Opinie o Lexdruk w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lexdruk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lexdruk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lexdruk w Rybnik

Walki Nowy wpis

No mi się wydaje, że jesli chodzi o tę umowę, to raczej jest dość normalnie, umowa o pracę, trochę benefitów, fajna sprawa, jest jak zarobić jesli się ma potrzebę, doskonała firma prawdę mówiąc kochani

Były pracownik Nowy wpis

Umowa 1/2 etatu, liczba godzin do przepracowania 7 w danym dniu.Pełen etat to 8 godzin, a 1/2 etatu 4 godziny wg Kodeksu Pracy.Co za tym idzie 3 godziny pracy dziennie charytatywnie :-)

andzia Nowy wpis

psy szczekają karawana idzie dalej.jeśli 7 godzin pierdzenia w krzesło nazywasz wykorzystywaniem to idź naprzeciwko, do plazy. przekonasz się co znaczy być wykorzystywaną.fakt, zarobki są różne ale to zależy od tego ile sprzedasz, możesz iść do altera, do biostatu, ciekawe gdzie teraz jesteś..pracowałam tam 4 lata i mam dobrą opinię na temat lexdruka jak i szefostwa.teraz pracuję poza rybnikiem i mogę coś powiedzieć o wykorzystywaniu, marnej płacy.wybaczcie, ale leser zawsze będzie leserem i wszędzie będzie mu źle. a "były pracownik"...:) fajnie było rżnąć głupa jak szefa nie było na miejscu? fajnie było podlizywać się szefowej? fakt, faktem, że za moich czasów była świetna grupa dziewczyn. te wszystkie negatywne oceny wg mnie są dziełem lasek, które minęły się z powołaniem.pochwalcie się, gdzie teraz pracujecie i co robicie? upadłe madonny

***

Pod wykorzystywaniem pracowników i marnymi zarobkami podpisuję się obiema rękami. Na dorobienie do emerytury to starczy przy oszczędnym gospodarowaniu emeryturą.

Czy kandydat na stanowisko TELEMARKETER w firmie Lexdruk ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Umowa na 1/2 etatu, pomimo pracy na 7 godzin.Marne pieniądze, (usunięte przez administratora) .Praca dobra dla osób chcących sobie dorobić do emerytury;p

ASIA

nie ma to jak wystawienie opinii przez samo szefostwo haha :)

kaja

Pracowałam tam, dziewczyny są świetne, a co za tym idzie atmosfera bardzo dobra, pracować trzeba wszędzie, czasem jest ciężko ale da się wytrzymać.Gdyby nie staż pewnie pracowałabym tam do dziś. pozdrawiam dziewczyny i szefostwo!

kleks

jest w porządku, atmosfera super, z wszystkimi można się dogadać, nie zgadzam się z opinią wyżej :)

sąsiadka

A ja uważam, że jest całkiem dobrze i nie zgadzam się z twoją opinią Magda(nie musisz się wstydzić, ze z nami pracowałaś). Może w Bio.... tak jest jak napisałaś,ale mnie w Lexdruku się podoba. Atmosfera jest ok. taka jaką sami tworzą telemarketerzy. Niski poziom prezentowałaś ty i nie obrażaj nas bo pokazałaś co potrafisz a zamęt sama wprowadzałaś..na szczęście to już dawno za nami a ty się sprzedajesz w ankietach.

Dj Gustaw

Nie polecam , no chyba , że ktoś lubi się kłócić i być wykorzystywanym :) atmosfera tak zatruta zawiścią i zazdrością , że dawno nie widziałem czegoś takiego :) Telemarketerki są z tak niskiego poziomu , że zastanowiłbym się poważnie nad zmianą personelu :) jeżeli zależy im wogule na klientach :) pozdrawiam , (usunięte przez administratora)

monroe Nowy wpis
@Dj Gustaw

w ogóle analfabetko :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lexdruk - Rybnik

Lexdruk
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Stawowa 9c
    44-203 Rybnik