

Czy dla studentów także jest miejsce w firmie?

Czy jest możliwość pracy w Profit Roman Godlewski na część etatu?

Roman Godlewski

A jakie stanowisko jest Pan gotów objàć i proszę podać swoje kwakifikacje i doświadczenie zawodowe ?

firma Szczecin

Dlaczego tacy ludzie jak ten człowiek dalej działają w branży ,prowadzą inne działalności,(usunięte przez administratora)wyzyskują innych.Przecież to nie jest normalne. Facet zalega za wykonane usługi ,zleceniobiorca ma przez niego tyły. Panie Godlewski wiosna przyszła !!!!!!!!!!!!!! Trzeba się rozliczać !! To Pana słowa!!

zainteresowany

Podpowiedzcie czy w tym momencie jak mamy problem z wirusem to firma będzie prowadziła rekrutacje?

Arek

@Patryk a wiesz może czy do zatrudnionych osób też szef się tak odnosi, w sposób olewający?

Kierowca
@Arek

Panie Kolego. Romek Godlewski do każdego odnosi się olewajàco. No może oprócz tych, których (usunięte przez administratora) na kasę. To nie jest szef! On tam oficjalnie nie pracuje! Doradza prezesowi Joannie tylko. Robi tam za płacowego a udaje szefa? (usunięte przez administratora)

Patryk

Pracodawca podchodzi do przyszłego pracownika lekceważąco , zapomina o umówionej rozmowie w sprawie pracy , nie odbiera telefonów. Nie polecam , szkoda czasu !!!

kierowca
@Patryk

Panie Kolego! To jest dla Ciebie najlepsza forma spotkania z Romkiem Godlewskim! On tam jest nikim . To jest bankrut. Przepisał firemke na żonę i udaje prezesa? Uniknąłeś wolontariatu , wyzysku i chwil , których trudno Tobie byłoby zapomnieć.

Czy są premie dla pracowników?

firma usługi

Nierzetelna firma, nie płacą za wykonane usługi,(usunięte przez administratora)

Komornik z Polic
@firma usługi

Kupię długi Godlewskiego.

XYXYXYX

Dobra rada:...dużym łukiem od firmy Profit i godlewskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirek.K

Robilem u niego(usunięte przez administratora) mnie na 1000zl uwazajcie na Romana Godlewskiego

Edyta

@Twoja Stara a skąd wiesz jaka jest wysokość długu firmy Profit? Ktoś jeszcze może potwierdzić, że firma jest zadłużona i nie płaci należności? To będzie ważna informacja dla osób zastanawiających się nad współpracą.

Twoja Stara

Firma zadłużona na 158 000,00 zł w Krajowym Rejestrze Długów, nie płaci (usunięte przez administratora) faktur, teraz założył inną działalność, jak usłyszycie Roman Godlewski to płatne gotówką od razu albo krótko ciągnij się pan. Pzdr

Anty

Aby ocenić ww firmę proponuję sprawdzić postęp prac oraz jej jakość na ulicy Jodłowej w Dobrej. Poprawka za poprawką bubel na bublu aż wreszcie opuszczenie placu budowy. Podobnie w Wołczkowie.

kiss ya

Pewnie, że dobre opinie @czołem, ale wiesz może czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, a skoro warunki finansowe odpowiadają każdemu to nic dziwnego że są popularni.

Poszkodowany

Witam... Poszukuję pracowników którzy pracowali u R.Godlewskiego, szczególnie kierowców.... Proszę o kontakt 505825266

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Roman Godlewski - Dobra

• Jak się pracuje w Profit Roman Godlewski?

Zobacz opinie na temat firmy Profit Roman Godlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Profit Roman Godlewski