Opinie o Job Investment w Hertogenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Job Investment. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Job Investment na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Investment w Hertogenbosch

Jak długo czekaliście na odzew z Job Investment? Oddzwaniają zawsze?

marcin

Jedna z najgorszych agencji pracy w holandi . kordynatorka ma wszystko gdzies nie dbaja o prconikow w biurze to pracuja chyba za kare, planing zmienia sie z dnia na dzien ie jet dostosowany do tego co jest zawate w umowie . nie polecam chyba ze ktos chce pracowac za darmo albo za 260 tygodniowo

Czy w Job Investment odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jak długo czekaliście na odzew z Job Investment? Oddzwaniają zawsze?

marcin Nowy wpis

3rin Nowy wpis

Ja pracuję już troszkę czasu przez tą agencję i sobie chwalę nie jest źle i mieszkanie też mają całkiem dobre . Więc nie ma co narzekać ☺️

Przed przyjazdem, Pani powiedziała mi, że do pacy mam 30 km i pokój 1-osobowy. Po przyjeździe okazało się, że do pracy mam 60 km i pokój 2-osobowy 2x2 bez żadych szafek. Panie w biurze przestały odbierać telefony. Gdy już ktoś odebrał i zapytałem czemu zostałem okłamany to usłuszałem odpowiedź "z naszej strony wszystko zostało wykonane jak należy, nie mamy sobie nic do zarzucenia". Rekruterzy w tej agencji to jakaś porażka. Ta agencja to totalne (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Job Investment odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Pracowałam miesiąc czasu. (usunięte przez administratora). Kontakt z koordynatorem graniczy z cudem jeśli coś potrzebujesz. Lecz gdy oni coś chcą to non stop dzwonią. Zarobki bardzo niskie. Solarisy nie kompletne nie potrafią do końca wszystkiego wytłumaczyć. W biurze myślę że co nie którzy nie wiedzą po co pracują i jaką funkcję pełnią. Zwrot za paliwo też jestproblemem. Jak ktoś chce pracować za 200Euro to polecam. Innym radzę omijać tą firmę.

Z paliwem się zgadzam, nie mogę się doprosić zwrotu od dłuższego czasu

I tylko o paliwo chodzi? Reszta opinii się już nie zgadza z rzeczywistością? Oni co do tego zwrotu to są zobligowani tak właściwie czy mogliby tego uniknąć?

Rajmund PL

Straszna agencja pracy , mieszkania to dosłownie meliny i kordynatorki po 20 lat mają gowniary

andrzej63

Pracuję u nich prawie rok i nie narzekam. I nawet polecam.

Zaglądają tu nowi pracownicy?

Józef
@Michał

Omijać tą agencje źli koordynatorzy ciągle kręcą, nie pisze po złości bo nikt mnie z pracy nie wyrzucił sam odszedlem ani kasy dobrej nic ale każdemu z nich w życiu noga się powonie myślą że siedzą w biurze to bogami są, same zło i tyle.

Niko

Najgrorsza agencja pracy dla której pracowałem przez kilka tygodni. Co tydzień zanizony salaris, dodatki do godzin wogole się nie zgadzają. Ciezko o odpowiedź z ich strony. Nie wiem kto im tworzy salarisy ale napewno jest to osoba albo nie kompetentna albo taka praktyka biura by przycinać na wypłatach. Większość pracowników nie zgłasza się do nich o korekty bo nie znają się na tym co jest zawarte w odcinku wypłat. Ja po przeliczeniu tydzień w plecy to ok 40-50e brutto. Przy większej ilości pracowników jest to świetny biznes dla jobinvest. Porazka

Marco Polo
@Niko

Potwierdzam (usunięte przez administratora) za dojazdy nie ma za zimne że się pracuje nie ma, stawki biorą nie wiadomo z kad 10,55 jak jest najniższa w Holandii 10,80,tempo jak na akord a tmosfera na pakowaniu warzyw i owoców w Eindhoven jak w psychiatryku krzyki poganianie, odradzam za 5 dni w tygodniu po odliczeniu za dojazdy na prywatnym mieszkaniu 270 euro, a samo biuro i ludzie tam to zło chodzące i krętacze, ale karma do nich wróci z czasem jak ludzi traktują.

W jakich zarobkach można się zmieścić na początku?

Bartje

Czy moglby ktos cos powiedziec o pracy w Lolaar Helmond? Jakie warunki, zmiany, atmosfera i zarobki

Przemek

@NaczelnyRP A ja sądziłem, że skoro granice są zamknięte to nie ma możliwości wyjazdu do pracy za granicę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Job Investment odbywa się również w języku angielskim?

NaczelnyRP

Miałem rozmowę przeprowadzoną online przez Whatsaap , i nie przeprowadzali jej w języku angielskim . Cała rozmowa przebiegła pozytywnie że nie mam się o co przyczepić . Zobaczymy jak będzie z pracą .

Aneta

agencja jako tako ok ale jak beda was chcieli wrzucic na roto w tilburgu to z calego serca odradzam!!!! godzin nie ma,(usunięte przez administratora)

@Aneta

Dobrze powiedziałeś bo chcielo mnie tam wrzucić , podziękowałem

fallo

czy oni w ogóle przyjmują ludzi z zagranicy czy wolą raczej swoich holenderskich rodaków? nic na ten temat nie ma na stronie Job Investment

Zostaw merytoryczną opinię o Job Investment - Hertogenbosch

• Jak się pracuje w Job Investment?

Zobacz opinie na temat firmy Job Investment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Investment?

Job Investment